Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil ta przejściówka ze zdjecia bedzie dobra, po jej założeniu zniknie Ci reszta błędów i radyjko wyszuka wiecej stacji radiowych, też to niedawno przerabiałem.

Pobaw się nią troche i wrzucaj leda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MichałA4 napisał:

Kamil ta przejściówka ze zdjecia bedzie dobra, po jej założeniu zniknie Ci reszta błędów i radyjko wyszuka wiecej stacji radiowych, też to niedawno przerabiałem.

No to dobrze, bo już zamówiłem hehe :) Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Klubowicze :)

   :audi:

 :a4fan:

Wszystkiego co Najlepsze ! Zdrowych, Wesołych i Pogodnych Świąt !

Oraz mnóstwo Modów i Zakupów dla Waszych Audiczek  w Nowym Roku ! ! ! 

?

il_570xN.1732698367_fbbi.jpg

Pozdrawiam, Kamil.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Kamil że nakleiłeś folię po polerowaniu ekranu RNS-E displexem, bo ściąga on matową powłokę z ekranu i dosłownie wszystko sie w nim odbija, nie wspominając o słońcu, robiłem ten sam zabieg w moim poprzednim a4 b7 i displex robi naprawdę świetną robotę, rysy usuwa wzorowo, ładnie działasz oby tak dalej, co kolejne w planach? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, venom171 napisał:

co kolejne w planach? ?

Bo ja to wiem hehe... 

Na razie już w trakcie zbierania gratów Bi-halogen :P Chce lepsze światła drogowe na zwykłej żarówie... co mi z tego wyjdzie, nie wiem :P

@KoJ@K mi pewnie pomoże i doradzi, coś tam wymodzimy... 

Nie chcę na razie przetwornic, żarników itd... dlaczego ? No śmigam czasami do DE i kurde boję się trochę jakiejś kontroli i doczepki o to... Do bi-halogenu raczej się nikt nie doczepi :P

A zawsze to w nocy drogowe z soczewki powinny być lepsze od standardowych odbłyśników, zresztą będą świecić oba jak coś, więc na pewno bd lepiej :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Bo ja to wiem hehe... 

Na razie już w trakcie zbierania gratów Bi-halogen :P Chce lepsze światła drogowe na zwykłej żarówie... co mi z tego wyjdzie, nie wiem :P

@KoJ@K mi pewnie pomoże i doradzi, coś tam wymodzimy... 

Nie chcę na razie przetwornic, żarników itd... dlaczego ? No śmigam czasami do DE i kurde boję się trochę jakiejś kontroli i doczepki o to... Do bi-halogenu raczej się nikt nie doczepi :P

A zawsze to w nocy drogowe z soczewki powinny być lepsze od standardowych odbłyśników, zresztą będą świecić oba jak coś, więc na pewno bd lepiej :)

 

 

 

Jeździłem chwile na bi-halogenie na hella3.

jak dla mnie lepiej świecił chiński projektor z depo. 

Duzo rzeźby a robota raczej jest półśrodkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koziol992 napisał:

Duzo rzeźby a robota raczej jest półśrodkiem 

No ale to jak coś to żaden problem już do tego dorzucić przetwornice z żarnikami :P wszystko już będzie praktycznie pod to przygotowane, bo zamówiłem Mini H1 8.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil-vag napisał:

No ale to jak coś to żaden problem już do tego dorzucić przetwornice z żarnikami :P wszystko już będzie praktycznie pod to przygotowane, bo zamówiłem Mini H1 8.0 ;)

A to tak, mam teraz mini h1 i swieci to bardzo, bardzo dobrze ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i w planach małe zmiany po uzytkowaniu w działaniu DRL i doświetlaniu zakrętów (CL):

  • DRL, przeróbka tak by załączały się po wykryciu 13,5 V - po odpaleniu auta, a nie po kluczyku
  • CL, też są po kluczyku, zmienię sygnał do załączenia ze światła mijania, czyli żeby działały w nocy a nie jak teraz cały czas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

Bo ja to wiem hehe... 

Na razie już w trakcie zbierania gratów Bi-halogen :P Chce lepsze światła drogowe na zwykłej żarówie... co mi z tego wyjdzie, nie wiem :P

@KoJ@K mi pewnie pomoże i doradzi, coś tam wymodzimy... 

Nie chcę na razie przetwornic, żarników itd... dlaczego ? No śmigam czasami do DE i kurde boję się trochę jakiejś kontroli i doczepki o to... Do bi-halogenu raczej się nikt nie doczepi :P

A zawsze to w nocy drogowe z soczewki powinny być lepsze od standardowych odbłyśników, zresztą będą świecić oba jak coś, więc na pewno bd lepiej :)

 

 

 

A nie myślałeś o zrobieniu biled koito ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Miras95 napisał:

A nie myślałeś o zrobieniu biled koito ?  

Jak jeździ do DE to bi-led to nie najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...