Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Dzisiaj miałem chwilę, odwiedziłem niedawno powstały StanceStore.pl w Ostrowcu ;) Kupiłem kilka specyfików od RR Customs. Na zdj nie ma jeszcze wheel gel, bo brakło i dopiero jutro do odebrania...

IMG_20190318_174246.jpg

daj znać jak spisują się produkty od nich : )

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z twojego zestawu testowałem plastics conditioner i relacje znasz bo wstawilem w swoim temacie, stosunek ceny do jakosci na duuuuuży plus ? 

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu się zebrałem i przetestowałem PC od RRCustoms ;)

Standardowo mycie z APC, suszenie, odtłuszczenie i działamy. Z grillem i kratkami niestety to nie jest łatwa aplikacja i docieranie, szczególnie jak ma się duże łapska ?

Mycie z APC

IMG_20190324_120538.jpg

Aplikacja PC, praktycznie jakbyśmy pokrywali bezbarwnym, efekt widoczny od razu.

IMG_20190325_075454.jpg

IMG_20190325_075516.jpg

Potem zabawa w docieranie. Po dotarciu naprawdę super efekt, plastiki jak nowe, satynowe... Czekam na utwardzenie powłoki 24h...

IMG_20190325_084308.jpg

IMG_20190325_085939.jpg

IMG_20190325_085913.jpg

IMG_20190325_085335.jpg

A tu zrobiłem mały test, nałożyłem na elementy pokryte sprayplastem :P

Malowałem matem potem bezbarwny (sprayplast) i teraz na to PC, zobaczymy co to z tego wyjdzie :P

IMG_20190325_090902.jpg

Jak widać znaczek też poszedł w czerń, bo już taki był złochany, gdzieniegdzie złaził chrom itp...

Opublikowano

dobrze wyszło ! :)

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Orientujesz sie czy na ramki wokół drzwi tez można to aplikować ? 

Opublikowano
3 minuty temu, koziol992 napisał:

Orientujesz sie czy na ramki wokół drzwi tez można to aplikować ? 

na wszystko co plastikowe z uwzglednieniem tego, że preparatu nie można stosować wewnątrz auta.

 

brawo Kamil spoko wyszło, nie zapomnij listwy na tylnym zderzaku ogarnąć, plastików lusterek itp. jak czasowo Ci poszło? ?

 

Opublikowano
8 minut temu, koziol992 napisał:

Orientujesz sie czy na ramki wokół drzwi tez można to aplikować ? 

Jeżeli chodzi Ci o listwę nad drzwiami aż do tylnej bocznej szyby to jest ona metalowa. Plastikową ma jedynie listwę maskująca nity.

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, venom171 napisał:

nie zapomnij listwy na tylnym zderzaku ogarnąć, plastików lusterek itp. jak czasowo Ci poszło? ?

Będzie ciąg dalszy, ale znowu muszę trafić pogodę :P czasowo no zeszło, zanim nałożyłem, zanim dotarłem, niestety jest to czasochłonne :P

27 minut temu, koziol992 napisał:

Orientujesz sie czy na ramki wokół drzwi tez można to aplikować ? 

Pytałem ich o gumę właśnie polecili coś innego...ale ja oblecę dolne gumy apc i położę poorboysa bo mam całą tubkę...a na te górne ciemne listwy co chudy92 pisze myślę, że i to PC się nada, to jest taka ala żywica... 

Opublikowano
  • Autor

Naprawdę fajny efekt satyny daje ta odżywka ;) Także niezdecydowanym  polecam ! IMG_20190326_163548.jpg

IMG_20190326_163536.jpg

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Klawo to  wyszło Kamil . ?

Opublikowano

ostatnio stosowałem odżywkę do plastików na zewnątrz firmy RR na ibizie i na prawdę jestem mile zaskoczony, kupiłem u nich całą torbę za dobra cenę polecam :) Kamilu efekt na duży plus ;)

Opublikowano

daj znać  jak długo się utrzyma :)

Opublikowano
  • Autor

Deklarowana trwałość to 100-200 myć w zależności od stosowanej chemii... Na testowych autach siedzi już ponad 8 miesięcy, sam jestem ciekaw czy wystarczy aplikacja raz do roku :P

Opublikowano

Dobrze to wygląda, robota zajmuje trochę czasu, ale efekty widać od razu. Ten znaczek w czerni mniej mnie przekonuje, ale wiadomo gusta, guściki... ?

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Pawisco napisał:

Ten znaczek w czerni mniej mnie przekonuje, ale wiadomo gusta, guściki... ?

Już złaził z niego chrom, to go psiknąłem, ale jak się trafi gdzieś chrom, albo na ali znajdę to się podmieni hehe

Opublikowano

Detailer :decayed:  ??

Opublikowano

Taki detailing mojej by się przydał :D W sensie... chodzi mi o samochód ?

Opublikowano
38 minut temu, trepek napisał:

Taki detailing mojej by się przydał :D W sensie... chodzi mi o samochód ?

:kox:

Opublikowano

Ciekawe co Twoja na to ... ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jaki tam detailing i detailer :P Zwykłe odświeżenie gruchota heh;)

4 godziny temu, trepek napisał:

Taki detailing mojej by się przydał :D W sensie... chodzi mi o samochód ?

Po zdjęciach to ja widzę, że Wasz zawsze czyściutki i odświeżony :P

Prac ciąg dalszy, zabrałem się teraz za odświeżanie od d*py strony ?

Zdemontowałem listwę nad bagażnikiem, słuszna decyzja bo syfu tam się przez lata nazbierało.

IMG_20190327_091014.jpg

IMG_20190327_091221.jpg

IMG_20190327_092042.jpg

Plastiki oczywiście założone po RRC PC, jak nowe.

IMG_20190327_094056.jpg

Plastiki przy lampach i dolna listwa:

IMG_20190327_094940.jpg

Tylna wycieraczka:

IMG_20190327_093127.jpg

Widać różnicę :P 

Poniżej już cała:

IMG_20190327_095237.jpg

Trójkąciki lusterek:

IMG_20190327_103951.jpg

I w końcu wziąłem się za uszczelki, przyznaje się bez bicia, że zawsze je olewałem, na rzecz lakieru itd... teraz wymyłem je porządnie pędzelkiem APC, potem szmatą z tego brudzącego na czarno osadu i nałożyłem natural looka. 

IMG_20190327_110252.jpg

Pierwszą aplikację normalnie guma wciągnęła ? druga warstwa coś tam zaczęła pokrywać, ale muszę jeszcze się z nimi pobawić... Ale na 1 raz i tak już wyglądają spoko. Na te tylne szyby bagażnika można położyć PC ładnie kryje i spoko się dociera, ale już pozostałe (miększe) nie polecam, cholernie ciężko dotrzeć na miękkiej gumie, także ten PC głównie na plastiko-podobne powierzchnie...

@venom171, dzięki za Twoje fotostory, bo tak szczerze chyba bym nie wpadł na ten tył hehe ;)

Teraz chyba pogrzebie z plastikami pod maską, a potem trzeba by się brać za lakier ;)

 

Edytowane przez kamil-vag

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.