Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil ja u siebie miałem przy 8 cali et 42  tył 20 przód 15 mm i było git :)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 minut temu, karol1981 napisał:

Kamil ja u siebie miałem przy 8 cali et 42  tył 20 przód 15 mm i było git :)

Ja mam et35 8.5J szerokość i przód 13mm a tył 20mm..

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

To dzisiaj chyba wykonam pomiary i rozejrze się za tymi dystansami :P

zobaczysz w niedziele jak to wygląda:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ta moja ma 8J i według moich pomiarów wychodzi 20mm tył a przód 15mm (mierzone do rantu opony).

@karol1981 - tak jak Ty napisałeś :P

Opublikowano

I na takim zestawie bedzie miodzio przy takich parametrach kol jakie masz ;) ? 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

Dystanse już zamówione przód 15, tył 20mm.

Wieczór na pełnej parze i prawie, że udało się przygotować na jutrzejszy spot... pobawiłem się nawet tym liquid glass 9H i nie wiem co te chińczyki zrobiły, ale krycie rysek to ma to za***iste :P 

Zdążyłem zrobić dwa boki i maskę i tak już było ciemno na tyle, że nie wiem czy dobrze jest dotarte :P rano się okaże...

W środku tym razem ADBL Interior QD - fajny bananowy zapach i teraz na czyste plastiki sprawdził się idealnie...

Także do jutra chłopaki ! 

A tu takie szybkie zdjęcia na bezdotykowej, mam nadzieje, że z dystansami będzie trochej lepiej :P

IMG_20180707_201146.jpg

IMG_20180707_201223.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

Przez ulewy i deszcze dotarłem na spota :) Fajna impreza, super klubowicze :) Oby więcej takich imprez. 

Co do tego płynnego szkła 9H, kurde, naprawdę daje radę, pokazywałem nawet @karol1981 jak wyglądały boki auta zrobione specyfikiem, a jak tylna klapa nie robiona po deszczu, różnica ogromna :P

Środek bardzo wydajny, buteleczka bez niczego na całe auto...

DSC_0014-2.jpg

DSC_0816.JPG

Link do specyfiku: 

https://pl.aliexpress.com/item/Ceramiczne-Pow-oki-Samochodu-Ciecz-butelki-Szklane-50-ML-9-H-Twardo-Piel-gnacji-Samochod-w/32840733755.html?spm=a2g17.search0104.3.67.71d82eefTu9t9Z&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_3_10152_10151_10065_10344_10068_10342_10343_10340_10341_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10820_10821_10301_10843_10059_100031_524_10103_10624_10623_10622_10621_10620%2Csearchweb201603_6%2CppcSwitch_5&algo_expid=5d6e4b87-1c6d-4f83-9e8c-e007d8c4de39-10&algo_pvid=5d6e4b87-1c6d-4f83-9e8c-e007d8c4de39&priceBeautifyAB=0

Opublikowano

A kropelkuje to jakoś w miare? :)

Opublikowano

Tak jak Kamil napisał, boki auta gdzie było to coś były czyste jak przetarte fibrą a klapa brudna. ??

Opublikowano
  • Autor

Chwilowo nagrałem podczas deszczu jak ładnie krople uciekały z maski, jak tylko wyjechałem z burzy maska i boki były czyste i suche, wszystko dosłownie zwiało, widać to na zdj ze zlotu:

 

11 godzin temu, misiek95 napisał:

A kropelkuje to jakoś w miare? :)

Dziś po deszczu na masce było tak:

36929659_1666677346784679_1968513455992340480_n.jpg

37000432_1666677376784676_6341450656276021248_n.jpg

Działać, działa :P Tylko pytanie jak długo...

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Przygotowywałes jakoś przed tym lakier ?

Opublikowano
  • Autor

Mati, niespecjalnie, aktywna piana i osuszenie ręcznikiem... Wosków raczej już i tak nie było, bo przed zimą ostatni raz kładłem. Kolejnym razem polecę karoserię IPA i dopiero to nałożę, chociaż instrukcja tego specyfiku nie nakazuje odtłuszczać itd...

