Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o tej firmy nie brałem pod uwagę

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżdziłem na dunlopach ,wuj miał michelin (w płowie użytkowania zrobiły się ślizgie)teraz mam conti 3 i są bdb, ciche, w miarę miękkie dodam że rozmiar 235/40/18,ojciec kupił 205/60/15 i też sobie chwali także polecam są drogie ale myślę że warto

Opublikowano

panowie kupi conti 3 w rozmiarze 215/55/16 ?

Opublikowano

jeżdziłem na dunlopach ,wuj miał michelin (w płowie użytkowania zrobiły się ślizgie)teraz mam conti 3 i są bdb, ciche, w miarę miękkie dodam że rozmiar 235/40/18,ojciec kupił 205/60/15 i też sobie chwali także polecam są drogie ale myślę że warto

co sie stalo z dunlopami???? sliskie oj czlowieku nie masz pojecia o czym piszesz ja zjedzilem parenascie kompletow dunlopow i michelinek

do drutow i nic nie bylo sliskie szybko sie dunlopy scieraja to fakt ale za to pelnia bezpieczenstwa

jeszdzilem na dunlop 9000 dunlop 9090 dunlop sportmaxx i sportmaxx tt takie jak ma teraz na aucie i uwazam ze nie ma lepszej opony najwyzszej klasy za te pieniadze

micheliny rowniez sa bardzo dobre i maja mala scieralnosc ale cena jest 2x tyle jak dunlopow

a ja nie polecam conti w zyciu obejrzyl fotki na poprzednich stronach jak pekaja jeli Ci zycie mile nie kupij conti ja w zyciu juz nie kupie

conti sa do d*py na aquaplaning autem buja caly czas i na mokrej nawierzchni sie nie trzymaja wogole drogi co za tym idzie hamowanie jest katastrofalne

koledzy z forum moga to potwierdzic

w zyciu nie sa warte tej kasy W ZYCIU!!!

Opublikowano

Ja też nie polecam Continentala.Szczególnie na deszcz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jeżeli chodzi o sam model to w B6 miałem te oponki przez 2 lata i w b7 też przez niecałe 2 lata.

Byłem z nich mega zadowolony - jedne z lepszych kapci na jakich śmigałem.

Może ścierają się ciut szybciej od innych ale za to trzymanie na zakrętach :good:

Opublikowano

Na takich gumach latają u nas dwie klubówki: B6 Avant AVF 130 KM z programem na 170 KM i B5 sedan 1.8T dłubnięty do 230 KM - i chłopaki sobie chwalą :good: :good: :good: :good: :good:

*u nas - w sensie w Łodzi :wink4:

Opublikowano

za***iste opony mialem kiedys takie, tylko tak jak kolega wyzej napisal czybciej sie zdzieraja ale to dlatego ze trakcja jest dobra, norma w kierunkach z jodla

Opublikowano

z czterech ostały mi się jeszcze dwie, jak najbardziej polecam, trakcja jak na suchym i mokrym :kox:

jedyny minus to stosunkowo szybka ścieralność :confused4: ale coś za coś

Opublikowano
Opublikowano

Z tych trzech - Fulda. Kleber się szybciej ściera, z kolei Kelly to dramat na mokrym

Opublikowano

Z tych trzech - Fulda. Kleber się szybciej ściera, z kolei Kelly to dramat na mokrym

kupiłem klebery :gwizdanie: zabaczymy co z tego będzie, ojciec na tym latał wczesniej

Opublikowano

dobrze polece firme WIKING super oponki ta firma jest obecnie pod continentalem

Opublikowano

Ja do znudzenia moge polecać opony firmy Bridgestone. ER300 ( ale te zwykłe ) to bardzo dobra opona na co dzień. Potenzy to jeszcze lepsze opony, Re50A, Re70, S001 ale jednak szybciej się zużywają, coś za coś.

Ogoólnie są to gumy twarde, bardzo mocna ścianka boczna i np. Toyo T1R jakie by nie było, na każdym zakręcie się kładzie, bo jest miękka. A na Bridgestonach takich rzeczy nie ma. Ma to też takie zalety, że opona jest dużo mocniejsza i odporniejsza na uderzenia. Po za tym opony tej firmy mają odpowiedni rant ochronny chroniący nasze felgi. Miałem w ręku wiele gum, jak róznymi jeździłem i np. Michelin, czy Goodyear, Continetal były dużo miększe. Te nowe Micheliny Energy saver to największy gniot, na jakich jeździłem, a ścianka boczna tych opon jest jak balon!

