Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bix Intemo z Tiguana FL2 wystarczy

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak sie boisz niemca to musisz wiedzieć, że każda ingerencja w lampę typu wymiana soczewki jest mocno nielegalna. Moim zdaniem albo zrób sobie konkretnego bixa/ bileda albo nic bo to szkoda energii, pieniędzy i ryzyka wtopy bo efekt szału nie zrobi

Opublikowano
33 minuty temu, misiek95 napisał:

Jak sie boisz niemca to musisz wiedzieć, że każda ingerencja w lampę typu wymiana soczewki jest mocno nielegalna. Moim zdaniem albo zrób sobie konkretnego bixa/ bileda albo nic bo to szkoda energii, pieniędzy i ryzyka wtopy bo efekt szału nie zrobi

W Polsce też jest nie legalna. Tak mi powiedział diagnosta ?

PS. Wesołych Świąt Panowie. 

Opublikowano

Tak ale zmiana soczewki na ulicy jest raczej nie do ogarniecia, a zrodlo swiatla czyli zarowka bedzie zgodna z oznaczeniem na kloszu. Ilosc generowanego swiatla bedzie wciaz taka sama... zmieni sie tylko jego rozkład. Inne źródło swiatla jest juz do rozpoznania i bedzie podstawa np. Do mandatu lub zabrania papierów.

Aha do bixa czy leda niezbedny samopoziom i spryski wiec koszty rosna znaczaco. W innym wypadku oslepiemy wszhstkich jadacych z przeciwka

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano
  • Autor

@MaTeo85 no tez jestem takiego zdania :P

Pany nie nie mówta, że jak daje soczewka bez przesłony + drogowe to nie będzie poprawy ? Przecież to musi być widoczne gołym okiem w porównaniu do serii. 

Opublikowano
  • Autor

Pany, dlaczego nikt nie podsunął mi pomysłu, że mając zestaw BT i RNS-E można łatwo uruchomić SDS :P ? ? ?

Przewód ekranowany zamówiony, będziemy rezać ! :)

Opublikowano

Działa. Tylko nie po polskiemu trzeba gadać ?

Opublikowano
  • Autor

Łukasz ale radio czy cd to każdy powie haha, zresztą po angielsku trochę się gadało to damy radę ^^

Opublikowano

Łot de fak ar ju dułing hir dodjaska :banan:

Opublikowano

Kurła lepiej dejta Brajanowi albo Dżesice opsugiwać te nawi?co by sie nie spier....ło:polew:

Opublikowano
18 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pany, dlaczego nikt nie podsunął mi pomysłu, że mając zestaw BT i RNS-E można łatwo uruchomić SDS :P ? ? ?

Przewód ekranowany zamówiony, będziemy rezać ! :)

Rezalem u siebie i czasem użyje ?? mimo wszystko pomaga w    pisaniu ulic, miast itd. Szkoda tylko ze nie idzie zmieniać pozycji między cd a mp3 :) 

wszystkiego dobrego na nadchodzący nowy rok dla Ciebie Kamil i rodzinki :hi: 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Graty do RNSE zebrane, ale pogoda na nic nie pozwala :P zimno i biało dość...

  • Antena GPS
  • Brakująca przejściówka do Diversity (mam dwie, także jak komuś brakuje to pisać, dogadamy się)
  • Przewód ekranowany od SDS (voice control)
  • Ori mikrofon, bo teraz mam jakiś chiński
  • Przekaźniczek z diodą do zrobienia wyciszenia radia dla PDC po wstecznym :PIMG_20190108_131619.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, lubię pomagać na forum, dlatego mam dla Was niedrogo mapki do RNS-E 2018 z lektorem PL.

Widziałem ceny na necie a ja nie mam zamiaru z Was zdzierać ani puszczać poza forum, tylko tu dla nas...

Info na PW.

Płyta DVD3, czyli: Germany, Albania, Bosnian/Herzegovina, Bulgarian, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Croatia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Norway, Austria, Poland, Romania, Sweden, Serbia, Slovakia, Slovenia, Czech Republic, Hungary

Mam na start 10 szt.

3 szt jeszcze dostępne

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

a masz do B8 ?

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Dev napisał:

a masz do B8 ?

Dev, chodzi o te do MMI 2G z czytnikiem DVD w bagażniku ?

Opublikowano
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Dev, chodzi o te do MMI 2G z czytnikiem DVD w bagażniku ?

MMI 3G, nie mam DVD w bagaju

Opublikowano
  • Autor

W tym nie pomogę, co innego jakby jakieś B8 stało na podwórku :P Ale jest ładnie opisane wszystko na A6klub'ie: https://www.a6klub.pl/mmi-3g-i-3gp-hdd-6224-2016-audi-mmi3g-hdd-6242-2017-vt70946.htm

Opublikowano

Pójdzie u mnie w rnse led???? Bo ja mam mapy ori ale tyle państw chyba nie mam i mam po english:decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Pójdzie u mnie w rnse led???? Bo ja mam mapy ori ale tyle państw chyba nie mam i mam po english:decayed:

Jutro, najpóźniej w czwartek będzie wiadome po moim teście ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.