Była wolna chwila, założyłem dystanse... tak jak pisałem:

  • Tył 20 mm
  • Przód 15 mm

IMG_20180713_130756.jpg

IMG_20180713_130748.jpg

IMG_20180713_133057.jpg

IMG_20180713_133118.jpg

Wygląd się poprawił :P Zrobię jakieś zdjęcie z boku, jak wyjadę na drogę ;)

A teraz małe kuku na zawiasie SKV ? Problem znany, wysunięta tuleja banana prawej strony ? ile ja zrobiłem na ten Dub IT i trochę tu... może z 200 km... 

IMG_20180713_131726.jpg

Łącznikom stabilizatora też długo nie wróżę, dobrze, że mam stare sztywne to przy okazji wymiany tego banana się podmieni... 

IMG_20180713_131738.jpg

Czekam co mi Dystrybutor SKV odpisze w temacie: https://a4-klub.pl/topic/353896-wahacze-skv/?do=findComment&comment=5324956

Opublikowano

A powiedz jak przy wymianie zawieszenia poszła ci ta śruba z górnych wahaczy ze zwrotnicy ?

Opublikowano
  • Autor

Tak jak pisałem, w zwrotnicy masz naciecięcie prostopadle do tej śruby, tą szczeliną przeciąłem śrubę na pół. Wkrecając nakrętkę, połówka z gwintem sama wyszła ze zwrotnicy, druga połówka bez gwintu wymagała już tylko puknięcia i też wyleciała ;)

Opublikowano

Ten skv pisze juz dawno ze poprawiony został ten problem . Jednak nadal występuje ,mi odesłali nowy po wysłaniu fot z oznaczeniami producenta. 

Opublikowano
  • Autor

Zadzwonili do mnie po przedstawieniu problemu. Usłyszałem słowo przepraszam, wyślą jutro nowy kurierem na ich koszt. Wychodzi na to, że wadliwe są wahacze o oznaczeniu: SKV 04SKV101 S17 H16

Niestety za stracony czas i nerwy nikt nie zwróci :P

Ja mam po prostu wrażenie, że ta wadliwa partia jest wypychana w kartony, a być może komuś się nie wysunie, albo ktoś nie zauważy :P Taka jest polityka wszędzie... 

Łączniki stabilizatora stare już wymyte, mimo tylu lat i przebiegu sztywne i wyglądają prawie jak nowe :P także podmienię z tym nowym bananem i będziemy obserwować dalej.

IMG_20180715_122108.jpg

Udało się cyknąć fotki jak auto teraz prezenci się na dystansach :P chyba jest lepiej ? 

IMG_20180715_152226.jpg

IMG_20180715_152251.jpg

IMG_20180715_152240.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie;) Mała rzecz, a tak bardzo zmienia prezencję auta ;)

Opublikowano

w końcu widać koło :)

Opublikowano

Lakier zawsze do odluszczenia przed nałożeniem warstwy ochronnej pomimo, ze producent tego nie uwzględnił  na plakietce ;) jak nie użyjesz mocnej chemi to będzie dobrze :D 

fura po dodadniu dystansu sporo zyskała na wyglądzie :kox: 

Opublikowano

Dystans trzyma się piasty? Nie było luzu z przodu? :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.07.2018 o 21:24, Pawisco napisał:

Dystans trzyma się piasty? Nie było luzu z przodu? :)

Raczej tak, z tyłu mimo wszystko bardziej mi się wydawały spasowane, ale i przednie bez problemu wiszą na piaście. Na razie mi się udało tak do 120 bujnąć i żadnych wibracji nie było, ciekawe jak przy wyższych prędkościach... 

Banan podmieniony, łączniki stabi założone stare Lemfordera...  

Zanim kupicie to SKV to się porządnie zastanówcie :P Mam nadzieję, że teraz już trochę na tym pojeżdżę bez takich niespodzianek:

IMG_20180720_185659.jpg

IMG_20180720_190236.jpg

IMG_20180720_190306.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.