Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kurna, muszę się za swoje padło wziąć, pięknie wyszło, co za Oct założyłeś? Dobra już widzę ???

Edytowane przez karol1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawsze to taki powiew świeżości pod machą ;)

Godzinę temu, Pawisco napisał:

Brakuje jednej zaślepki na osłonie :D

A no brakuje, i to dosyć długo, ciągle o tym zapominam przy ewentualnych zakupach z ASO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil-vag napisał:

Znowu zadyma :P

IMG_20190402_174328.jpg

Kurła Kamil co tu się odje..ło :co: 

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Adam87 napisał:

Kurła Kamil co tu się odje..ło :co: 

Trochę teraz walki z elektryką i ze środkiem :P

- zmiana zasilania DRL tak, by zapalały się dopiero po przekroczeniu 13,5 V (czyli po odpaleniu)

- ogólnie trochę porządku w instalacji DRL/CLH/Doświetlanie zakrętów - bo wszystko było robione tak, żeby działało ale nie do końca jest kabelkologia wizualnie jakbym chciał...chce też zrobić od tych modułów bezpieczniki w skrzynce a nie gdzieś tam za osłoną, żeby był łatwy dostęp

- ogarnięcie Voice Control dla RNSE

- wyciszenie dla RNSE po wbiciu wstecznego

- może dorobię czerwone podświetlanie na nogi, zapalane z podświetlaniem wnętrza... 

Z estetyki wymiana tunelu, klapki schowka i osłony nad nogami na te poprawione z B7 :P

Czyli znowu kilka dni zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Kamil pilnuj fury bo ktoś Ci granat wrzucił do środka :) masz fantazję z tym rezaniem nie ma co :) teraz do tego rnse trzeba jeszcze bose dołożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaTeo85 napisał:

hehe Kamil pilnuj fury bo ktoś Ci granat wrzucił do środka :) masz fantazję z tym rezaniem nie ma co :) teraz do tego rnse trzeba jeszcze bose dołożyć :)

Dokładnie. Póki rozprute wnętrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :PBynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

IMG_20190403_144941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swietego spokoju mozesz wymienic, ale ja bym zostawil jak jest skoro wyglada okej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kamil-vag napisał:

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :PBynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

IMG_20190403_144941.jpg

Jak nie masz oznak to po co wymieniać???

Trzeszczy lub przerywa kiera podczas skręcenia.

Ja bym zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :PBynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

IMG_20190403_144941.jpg

Tymi ściągaczami ogarnie? Też chodzi mi po głowie talerzyki wrzucić ale ściągacze mam tylko takie a coś mi się obiło że za słabe są 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Frond Side napisał:

Tymi ściągaczami ogarnie? Też chodzi mi po głowie talerzyki wrzucić ale ściągacze mam tylko takie a coś mi się obiło że za słabe są 

Bezproblemu sam takimi robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dla mnie to BOSE to taki zbędny element wyposażenia... Fakt lubię dobry dźwięk itd... ale nieeeee :P Bynajmniej nie teraz.

Pany, będę wymieniał talerzyki na te z B5. Czy przy tej operacji warto wymienić odboje i górne łożysko ? Wzrokowo wygląda to OK, ale wiadomo jak to jest jak się rozbierze...

 

eeeeej no BOSE dobrego dźwięku też nie da... bez sensu się w to pchać... ;) 

Skąd masz takie ładne nowe talerzyki? ASO czy jakiś aftermarket?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawelosinski83 napisał:

eeeeej no BOSE dobrego dźwięku też nie da... bez sensu się w to pchać... ;) 

A co da dobry dzwiek w tej cenie? :mysli: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

A co da dobry dzwiek w tej cenie? :mysli: 

a kto mówi o cenie ?

ale jeśli już mam odpowiedzieć to np. wygłuszenie drzwi i zestaw separowany na przód. Nawet jakaś mała firmowa dwukanałówka powinna się w cenie zmieścić...

Żeby nie było - sam mam BOSE :decayed: I z całą pewnością mogę stwierdzić, że patroszenie wnętrza żeby to dołożyć nie jest tego warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pawelosinski83 napisał:

Skąd masz takie ładne nowe talerzyki? ASO czy jakiś aftermarket?

Paweł, łap linka: https://aparts.pl/partscatalogue/sg-700-kyb-sprezyna-talerzowa,11-SG~6700-0085-01300--KYB~1SG~6700.aspx

3 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

I z całą pewnością mogę stwierdzić, że patroszenie wnętrza żeby to dołożyć nie jest tego warte.

Otóż to ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...