Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie tego towaru jest mnóstwo na rynku i ten co nie ma dobrego pojęcia na temat towaru trudno wybrać coś konkretnego ...

Może jednak pomyśle nad tymi http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n-fera-su4-235-40-r18-95-w-xl#92012873

Bo także czytałem na temat tych opon i sa dobre komentarze

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozumiem rozumiem :)

Ale coś mi podpowiada by zamontowac w tym roku taki komplecik

http://allegro.pl/4x-225-40r18-dunlop-sp-sport-maxx-rt-92y-xl-lato-i5396909189.html

co Ty na to ? lepsze są od tych NEXAN ? :)

dokładnie identyczne kupiłem i jak narazie jestem zadowolony napewno lepsze niż nexen,szwagier ma nexeny i są głośne

Opublikowano

No dajcie spokój tym Dunlopom, że mają jakieś wady :grin: 4 tyś zrobiłem i wszystkie mity obalone. Koledzy niech również potwierdzą, że konkretna opona. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Mam takie Dunlopy i jeśli chodzi o przyczepnośc ekstra jednak u mnie się wyząbkowały wszystkie 4 a z samochodem wszystko ok.

Opublikowano

Panowie a czy to prawda, że do Quatro najlepiej dawać opony z bieżnikiem asymetrycznym?

Jeżeli tak to jakie polecacie do 230 zł brutto / opona ? Rozmiar 205/55/R16 do mojej A4 B6.

Znajomy poleca Firestone TZ300A ale ma bieżnik symetryczny i tutaj prawie nikt o niej nie wspominał...

Koledzy podpowiecie? Bo chce zamówić i nadal nie wiem jakie ;-)

Opublikowano

Nigdzie się nie spotkałem z takimi opiniami co by do Q dawać opony asymetryczne. Są one o tyle ciekawsze że przynajmniej w teorii sa cichsze po za tym nie znam atutów takich opon. Poza tym jest tu tyle opini i osób które mają Q a cały czas poleca się raczej standardowe opony czołowych producentów dlatego nie roztrząsałbym się nad asymetrycznymi oponami jako takimi a raczej nad konkretnymi modelami.

Opublikowano

Panowie a czy to prawda, że do Quatro najlepiej dawać opony z bieżnikiem asymetrycznym?

nic o tym nie wiem .... :eusathink:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Co sądzicie o oponach Federal SS595 215/35/19 warto je kupować?

Opublikowano

nigdy o takim wynalazku nie słyszałem - kto to robi ?

Opublikowano

nigdy o takim wynalazku nie słyszałem - kto to robi ?

Taiwan

Opublikowano

:facepalm:

Opublikowano

:facepalm:

Opublikowano

no to chyba bym sobie darował .....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co sądzicie o tym:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-225-45-r17-94-y-xl#87974933

Wydaje sie dobra cena. Tylko zastanawia mnie czemu opona z indeksem predkosci do 300 kosztuje kosztuje mniej o 132zł niz z indeksem W do 270km/h

Powiedzcie jak z głośnością i jak z komfortem na tych oponach (ci którzy mają)

Edytowane przez marcuso86

Opublikowano

Powiem tak, kupilem do siebie opony Kormoran 225/40/18. I musze przyznac, ze na prawde dobrze sie sprawuja. Komplet nowych mozna dostac za 800-900zl.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nokian zline ktos ma? Jakie wrażenia? cichosci komfort itd

Opublikowano

Kilka stron wcześniej ktoś pisał o tych Nokianach. Ja też je w przyszłym roku mam zamiar kupić.

Opublikowano

poczytaj trochę - w skrócie nie ma chyba osoby która by była niezadowolona

Opublikowano

ok chyba wpadną nokiany zline

A vredesteinów nigdy wiecej - jak ktos chce dowodów zapraszam do mojego tematu:)

Opublikowano

Ja mialem vredesteiny i sobie chwalilem

Wysłane z mojego Kiano Elegance 7 3G by Zanetti przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.