Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do BNS'a są nowe mapy, ale działają tylko ORI, do tego koszt mapek to tyle co i radio :P także trochę nieopłacalny interes z tym BNS'em... Lepiej opchnąć i wsadzić RNS-E praktycznie P&P

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Czekając na chłopaków, zdążyłem dziś strzelić kilka fotek zimowo-wiosennych :P 

Pogoda na dzisiejszy spocik jak na zamówienie ^^

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0001.jpg

 

DSC_0007.jpg

DSC_0010.jpg

Opublikowano

Słitaśna!!!!!!!! 

 

 

BRAVO. 

Opublikowano

Niestety nie mogłem przybyć Kamilu , next time.

Opublikowano

Niżej go Panie, niżej ! 

Opublikowano

Na lato wracają Ronale, czy będzie zmiana felgi? ?

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, MARCIN607 napisał:

Słitaśna!!!!!!!! 

Dzięki Marcin, ale nima się czym zachwycać :P zwykły Avancik w S-line... Tyle, że teraz w dobrym stanie technicznym i w miarę zadbany

2 godziny temu, koziol992 napisał:

Niżej go Panie, niżej ! 

No na zimówkach wygląda jak koza haha... no nie powiem, przydałoby się :P

Godzinę temu, Pawisco napisał:

Na lato wracają Ronale, czy będzie zmiana felgi? ?

Zostają 18" Ronale, nie mam zamiaru już zmieniać na nowe :P w sumie tamtego sezonu na nich za wiele km nie zrobiłem...

 

Opublikowano

Ładnie wygląda w pakiecie S-Line.

Brakuje tylko podwojnego wydechu z tylu ?

Opublikowano
  • Autor

Pakiet "S" daje sporo, tylko kurde na ciemnym aucie jakoś słabo go widać ? chłopaki co mają srebrnopodobne lakiery to w połączeniu z czernią wygląda to super i wychodzi na pierwszy plan a tu mało co widać... Był ostatnio u mnie kolega @dekiel 13 no to jego niebieski z tym czarnym wygląda obłędnie :P 

Przecież nawet nikt nie zauważa u mnie, że tylny dyfuzor i listwy drzwi są w innym kolorze haha :P (czarny)... mimo, że buda LZ5L :P 

Taki ten mingblau nijaki jednym słowem, ni to granat, ni to czorny :P

I mimo, że wymuskany, świeci się jak psu jajca to i tak nie ma tego efektu wow...

Powoli zaczynam żałować, że poszło w niego tyle kasy... bo pewnie w tym budżecie byłoby 2xSline B7 :P

Nie każdy zagląda na tematy spotowe, także tu dodam nasz niedzielny skład:

DSC_0012.jpg

DSC_0023.jpg

DSC_0019.jpg

I gdzie tu konkurować z takim B7 ?

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Ale za to zadbany ciemny lakier daje ładne efekty ;) 

Opublikowano

oczka jej łzawią przez twoje słowa :D

co do lakieru to na ciemnych jest większy efekt lustra i można się nad tym spuszczać, bo jest wow

ale za to na jasnych lakierach można się bawić w dodatki piano :P

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, chudy92 napisał:

oczka jej łzawią przez twoje słowa :D

Nic się przed Wami nie ukryje :PNom, parują... będę z tym działał w piękne letnie dni przy okazji upychania bihalogenu :P a jak mi się nie uda, kupię Depo black i nie będę więcej tykał heh

 

29 minut temu, chudy92 napisał:

co do lakieru to na ciemnych jest większy efekt lustra i można się nad tym spuszczać, bo jest wow

To fakt:

DSC_0414 (2).jpg DSC_0417 (2).jpg

Opublikowano

Racja...

S-line na ciemnym lakierze jest nijakie.

Czarne elementy na jasnych elementach wyglądają super, tutaj się to niestety zlewa. 

... trzeba pójść w odwotnym kierunku i montować zwykle dokładki ??

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

(...) a jak mi się nie uda, kupię Depo black i nie będę więcej tykał heh

Ponoć też potrafią dobrze parować - poczytaj sobie na forum jak ludzie narzekają :P Pakuj ori bixa i zmieniaj soczewki na B8 - będzie petarda :kox:

Opublikowano
2 godziny temu, kaman napisał:

Ponoć też potrafią dobrze parować - poczytaj sobie na forum jak ludzie narzekają :P Pakuj ori bixa i zmieniaj soczewki na B8 - będzie petarda :kox:

E tam. Miałem 3 komplety depo i przestają parować jak się dobrze wygrzeją. 

Jak na reflektory za +-500 zł to depo jest całkiem okej... szkoda tylko, ze są jedynie wersje z całym czornym środkiem ?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chyba mi mykłąłeś wlasnie koło Bp ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Chyba mi mykłąłeś wlasnie koło Bp ?

Kurde, akurat dziś po OC nie śmigałem... Ale ostatnie dni dość często, bo jeździłem do szpitala, bo maluch zachorował ?

Opublikowano

Nie nie to nie Twój. Dzisiaj znowu widziałem to autko. Jakis stary Typ jechał ?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj miałem chwilę, odwiedziłem niedawno powstały StanceStore.pl w Ostrowcu ;) Kupiłem kilka specyfików od RR Customs. Na zdj nie ma jeszcze wheel gel, bo brakło i dopiero jutro do odebrania...

IMG_20190318_174246.jpg

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Ponoć kosmetyki od rrc są bardzo dobre. Ja na razie nic u nich nie zamawiałem, bo mam jeszcze resztki z tuning kingz, kiedyś żona zrobiła mi prezent ? zrobiłem z kolei zamówienie na Ali, oprócz drobnych akcesoriów kupiłem powłokę na lakier i preparat do skóry ? na takie czekam na paczkę zobaczymy ile to warte... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.