Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

ja zaczepy rolety mam owinięte taśmą parcianą taką jak do wiązek elektrycznych nie widać jej bo jest czarna a roleta nie hałasuje. Ale fakt jak głośniej słucham muzyki z mocnym basem to prawy boczek bagażnika niestety się zaczyna odzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mhm. U mnie jedynie potrafia drzwi kierowcy "zatrzeszczec" jak zdjezdzam powoli np. z kraweznika. No ale u mnie sa balony na 15 calowych felgach wiec to jak krazownik na wodzie :D A tak to cisza.

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Nom, szczególnie z tyłu w bagażniku, ta na klapie + roleta. Ale teraz szyby przyciemnione to roleta pójdzie w odstawkę :P

Jest zestaw naprawczy „rolety” dwie gumowe wkładki przykręcane w miejsce zaczepów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Norbas napisał:

Jest zestaw naprawczy „rolety” dwie gumowe wkładki przykręcane w miejsce zaczepów... 

a daj numer... bo ja wiem o zestawie naprawczym ale dotyczącym samo otwierania się rolety podczas jazdy po dziurach. Mam taki i tam dawali plastikowe wkładki które przykręca się do boczka w miejscu gdzie roleta ma zaczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, MaTeo85 napisał:

a daj numer... bo ja wiem o zestawie naprawczym ale dotyczącym samo otwierania się rolety podczas jazdy po dziurach. Mam taki i tam dawali plastikowe wkładki które przykręca się do boczka w miejscu gdzie roleta ma zaczepy.

 

A widzisz nie wiedziałem, ze te wkładki dotyczą samootwierania się rolety... wiem, ze dzieki nim nic nie trzeszczy tak jak po przyklejeniu filców itd.. 

w aukcji masz podany nr. http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-rolety-bagaznika-audi-a4-b6-b7-i6755479971.html

 

Kamil jakie przyciemnienie wybrałeś bo tez myśle o ściemce... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Norbas napisał:

 

 

A widzisz nie wiedziałem, ze te wkładki dotyczą samootwierania się rolety... wiem, ze dzieki nim nic nie trzeszczy tak jak po przyklejeniu filców itd.. 

w aukcji masz podany nr. http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-rolety-bagaznika-audi-a4-b6-b7-i6755479971.html

 

Mam ten zestaw i niestety on jest plastikowy i o ile sprawdza się dobrze i roleta sama nie wyskakuje z uchwytów, to niestety nie pomaga na jej trzeszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaTeo85 napisał:

Mam ten zestaw i niestety on jest plastikowy i o ile sprawdza się dobrze i roleta sama nie wyskakuje z uchwytów, to niestety nie pomaga na jej trzeszczenie.

Brałeś ori czy z aukcji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słabo trochę ... a miałem się w to zaopatrzyć... narazie mam izolacje myszkę i jest jak należy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest owinięte parcianką. Ale mi sie wydaje ze trzeszczy dlatego, że roleta po latach traci swój naciąg, kiedy łapie ją tu przy tych mocowaniach na fotelach mogę nią ruszać góra dół, dokręcałem te mocowania itd i nic to nie dawało... 

@Norbas, przyciemnienie niby 80%, i to jest takie jak dla mnie OK, bo nie jest całkowity czarnuch, tylko jak będziesz robił, zrób przód najsłabszym przyciemnieniem chociaż, bo lepiej to wtedy wygląda, ja chyba dołożę. A dlaczego ? Bo szyby mają a to zielone, a to niebieskawe zabarwienie i słabo to wygląda do czerni, a tak to przód zyskuje czarne zabarwienie i jest dużo lepiej dla oka :P

@trepek, to fakt, że na 1BV i na niskich kapciach może się trochę więcej odzywać skrzypienia niż na balonach i standardowym zawiasie :P

No i moje ucho też jest bardzo wysilone na takie dźwięki, także gdzie jednemu to nie przeszkadza to mnie doprowadza do szału :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ori zestaw naprawczy ale u mnie trzeszczy tu gdzie mocowana jest do kanapy. Zauważyłem np, że jak z tyłu siedzi córa i moja to trzeszczenia nie ma lub znikome a jak daje sam to masakra jakaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym właśnie Łukasz mówimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Mam ten zestaw i niestety on jest plastikowy i o ile sprawdza się dobrze i roleta sama nie wyskakuje z uchwytów, to niestety nie pomaga na jej trzeszczenie.

