Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko kiera z b8 fajnie siedzi i pasuje do wnetrza. No i multi jest bardziej przyjazne niz ori z b6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej w przypadku, gdy mamy RNSa i pierdzieli się w nim potencjometr od regulacji głośności - u mnie min. dlatego wpadła multi z B8 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana dzisiaj powalczyłem :) Jest za***ista ta kiera z A5 ^^ ?

IMG_20181108_120119.jpg

Przy okazji zakodowałem ABS/ESP pod większe tarcze z przodu ;) 

0x?xx: Brakes
4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) 312mm

Bez tytułu 2.png

@KoJ@K jak chcesz pod 320 to musisz zmienić w swoim kodowaniu:

Coding

0x?xx: Brakes

3 = FNR 16" (PR-1LA/1LG) 321/323mm

Login

0x?xx: Brakes

4 = FNR 16" (PR-1LA/1LG) 321mm/323mm

 

Sprawdzona poducha, status correct ;)

Bez tytułu3.png

No i rzecz, która mnie najbardziej cieszy, z modułem od B7 działa poprawnie doświetlanie zakrętów po kącie skrętu :) Już nie pokazuje głupot odnośnie wartości kąta.

Bez tytułu4.png

Wiecie ile jest oryginalnie w audi tych nowszych ustawione ? Jaki kąt skrętu aktywuje halogen ? Bo ja wklepałem na razie 54 stopnie, ale chciałbym, żeby było jak ORI np w B8.

Mati, może Ty zerkniesz u siebie w B8 ? ? ? 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, greg2505 napisał:

W b6 można włączyć doświetlenie zakrętów?

Dołożonym Modułem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica po zmianie kodowania pod większe hamowniki? Ostatnio się nad tym zastanawiałem czy u siebie też zmienić kodowanie. 

Edytowane przez Grzyb01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zmienione kodowanie, jeszcze nie jeździłem. Ale skoro jest odrębne kodowanie dla danego hamulca, to czemu tego nie zrobić ? Głównie zapewne chodzi o działanie ESP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświetlanie zakrętów fajna rzecz.

Jaki moduł do tego trzeba mieć? U Ciebie też działa tylko pokrętło od głośności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, trepek napisał:

Doświetlanie zakrętów fajna rzecz. Jaki moduł do tego trzeba mieć? U Ciebie też działa tylko pokrętło od głośności?

Moduł to: https://sklephadron.pl/akcesoria-oswietleniowe/4346-modul-doswietlania-zakretow-tytan-ds454-uniwersalny.html Czyta informacje z CAN o kierunkach i kącie skrętu. Trzeba tylko wgrać najnowszy soft.

3 minuty temu, trepek napisał:

U Ciebie też działa tylko pokrętło od głośności?

Niestety nie, ale i tak mi się przydaje do obsługi BT :) Kiedyś tam pewnie wpadnie RNS-E ^^ Ale na razie mi do szczęścia niepotrzebne... ja mam tak, że jadę i lecą utwory ze zmieniarki ciągle, nie zmieniam, więc samo podgłaszenie i obsługa BT też mnie na razie zadowala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się uda z tym doświetlaniem zakrętów to sobie podpatrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To doświetlanie mam już od dawna tylko działało z kierunkami, teraz po zmianie modułu na ten z B7, pokazuje też poprawnie kąt skrętu, bo na module B6 wyświetlało jakieś głupoty ? no i przełączyłem tylko aby doświatlało nie po kierunkach, a po kącie skrętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio z b7 i działa kiera, mam concert III i bt D i kiera działa w pełnym zakresie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kamil abs przekodowany na większy hebel. Rzeczywiście kiera z tym rnsd nie będzie współpracować bo było u mnie od nowości :) zmiana Kamilu na rns-e nie wiem czy jest sens w zasadzie oprócz nowych map których i tak nikt nie używa nic więcej tam nie ma znowu led cena z kosmosu a funkcjonalność taka sama. Chyba inwestycja w androida była by najlepszą opcją sam się zastanawiam nad taką wymianą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, luki19862121 napisał:

zmiana Kamilu na rns-e nie wiem czy jest sens w zasadzie oprócz nowych map których i tak nikt nie używa nic więcej tam nie ma znowu led cena z kosmosu a funkcjonalność taka sama. Chyba inwestycja w androida była by najlepszą opcją sam się zastanawiam nad taką wymianą. 

Też myślałem nad androidem, ale na razie zostaje RNS-D, mi tam pasuje, nie narzekam ;) chyba, żeby się trafił kupiec na RNS-D to bym pomyślał... teraz muszę starą kierę pogonić :P chętnych nie ma hehe, pójdzie chyba zestaw na części... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją wystawiłem na fcb i wisiała ze 3 tygodnie aż znalazł się kupiec. Ludzie narzekają że drogo. Kup kiere obszyj zapłać za wysyłki przerób multi na telefon no i poduche w ładnym stanie znaleźć to sztuka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to... No jest i na fcb i na forum jak coś, w sumie taka kiera pasuje i do A6 chyba i do A3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie sie, ze na androidzie pogorszy sie jakosc dzwieku?

U siebie mam BOSE i gra to przyzwoicie. Nie wiem czy android zabanglalby z tym naglosnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...