Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Gicio :) gdybyś chciał mniej intensywne światło taśmę należało by przykleić do dekora nie tapicerki ale wtedy jest bardzo słabo widoczne bo dekory mocno dolegają na drzwiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczę jak to wieczorem się prezentuje, ale myślę, że będzie dobrze ;) sam kolor jest teraz czerwony, bo elwire wpadało w pomarańcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, nie, normalnie są przyklejone jak na zdjęciu... Wszystko ładnie pasuje, nic nie podcinałem, dekory dobrze zatrzaśnięte. Jedynie w przednich boczkach zrobiłem po małej dziurce, żeby kabelek wypuścić na drugą stronę...

Ostatecznie opuściłem te taśmy niżej, na dworze ciemno - ustawiłem jak chciałem, czyli taka delikatna poświata, tak żeby podczas nocnej jazdy nie waliło po oczach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlanie klamekbrązowy - minus/masa, szaro-niebieski + plus. Ja nie masz pakietu światło, możesz z podświetlania przycisków sterowania szybami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i żadne zdjęcie nie oddaje stanu faktycznego :P

IMG_20181019_183403.jpg

IMG_20181019_183410.jpg

IMG_20181019_183430.jpg

Tymczasem założyłem zimówki i pech chciał, że gdzieś zapodziałem jedną śrubę ? ale kumpel mi dziś da w robocie, to jutro dołożę :P i zrobimy jazdę próbną, muszę się dobrze bujnąć bo w listopadzie lecę jedank w trasę (pod Francję) i nie wyobrażam sobie jechać z biciami te 3k km :P

No i od razu - 100 pkt do wyglądu haha

IMG_20181019_144922.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też sie podoba. Fajnie odmładza wnętrze naszych leciwych B6 ;)

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pawisco napisał:

Fajne te paski! W świętokrzyskim już zima idzie? ?

No na week już mrozy zapowiadają hehe... ale auto i tak więcej stoi to lepiej niech już siedzi na zimowych kapciach, niż potem na ostatnią chwilę ;)

Druga sprawa chce zobaczyć te wibracje, czy to była wina dystansy... bo jak nie to będę musiał szukać dalej, póki jest trochę czasu do listopada :P

Ale jutro już będę wiedział to dam Ci znać, akurat się bryknę obwodnicą, przy okazji posprawdzam ciśnienie w kołach na stacji... 

Przy okazji pomierzę te dystanse suwmiarką, zobaczę czy były odchyłki jak u Ciebie...

Godzinę temu, luki19862121 napisał:

Fajnie wyszło. Kokpit jeszcze oświeć:) 

Łukasz no zostało mi trochę tych tasiemek z odcinek... ale nie rozprasza Cię to w nocy ? Czasami mam nocne trasy i wiem jak sam licznik potrafi dokuczać i nie wiem czy te dekory też by mnie nie wkurzały... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiada ale rzecz jasna każdy ma swoje upodobania. Żeby było mniej światła trzeba Leda dać na dekor wtedy świeci znacznie słabiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po jeździe testowej 120-140 pięknie bez bicia, bez drgań przy przyśpieszaniu... Jednak to była wina dystansów ? 

Wziąłem metrówkę w rękę i kurde one nie mają dokładnie kołnierza 57,1 ? Obwód dystansu o jakieś 5mm mniejszy od piasty felgi...

Napisałem z reklamacją, ale dawno to było, pewnie gra niewarta świeczki... brałem tu, heh firma z Kielc: VAG DYSTANSE śruby 15MM 5x112 5x100 57.1 VW Audi od OLA-parts

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamil-vag napisał:

Napisałem z reklamacją, ale dawno to było, pewnie gra niewarta świeczki... brałem tu, heh firma z Kielc: VAG DYSTANSE śruby 15MM 5x112 5x100 57.1 VW Audi od OLA-parts

Mówiłem Ci żebyś z Dystomu wziął:decayed: niemiałbyś problemu...

Ledy na drzwiach na duży+ :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja kupiłem dystanse w dystomie i miałem te problemy co Kamil! Faktem jest, że piasty przód nie trzymają wymiaru, ale po zdjęciu dystansów problem znikł. Dziwne to trochę, skoro niektórzy jeżdżą i zero bicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pawisco napisał:

Ha, a ja kupiłem dystanse w dystomie i miałem te problemy co Kamil! Faktem jest, że piasty przód nie trzymają wymiaru, ale po zdjęciu dystansów problem znikł. Dziwne to trochę, skoro niektórzy jeżdżą i zero bicia. 

Czyli nadal problem nie jest w dystansie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ostatnio moda na zmianę kiery na multi z B8/A5 to i ja poszedłem za trendem :) W sumie @KoJ@K mi jakoś tak podpowiedział, że fajnie się do ręki klei itd :P:P:P Długo namawiać się nie dałem hehe:

IMG_20181105_112839.jpg

IMG_20181105_112900.jpg

Zestaw pod MF z B7:

  • 4E0 953 541 A
  • 8E0 953 549 Q
  • 4E0 972 133

No i kiera z A5 z chromowanymi obramówkami rolek i poduchą... Na zdjęciu nie ma, bo poducha i przyciski się dresingują ;)

Ktoś chętny na moją multifunkcyjną, niedawno obszytą na nowo kierę z białą nicią do B6 ? ? ? 

Przy okazji przetestuje pewną rzecz, czy z modułem od B7 będzie poprawnie działać doświetlanie zakrętów po kącie skrętu z CAN :P bo z modułem od B6 działało to tak średnio i zostało załączanie po kierunkach... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...