Potwierdzam, u mnie jest dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę dalej z CLH :P Jako, że trafiły mi się blendy bez wtyczek, musiałem na szybko dorobić swoje łączki...

IMG_20180514_125052.jpg

IMG_20180514_125109.jpg

IMG_20180514_130744.jpg

Masa ze stelażu lusterka, a plus z kabiny z modułu CLH :)

I działa !

IMG_20180514_135620.jpg

IMG_20180514_135550.jpg

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

 Ale mi sie wydaje ze trzeszczy dlatego, że roleta po latach traci swój naciąg, kiedy łapie ją tu przy tych mocowaniach na fotelach mogę nią ruszać góra dół, dokręcałem te mocowania itd i nic to nie dawało... 

Tam użyłem grubej uszczleki + regulacja bolca i jest git ;) 

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

@Norbas, przyciemnienie niby 80%, i to jest takie jak dla mnie OK, bo nie jest całkowity czarnuch, tylko jak będziesz robił, zrób przód najsłabszym przyciemnieniem chociaż, bo lepiej to wtedy wygląda, ja chyba dołożę. A dlaczego ? Bo szyby mają a to zielone, a to niebieskawe zabarwienie i słabo to wygląda do czerni, a tak to przód zyskuje czarne zabarwienie i jest dużo lepiej dla oka :P

Fakt przydałoby się jeszcze z przodu ale w NO nie przejdzie to... myślałem o średnim przyciemnieniu może to będzie jakoś lepiej wyglądać, do tego roletki ori i powinno być ok... Jakbym dał 80% to fotochromy bedą słabo ogarniać a tego bym nie chciał :) 

Wybrałeś folie błyszczącą, półmat czy mat ? :decayed: 

 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyszcząca nie jest na pewno, raczej to mat lub półmat i przyznaje się bez bicia, że nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mnie ostatnio bardzo miła Pani od obsługi klienta spytała o to ???? poza stopniem przyciemnienia nie wiedziałem ze maja jakieś inne odmiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji rozbierania drzwi, tapicerki itd.  to wydaje mi się, że jak coś zamawiacie z ali to warto dołożyć to do koszyka: 

https://m.aliexpress.com/item/32798316744.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32798316744&productSubject=32798316744&shortkey=iamINze2&addresstype=600

Dziś miałem chwilę czasu, podjechałem do tapicera, nic nie wybrałem, ale mają mu przyjść nowe próbki i może coś jeszcze się znajdzie. Zastanawiałem się też jakby to siadło, jakby dał podsufitkę czarną zamiast grafitu :P

CLH - projekt zamknięty. Dziś zrobiłem drugie lustro. Wszystko działa jak chciałem. Może dorzucę filmik jak się ściemni, bo sam jestem ciekaw jak wygląda to światło z blend lusterek :P

Odwiedziłem bezdotykówkę, także zdjęcia bez przeróbek jak te szyby wyglądają w pochmurny dzień:

IMG_20180515_144942.jpg

IMG_20180515_145056.jpg

@KoJ@K - Mati przyszły mi te elwire :P

https://pl.aliexpress.com/item/1m-2m-3m-5m-Flexible-Car-EL-Wire-Neon-Light-Dance-Festival-led-strip-EL-lights/32717489359.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1b3b5c0fCXM4SN 

Te twoje też były takie jarzące ? trochę jakby w pomarańcz ? W sumie dobrze się składa, bo boczki mam na wierzchu to się zamontuje podświetlanie dekorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też właśnie w taki pomarańcz wpadają ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 19:26, kamil-vag napisał:

Rzekli właściciele klekotów :P Może kiedyś dorosnę do decyzji by emblematy wyrzucić ;)

 

 

Nie nie nie. Klekot ok, znaczek na klapie out. Szpeci.

Szyby wyszły rewelacyjnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...