Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj kupilem z ciekawosci kwietniowy nr "Auto, motor i sport" w ktorym opublikowano test opon letnich w rozm. 225/45/R17. w tescie braly udzial (podaje w kolejnosci wyniku koncowego wraz z punktacja - max 170pkt):

Kleber Hydraxer 153,5

GY Excellence ;) 152,5

Bridgestone Potenza RE050A 146,5

Fulda Carat Exelero 139

Matador MP 46 Hectorra 2 136,5

Pirelli P Zero Rosso 131

Hankook Ventus Prime K1005 119

Barum Bravuris 115,5

Sava Intensa 106,5

Lassa Impetus Sport 99,5.

Jak widac wynik koncowy dosc rozbiezny; brane pod uwage byly:

sucha nawierzchnia

- droga hamowania - najlepiej wypadl Bridgeston 36,99m ze 100 km/h, GY na 3 miejscu (niecaly metr dalej 37,96m)

- wlasciwosci jezdne - czas przejazdu toru - rowniez wygral bridgeston, GY dopiero 8 m-ce

- opory toczenia - GY

- szumy toczenia - GY (72,3 dB przy 80km/h)

- komfort - Fulda dostala max 10 pkt, GY 7

mokra nawierzchnia

- droga hamowania - GY i tu ciekawa sprawa - na suchej bylo 37,96m a na mokrej 38,06m :) mysle ze robi wrazenie, dla porownania Bridge stone 39,76m

- wlasciwosci jezdne - pirelli, GY 5 m-ce

- aquaplaning - Fulda, GY 5 m-ce

- jazda po okregu - Bridgestone, GY 5 m-ce.

Moze sie komus przyda.. jak mi sie uda dorwac skaner to wrzuce scany z opisami :)

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tym teście to jakoś brak tych najepszych opon w tym rozmiarze.

Opublikowano

Ktoś może coś słyszał (dobrego lub złego) o oponkach Uniroyal RainSport 1 ?

Bo widzę że Uniroyal Rallye 550 były dość wysoko w teście ADAC, natomiast o RainSport nic tam nie ma .... Pozdro

Opublikowano

jakie mam wybrać z tych dwóch :

205/55/R16

1. Fulda carat progresso

2. Dunlop SP Sport 2020 E?

chodzi mi o to czy ktoś miał już tekie opony, jak się spisywały no i które są lepsze...

pozdrawiam

Opublikowano

Zdecydowanie 2 opcja chociaz 1 tez sa dosc dobre :wink:

Opublikowano
Dunlop SP Sport 2020 E?

stawiam na nie :cool:

Opublikowano

dunlop

Opublikowano

tylko nie kupujcie tej opony Dunlop SP SPORT 01 straszne gowno i jest mnostwo reklamacji na nią poniewaz nie da sie dobrze wywazyc a najgorsze ze zrobi sie na nich max 30tkm a wiem o tym z dobrego zródła :evil:

Opublikowano
Dunlop SP SPORT 01
a SP sport maxx :rolleyes::question: bo chce je kupić :)

ps. czy 480zł za sztuke 225/45 17 nówki jest dobra :question:

Opublikowano

Dunlop SP Sport Maxx to raczej polecane są :cool:

Opublikowano
piotr1602 napisał/a:

Dunlop SP SPORT 01

a SP sport maxx bo chce je kupić :)

tylko chodzi o te dunlopke konkretna a wiec twoja jest oki :wink:

Opublikowano
tylko nie kupujcie tej opony Dunlop SP SPORT 01 straszne gowno i jest mnostwo reklamacji na nią poniewaz nie da sie dobrze wywazyc a najgorsze ze zrobi sie na nich max 30tkm a wiem o tym z dobrego zródła :evil:

a niby z jakiego zrodla to masz? bo ja mam na passku takie oponki i sa super :twisted:

Kezor to jest bardzo dobra cena. bierz i sie nie zastanawiaj. :wink:

Opublikowano
tylko nie kupujcie tej opony Dunlop SP SPORT 01 straszne gowno i jest mnostwo reklamacji na nią poniewaz nie da sie dobrze wywazyc a najgorsze ze zrobi sie na nich max 30tkm a wiem o tym z dobrego zródła :evil:

No popatrz , a ja jeżdże i nie narzekam.Ludzie też sobie ją chwalą.Jak jest dobra opona to szybko się zużywa :wink:

Opublikowano

tak jak Hugo, mówi ja mam Goodyear Eagle F1 GSD3 i wszyscy piszą zę szybko znikają ale jak sie na nich Smiga :lol:

Opublikowano
No popatrz , a ja jeżdże i nie narzekam.Ludzie też sobie ją chwalą.Jak jest dobra opona to szybko się zużywa

pewnie wada produkcyjna jakies seri a nie wszystkich ale szkoda ryzykowac :wink:

Opublikowano

Ktos pytal o Dunlopy SP FastResponse- mam je w Passacie od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony. Na pewno duzo lepsze pod wzgledem stopnia halasliwosci i trzymania sie od poprzednich Michelin Energy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.