Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie wyszło ?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No kurna, muszę się za swoje padło wziąć, pięknie wyszło, co za Oct założyłeś? Dobra już widzę ???

Edytowane przez karol1981

Opublikowano

Dobra robota! Brakuje jednej zaślepki na osłonie :D

Opublikowano
  • Autor

No zawsze to taki powiew świeżości pod machą ;)

Godzinę temu, Pawisco napisał:

Brakuje jednej zaślepki na osłonie :D

A no brakuje, i to dosyć długo, ciągle o tym zapominam przy ewentualnych zakupach z ASO :P

Opublikowano
7 minut temu, kamil-vag napisał:

Znowu zadyma :P

IMG_20190402_174328.jpg

Kurła Kamil co tu się odje..ło :co: 

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Silnik ustawia centralnie żeby polepszyć rozkład masy :D 

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, Adam87 napisał:

Kurła Kamil co tu się odje..ło :co: 

Trochę teraz walki z elektryką i ze środkiem :P

- zmiana zasilania DRL tak, by zapalały się dopiero po przekroczeniu 13,5 V (czyli po odpaleniu)

- ogólnie trochę porządku w instalacji DRL/CLH/Doświetlanie zakrętów - bo wszystko było robione tak, żeby działało ale nie do końca jest kabelkologia wizualnie jakbym chciał...chce też zrobić od tych modułów bezpieczniki w skrzynce a nie gdzieś tam za osłoną, żeby był łatwy dostęp

- ogarnięcie Voice Control dla RNSE

- wyciszenie dla RNSE po wbiciu wstecznego

- może dorobię czerwone podświetlanie na nogi, zapalane z podświetlaniem wnętrza... 

Z estetyki wymiana tunelu, klapki schowka i osłony nad nogami na te poprawione z B7 :P

Czyli znowu kilka dni zabawy :)

Opublikowano

No trochę tego jest..

To miłej zabawy:hi:

Opublikowano

hehe Kamil pilnuj fury bo ktoś Ci granat wrzucił do środka :) masz fantazję z tym rezaniem nie ma co :) teraz do tego rnse trzeba jeszcze bose dołożyć :)

Opublikowano
5 minut temu, MaTeo85 napisał:

hehe Kamil pilnuj fury bo ktoś Ci granat wrzucił do środka :) masz fantazję z tym rezaniem nie ma co :) teraz do tego rnse trzeba jeszcze bose dołożyć :)

Dokładnie. Póki rozprute wnętrze :)

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :PBynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

IMG_20190403_144941.jpg

Opublikowano

Dla swietego spokoju mozesz wymienic, ale ja bym zostawil jak jest skoro wyglada okej ;)

Opublikowano
56 minut temu, kamil-vag napisał:

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :PBynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

IMG_20190403_144941.jpg

Jak nie masz oznak to po co wymieniać???

Trzeszczy lub przerywa kiera podczas skręcenia.

Ja bym zostawił.

Opublikowano
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :PBynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

IMG_20190403_144941.jpg

Tymi ściągaczami ogarnie? Też chodzi mi po głowie talerzyki wrzucić ale ściągacze mam tylko takie a coś mi się obiło że za słabe są 

Opublikowano
18 minut temu, Frond Side napisał:

Tymi ściągaczami ogarnie? Też chodzi mi po głowie talerzyki wrzucić ale ściągacze mam tylko takie a coś mi się obiło że za słabe są 

Bezproblemu sam takimi robiłem

Opublikowano
16 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :P Bynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

 

eeeeej no BOSE dobrego dźwięku też nie da... bez sensu się w to pchać... ;) 

Skąd masz takie ładne nowe talerzyki? ASO czy jakiś aftermarket?

Opublikowano
1 minutę temu, pawelosinski83 napisał:

eeeeej no BOSE dobrego dźwięku też nie da... bez sensu się w to pchać... ;) 

A co da dobry dzwiek w tej cenie? :mysli: 

Opublikowano
1 minutę temu, muunv napisał:

A co da dobry dzwiek w tej cenie? :mysli: 

a kto mówi o cenie ?

ale jeśli już mam odpowiedzieć to np. wygłuszenie drzwi i zestaw separowany na przód. Nawet jakaś mała firmowa dwukanałówka powinna się w cenie zmieścić...

Żeby nie było - sam mam BOSE :decayed: I z całą pewnością mogę stwierdzić, że patroszenie wnętrza żeby to dołożyć nie jest tego warte.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, pawelosinski83 napisał:

Skąd masz takie ładne nowe talerzyki? ASO czy jakiś aftermarket?

Paweł, łap linka: https://aparts.pl/partscatalogue/sg-700-kyb-sprezyna-talerzowa,11-SG~6700-0085-01300--KYB~1SG~6700.aspx

3 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

I z całą pewnością mogę stwierdzić, że patroszenie wnętrza żeby to dołożyć nie jest tego warte.

Otóż to ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.