Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Bix Intemo z Tiguana FL2 wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak sie boisz niemca to musisz wiedzieć, że każda ingerencja w lampę typu wymiana soczewki jest mocno nielegalna. Moim zdaniem albo zrób sobie konkretnego bixa/ bileda albo nic bo to szkoda energii, pieniędzy i ryzyka wtopy bo efekt szału nie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, misiek95 napisał:

Jak sie boisz niemca to musisz wiedzieć, że każda ingerencja w lampę typu wymiana soczewki jest mocno nielegalna. Moim zdaniem albo zrób sobie konkretnego bixa/ bileda albo nic bo to szkoda energii, pieniędzy i ryzyka wtopy bo efekt szału nie zrobi

W Polsce też jest nie legalna. Tak mi powiedział diagnosta ?

PS. Wesołych Świąt Panowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale zmiana soczewki na ulicy jest raczej nie do ogarniecia, a zrodlo swiatla czyli zarowka bedzie zgodna z oznaczeniem na kloszu. Ilosc generowanego swiatla bedzie wciaz taka sama... zmieni sie tylko jego rozkład. Inne źródło swiatla jest juz do rozpoznania i bedzie podstawa np. Do mandatu lub zabrania papierów.

Aha do bixa czy leda niezbedny samopoziom i spryski wiec koszty rosna znaczaco. W innym wypadku oslepiemy wszhstkich jadacych z przeciwka

Edytowane przez MaTeo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaTeo85 no tez jestem takiego zdania :P

Pany nie nie mówta, że jak daje soczewka bez przesłony + drogowe to nie będzie poprawy ? Przecież to musi być widoczne gołym okiem w porównaniu do serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dlaczego nikt nie podsunął mi pomysłu, że mając zestaw BT i RNS-E można łatwo uruchomić SDS :P ? ? ?

Przewód ekranowany zamówiony, będziemy rezać ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ale radio czy cd to każdy powie haha, zresztą po angielsku trochę się gadało to damy radę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła lepiej dejta Brajanowi albo Dżesice opsugiwać te nawi?co by sie nie spier....ło:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pany, dlaczego nikt nie podsunął mi pomysłu, że mając zestaw BT i RNS-E można łatwo uruchomić SDS :P ? ? ?

Przewód ekranowany zamówiony, będziemy rezać ! :)

Rezalem u siebie i czasem użyje ?? mimo wszystko pomaga w    pisaniu ulic, miast itd. Szkoda tylko ze nie idzie zmieniać pozycji między cd a mp3 :) 

wszystkiego dobrego na nadchodzący nowy rok dla Ciebie Kamil i rodzinki :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty do RNSE zebrane, ale pogoda na nic nie pozwala :P zimno i biało dość...

  • Antena GPS
  • Brakująca przejściówka do Diversity (mam dwie, także jak komuś brakuje to pisać, dogadamy się)
  • Przewód ekranowany od SDS (voice control)
  • Ori mikrofon, bo teraz mam jakiś chiński
  • Przekaźniczek z diodą do zrobienia wyciszenia radia dla PDC po wstecznym :PIMG_20190108_131619.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lubię pomagać na forum, dlatego mam dla Was niedrogo mapki do RNS-E 2018 z lektorem PL.

Widziałem ceny na necie a ja nie mam zamiaru z Was zdzierać ani puszczać poza forum, tylko tu dla nas...

Info na PW.

Płyta DVD3, czyli: Germany, Albania, Bosnian/Herzegovina, Bulgarian, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Croatia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Norway, Austria, Poland, Romania, Sweden, Serbia, Slovakia, Slovenia, Czech Republic, Hungary

Mam na start 10 szt.

3 szt jeszcze dostępne

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dev napisał:

a masz do B8 ?

Dev, chodzi o te do MMI 2G z czytnikiem DVD w bagażniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Dev, chodzi o te do MMI 2G z czytnikiem DVD w bagażniku ?

MMI 3G, nie mam DVD w bagaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym nie pomogę, co innego jakby jakieś B8 stało na podwórku :P Ale jest ładnie opisane wszystko na A6klub'ie: https://www.a6klub.pl/mmi-3g-i-3gp-hdd-6224-2016-audi-mmi3g-hdd-6242-2017-vt70946.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie u mnie w rnse led???? Bo ja mam mapy ori ale tyle państw chyba nie mam i mam po english:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam87 napisał:

Pójdzie u mnie w rnse led???? Bo ja mam mapy ori ale tyle państw chyba nie mam i mam po english:decayed:

Jutro, najpóźniej w czwartek będzie wiadome po moim teście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...