Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Gremlin0209 napisał:

Jutro, najpóźniej w czwartek będzie wiadome po moim teście ?

To daj mi znać:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 8.01.2019 o 14:42, kamil-vag napisał:

Graty do RNSE zebrane, ale pogoda na nic nie pozwala :P zimno i biało dość...

  • Antena GPS
  • Brakująca przejściówka do Diversity (mam dwie, także jak komuś brakuje to pisać, dogadamy się)
  • Przewód ekranowany od SDS (voice control)
  • Ori mikrofon, bo teraz mam jakiś chiński
  • Przekaźniczek z diodą do zrobienia wyciszenia radia dla PDC po wstecznym :PIMG_20190108_131619.jpg

Kamil gdzie masz w planach zainstalować antenę GPS? Ja myślę zamontować gdzieś na podszybiu oczywiście od wewnatrz. Nie mam grzanej szyby więc nie będzie przeszkód. Irytuje mnie tylko dlugosc przewodu nie chce robić żadnych pętli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzyb01 napisał:

Kamil gdzie masz w planach zainstalować antenę GPS? Ja myślę zamontować gdzieś na podszybiu oczywiście od wewnatrz. Nie mam grzanej szyby więc nie będzie przeszkód. Irytuje mnie tylko dlugosc przewodu nie chce robić żadnych pętli

Jak kiedyś dokładałem RNS u siebie to ktoś mi powiedział że za licznikiem jest fabrycznie w sedanie. Jak wyjmiesz radio to można ręką sięgnąć za licznik. Wyczujesz tam taką jakby półkę z blachy. Antena ma magnes więc sobie ją tam połóż i będzie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzyb01 napisał:

Kamil gdzie masz w planach zainstalować antenę GPS? Ja myślę zamontować gdzieś na podszybiu oczywiście od wewnatrz. Nie mam grzanej szyby więc nie będzie przeszkód. Irytuje mnie tylko dlugosc przewodu nie chce robić żadnych pętli. 

Ja u siebie dałem koło bezpieczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, można za licznikiem, można za schowkiem, ja miałem w rns-d po lewej, tu gdzie otwierasz bezpieczniki, też złapane do pasa wzmacniającego i nie było problemu z zasięgiem anteny. Ogólnie im dalej od wszelkiego ustrojstwa tym lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil-vag jestem po tescie plyty od Ciebie. Wszystko gra. Mapa chodzi, lektor mowi ?

Ale... Straszny jest ten jej glos xd I nie na kazdym skrzyzowaniu sie ona tez odddzywa, co troche wkurza bo by jednak mogla powiedziec, ze masz skrecic ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Ale... Straszny jest ten jej glos xd I nie na kazdym skrzyzowaniu sie ona tez odddzywa, co troche wkurza bo by jednak mogla powiedziec, ze masz skrecic ?

Wiem. Dlatego zostaje albo całkowicie przerzucić język, lektora na angielski i żyć ze świadomością, że niestety Audi Polaków ma w d*pie :P albo znosić customowego lektora i cieszyć się z tego co się ma hehe

Chyba nikłe szanse, że w 2019 też o Nas pomyślą...

Łukasz zawsze mogę Ci wypalić płytkę bez lektora tak jak wychodzi ori :P:P:P Ale taką chyba miałeś ?

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2019 o 18:36, Adam87 napisał:

Pójdzie u mnie w rnse led???? Bo ja mam mapy ori ale tyle państw chyba nie mam i mam po english:decayed:

Adam na dniach powinny być mapki do rns_e na 19r, DVD 1 już jest, dla nas najważniejsza oczywiście będzie DVD 3 z PL. Odezwij się na PW jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2019 o 10:11, kamelus_ napisał:

Jak kiedyś dokładałem RNS u siebie to ktoś mi powiedział że za licznikiem jest fabrycznie w sedanie. Jak wyjmiesz radio to można ręką sięgnąć za licznik. Wyczujesz tam taką jakby półkę z blachy. Antena ma magnes więc sobie ją tam połóż i będzie idealnie.

Ok. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Adam na dniach powinny być mapki do rns_e na 19r, DVD 1 już jest, dla nas najważniejsza oczywiście będzie DVD 3 z PL. Odezwij się na PW jak coś ;)

W kontakcie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowe mapki do RNSE :)

Mapy RNS-E 2019r 

8P0060884DD 

SW: 0650/0220

Audi A3/S3/RS3 (2003 - 2014)

Audi A4/S4/RS4 (2005 - 2009)

Audi A6 allroad quattro (2000 - 2005)

Audi TT/TTS/TTRS (2007 - 2014)

Audi R8 (2007 - 2016)

 

DVD1 (Western Europe)
Andorra, Belgium, France, Great Britain, Ireland, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Portugal, Switzerland, Spain, Liechtenstein


DVD2 (Central Europe)
Germany, Switzerland, Austria, Andorra, Belgium, France, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, San Marino, Vatican City State


DVD3 (Eastern Europe)
Germany, Albania, Austria, Bulgaria, Bosnia-Herzegovina, Denmark Estonia, Finland, Greece, Croatia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Norway Sweden,
Poland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Czech Republic, Hungary

 

In order to be able to react to traffic information TMC or TMCpro provide services in the following countries:

Belgium, Denmark, Germany, France (over Media Mobile), Great Britain (RAC Trafficmaster), Italy, Netherlands, Austria, Sweden, Switzerland, Spain and Czech Republic

Languages supported:

English, German, French, Italian, Dutch, Portuguese, Spanish.

 

IMG_20190127_144506.jpg

IMG_20190127_144438.jpg

IMG_20190127_144708.jpg

Porównałem sobie lektora EN z 2019 do PL z 2018r, przepaść tego customowego do ori, ktoś słabo to niestety zrobił... dużo mniej zwrotów, informacji głosowych... osobiście zostaje przy ORI EN z 19r:P

Lipa tylko, że ktoś nałożył lektora PL na język angielski w tej wersji z 18r.

Mam kilka sztuk tych z 19r, jakby ktoś był zainteresowany, pisać PW.

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę sam nie wiedziałem, że te 8P0060884DD na 2019r wejdą aż tak szybko :P Spodziewałem się jakoś połowa lutego, a nie już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz czy 19r posiada już całą trasę S3 Bolków>szczecin  ? bo 18r nie ma i pokazuje jak bym po polu jechał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia sprawdzenia kursorem na mapie czy jest droga :P po poludniu spojrzę na google map i potem zobacze w rnse ;)

16 godzin temu, marky2552 napisał:

nie wiesz czy 19r posiada już całą trasę S3 Bolków>szczecin  ?

Wprowadziłem trasę Wałbrzych - Szczecin i chce prowadzić przez Niemcy, także chyba nie ma jeszcze nałożonej S3...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BNS ma pewnie zupełnie inne mapki ? ma sens w ogóle uruchamiac tam navi ? (sorry za off topic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...