Za to w taką pogodę, jak obecnie ~5*C mokro i deszcze Bridgestony przez to, że są twarde, mogą się gorzej spisywać, bo temperatura nie ta. Za to w wakacje przy 25*C nie piszczą przy byle zakręcie i przy zwykłym, ale zdecydowanym ruszaniu. Coś za coś, bo cudów nie ma. Ja jestem strasznie zadowolony z tej marki i do szybszej jazdy wszsytkim polecam, zdecydowanie. I mają jeszcze taką zaletę, że w danej klasie opon są to jedne z najtańszych opon.

Świetna Opona to także Michelin Pilot Sport, w zasadzie jedne z najlepszych na rynku, ale cena jest astronomiczna. Topowe opony Michelina są super, a te energooszczędne i te z niższych półek są cieniutkie.

I najważniejsze, zawsze kupujcie jaknajświerze opony, nawet jak wachacie się pomiędzy dwoma modelami, to zapytajcie o datę produkcji i wtedy już wiecie, co wybrać. Im świerzsza guma, tym lepsza!! Ja np. wybieram tak, żeby kupować opony z tego samego rocznika, raz mi się udało w marcu kupić opony ze stycznia.

Pozdrawiam

Opublikowano

no ladne wypracowanko

Opublikowano

TOYO PROXES CF1 :good:

Opublikowano

no ladne wypracowanko

tylko te błędy masakryczne :)

Opublikowano

Ja do znudzenia moge polecać opony firmy Bridgestone. ER300 ( ale te zwykłe ) to bardzo dobra opona na co dzień. Potenzy to jeszcze lepsze opony, Re50A, Re70, S001 ale jednak szybciej się zużywają, coś za coś.

Ogoólnie są to gumy twarde, bardzo mocna ścianka boczna i np. Toyo T1R jakie by nie było, na każdym zakręcie się kładzie, bo jest miękka. A na Bridgestonach takich rzeczy nie ma. Ma to też takie zalety, że opona jest dużo mocniejsza i odporniejsza na uderzenia. Po za tym opony tej firmy mają odpowiedni rant ochronny chroniący nasze felgi. Miałem w ręku wiele gum, jak róznymi jeździłem i np. Michelin, czy Goodyear, Continetal były dużo miększe. Te nowe Micheliny Energy saver to największy gniot, na jakich jeździłem, a ścianka boczna tych opon jest jak balon!

Za to w taką pogodę, jak obecnie ~5*C mokro i deszcze Bridgestony przez to, że są twarde, mogą się gorzej spisywać, bo temperatura nie ta. Za to w wakacje przy 25*C nie piszczą przy byle zakręcie i przy zwykłym, ale zdecydowanym ruszaniu. Coś za coś, bo cudów nie ma. Ja jestem strasznie zadowolony z tej marki i do szybszej jazdy wszsytkim polecam, zdecydowanie. I mają jeszcze taką zaletę, że w danej klasie opon są to jedne z najtańszych opon.

Świetna Opona to także Michelin Pilot Sport, w zasadzie jedne z najlepszych na rynku, ale cena jest astronomiczna. Topowe opony Michelina są super, a te energooszczędne i te z niższych półek są cieniutkie.

I najważniejsze, zawsze kupujcie jaknajświerze opony, nawet jak wachacie się pomiędzy dwoma modelami, to zapytajcie o datę produkcji i wtedy już wiecie, co wybrać. Im świerzsza guma, tym lepsza!! Ja np. wybieram tak, żeby kupować opony z tego samego rocznika, raz mi się udało w marcu kupić opony ze stycznia.

Pozdrawiam

Jeżdże na S001 no i faktycznie przy temperatyrze poniżej 5 stopni trzyma słabiej ale nie ma tragedii. Dodam jeszcze że re050a/i, re070, s001 prócz szybszego zdzierania są jeszcze głośne ale za to po rozgrzaniu dosłownie kleją sie do drogi... Do zwykłej jazdy polecam turanze er300 lub t001.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.