Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś jeździł może na Dunlop SP Sport 9000? rozmiar 225/40/18, ktoś mi pisał że są głośne ze względu na "jodełkę", ile w tym prawdy?

bzdura !!!!

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też mam sp sporty 18 cali / 40 / 235 i cisza jak makiem zasiał , ale szybko się ścierają...

Opublikowano

jezdzil ktos z was na daytonach d 320 ?

Opublikowano

Czy ktoś ma doświadczenie z oponą Toyo T1R ? Słyszałem dobre opinie ale nigdy nie jeździłem...

Opublikowano

poczytaj poprzednią stronę :gwizdanie:

Opublikowano

Uniroyal RainExpert 195/65/15 - przelatałem na nich sezon i szczerze polecam, cena fajna (pewnie dlatego ze 15' :decayed:), elegancko zachowuja sie na suchym asflacie, a na mokrym to już poezja :kox:

Opublikowano

Ja od jakiegos czasu kupuje opony Falken, ostatnio model FK452 i jestem bardzo zadowolony.

O dziwo opony sa "made in Japan" :D

Opublikowano

Ja od jakiegos czasu kupuje opony Falken, ostatnio model FK452 i jestem bardzo zadowolony.

O dziwo opony sa "made in Japan" :D

Falken jest własnie w promocyjnej cenie http://www.opony.com/parametry-opony/falken-fk-452-235-45r17-94-y i bardzo sie zastanawiam jak jest ze ścieralnością Falkenów i jak sie zachowują na mokrym ?

Opublikowano

Ja od jakiegos czasu kupuje opony Falken, ostatnio model FK452 i jestem bardzo zadowolony.

O dziwo opony sa "made in Japan" :D

Falken jest własnie w promocyjnej cenie http://www.opony.com/parametry-opony/falken-fk-452-235-45r17-94-y i bardzo sie zastanawiam jak jest ze ścieralnością Falkenów i jak sie zachowują na mokrym ?

Przejechalem na nich ok 20 tys km i sadze ze na jeszcze jeden sezon wystarcza.

Na mokrym nie zauwazylem zadnych niepokojacych objawow

Opublikowano

Yokohama Advan Sport w rozmiarze 255/40/18 - świetna opona.

Mam je w swoim Rs na lato. Ciche, mało się zużywają, nie nagrzewają się bardzo przy katowaniu. Bardzo fajnie zachowuja się na mokrej nawierzchni.

Minusem jest wysoka cena opony, aczkolwiek warto poświęcić kase na bezpieczeństwo :)

Opublikowano

Panowie, mam możliwość kupna kół do mojego auta. Są 2 komplety: jeden ma opony Dunlop SP SportMaxx GT, a drugi Michelin Pilot Sport PS2. które lepsze oponki? w A6 mieliśmy te Micheliny były fajne, cichutkie

Opublikowano

z tych michelinów byłem mega zadowolony,choć szybko je zjadło,ale coś za coś.

Opublikowano

Podobają mi się opony Fulda SportControl. Mają sporo dobrych opinii no i cena nie jest za wysoka. Chyba sobie takie sprawię na wiosnę

Opublikowano

ktoś jeździł może na Dunlop SP Sport 9000? rozmiar 225/40/18, ktoś mi pisał że są głośne ze względu na "jodełkę", ile w tym prawdy?

totalna bzdura wywaz opony chyba ze ma bicie promieniowe to juz nic nie zrobisz

u mnie byla cisza na 9000 tak jak na 9090 i na sp maxx ale sp maxx tt glosniejsze bo wlasnie nie maja jodelki tylko kosteczke

Opublikowano

ktoś jeździł może na Dunlop SP Sport 9000? rozmiar 225/40/18, ktoś mi pisał że są głośne ze względu na "jodełkę", ile w tym prawdy?

totalna bzdura wywaz opony chyba ze ma bicie promieniowe to juz nic nie zrobisz

u mnie byla cisza na 9000 tak jak na 9090 i na sp maxx ale sp maxx tt glosniejsze bo wlasnie nie maja jodelki tylko kosteczke

a co ma niby glosnosc opony do wywazenia :polew:

Opublikowano

ktoś jeździł może na Dunlop SP Sport 9000? rozmiar 225/40/18, ktoś mi pisał że są głośne ze względu na "jodełkę", ile w tym prawdy?

totalna bzdura wywaz opony chyba ze ma bicie promieniowe to juz nic nie zrobisz

u mnie byla cisza na 9000 tak jak na 9090 i na sp maxx ale sp maxx tt glosniejsze bo wlasnie nie maja jodelki tylko kosteczke

a co ma niby glosnosc opony do wywazenia :polew:

brdzo duzo ma jesli nie jest wywazona ma bicia rozne co moze przenosic rozne wibracje a co za tym idzie poziom halasu wzrasta wiec nie wiem co w tym smiesznego

u mnie jedna szumiala na maxa poodadaly ciezarki wywazylem i spokoj wiec jak sie nie znasz nie komentuj bezsensu

Opublikowano

ktoś jeździł może na Dunlop SP Sport 9000? rozmiar 225/40/18, ktoś mi pisał że są głośne ze względu na "jodełkę", ile w tym prawdy?

No właśnie chodzi o to że niestety się znam i jakbyś umiał odróżnić bicie od opon, a szum opony to byś takich głupot nie pisał

totalna bzdura wywaz opony chyba ze ma bicie promieniowe to juz nic nie zrobisz

u mnie byla cisza na 9000 tak jak na 9090 i na sp maxx ale sp maxx tt glosniejsze bo wlasnie nie maja jodelki tylko kosteczke

a co ma niby glosnosc opony do wywazenia :polew:

brdzo duzo ma jesli nie jest wywazona ma bicia rozne co moze przenosic rozne wibracje a co za tym idzie poziom halasu wzrasta wiec nie wiem co w tym smiesznego

u mnie jedna szumiala na maxa poodadaly ciezarki wywazylem i spokoj wiec jak sie nie znasz nie komentuj bezsensu

Opublikowano

Witam, doradzicie mi jakie kupic oponki na lato, chodzi mi o rozmiar i jakas dobra sredno droga opone? mam b7 felunia 17, dzieki,pzdr 4all

Opublikowano

Witam, doradzicie mi jakie kupic oponki na lato, chodzi mi o rozmiar i jakas dobra sredno droga opone? mam b7 felunia 17, dzieki,pzdr 4all

wróżek tu niestety nie ma ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.