Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie które wybrać??

Yokohama S.drive AS01 225/45R17 91 Y

Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 225/45R17 91 W FR

yokohamy podobno szybko sie konczą... tyle przeczytałem o nich w opiniach.... ja zastanawiam sie nad bg potenza s001 lub toyo t1r?

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Które opony mam wybrać? Opony Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92Y - Ceneo.pl lub Opony Bridgestone Potenza S001 225/40R18 88Y - Ceneo.pl..... mozecie sie wypowiedziec w kilku słowach?

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Co powiecie na opony Pirelli P7 Cinturato 205/55R16 91 V??

Cena rozsądna i opinie niezłe.

Dotychczas jeździłem na Vredestein Ultrac 205/55R16 91 ZR ale się "skończyły" i muszę zmienić na coś (że tak powiem) o dobrym stosunku jakości do ceny.

Proszę o opinie.

Opublikowano

Dzisiaj doszły mi Dunlopy SP Fast Respone 91 V

Przymierzyłem ich do aktualnie używanych Dunlopów na tyle 91 H (ten sam model) i zauważyłem, że tak jakby miały większe (szersze) wżłobienia w oponie (te z indeskem V)

Gdzie w oponach Dunlop odczytać rok produkcji ?

7261785800_1362753678.jpg

Opublikowano

druga strzałka od lewej

Opublikowano

???

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Dodaję fotki :

6573450600_1362758690_thumb.jpg 9837805300_1362758692_thumb.jpg 1098770600_1362758693_thumb.jpg 4947775000_1362758695_thumb.jpg

Nowe Dunlopy są rzekomo z 2010r.

Co oznaczają dwie kolorowe kropki na nowych Dunlopach ?

Opublikowano

Masz jak byk napisane 1610

Opublikowano

A dziękuję ;)

Opony nie są przy-starawe ?

Co oznaczają te dwie plamki żółta i różowa ?

Czy wizualne różnice w bieżniku są prawdziwe czy stary bieżnik po prostu się "zbił"

Opublikowano

Czerwona/różowa kropka oznacza miejsce gdzie opona jest najcięższa. Przy montażu opony ustawia się to miejsce naprzeciwko wentylka lub w tym miejscu powinien być wentylek.

Opublikowano

Opony zazwyczaj są na 6 lat od daty wyprodukowania.

Opublikowano

Zmieniać będzie wulkanizator, opona pójdzie na alufelgę Audi

To już wszystko wiem...

Jeszcze panowie powiedzcie czy te cztery podłużne wżłobienia są szersze ?

Dobrze zrobiłem kupując taki sam model (z wyższym indeksem prędkości), auto będzie miało na wszystkich kołach ten sam model, czy kupienie opon zupełnie innych np. Goodyear Ultragrip było by lepsze ?

Auto będzie miało teraz na wszystkich kołach opony asymetryczne, i tu pytanie...

Czy do A3 8L lepsze są asymetryczne czy symetryczne ?

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

Kurcze panowie... doradźcie...

Ojciec nie był za bardzo zadowolony napisem MADE IN THAILAND, woli GERMANY :wink:

Tylne używane Dunlopy i tak wyglądają jeszcze na jeden sezon i to wszystko.

Nie wiem czy nie zwrócić opon z inopony.pl i wymienić na młodsze niemieckie Goodyery.

Na przyszły sezon dokupiłbym dwie sztuki i szluz :hi:

Czekam na wasze opinie,

Opublikowano

Weź nie szukaj sobie problemów.

Opona markowa a miejsce produkcji nie ma znaczenia.

Opublikowano

Koledzy co polecacie w rozmiarze 225/40/18? raczej coś z tańszych bo budżet to max 1400zł. Myślałem również o używkach i nie wiem co zrobić, czy kupić nowe ale klase niżej, czy może używki ale z wyższej półki, doradźcie.. Chciałbym żeby opory toczenia nie były zbyt duże, ponieważ przesiadam się właśnie z 205/55/16 i jakoś boję się różnicy w spalaniu i zamuleniu auta.. Myślałem również o szerokości 235 w celu minimalnego zwiększenia komfortu, z tym że kapeć będzie jeszcze szerszy i ta różnica także. To co mi podpowiecie? :wink:

Opublikowano

WITAM

Chlopaki jezdzi ktos na michalkach 16r ?

Jak sie spisuja ?

Mam do kupienia 2 pseudo oszczedne i 2 prim.hp po 6-7mm 11 rok 140/szt

Jak na nie patrze to ok wzor w sumie rzaden ale zastanawia mnie miekki bok opony bardzo nawet miekki czy przy 55 prof.to nie bedzie plywac ? Jak ktos ma takie prosze o opinie i czy michelin to jeszcze michelin bo czytajac opinie to na mokrym te energy saver to raczej slabo wypadaja a ja w zakrety czegos szukam bo wchodze agresywnie bardzo czesto bo tak jeżdżę i coz

Z doswiadczenia wiem ze conti kiedys byly nie do zajechania ale cena? a jak narazie nowych nie chce kupowac na rok czy 2.

JAK sie jezdzi na michalach?kto sprzeje tu opony

Opublikowano

Panowie jakie ogólnie poleca się opony do A3 ? Asymetryczne czy semetryczne ?

Chcę wymienić tego Dunlopa (tylko produkcja 16.2010) :

Dunlop SP Sport Fastresponse 205/60 R15 91 V. Opony Dunlop . Oponeo.pl

Na takiego Goodyera :

Goodyear OPTIGRIP 205/60 R15 91 H. Opony Goodyear . Oponeo.pl

Ewentualnie :

Goodyear EFFICIENTGRIP 205/60 R15 91 H. Opony Goodyear . Oponeo.pl

Dobrze zrobię wymieniając ?

Opublikowano

dlaczego chcesz zmienić Dunlopa.. ??

Opublikowano

Chcę wymienić Dunlopa ponieważ jest stary (16tydzien 2010), moje stare Dunlopy na których kupiłem auto są z (13tydzień 2010).

Chciałbym coś swieższego...

Opublikowano
Chcę wymienić Dunlopa ponieważ jest stary (16tydzien 2010), moje stare Dunlopy na których kupiłem auto są z (13tydzień 2010).

Chciałbym coś swieższego...

2010 stare? Mmmm :/

Tapniete z SXS'a

Opublikowano

To je zostawić ? No jakby nie patrzeć oponki zaraz będą mieć 3 urodziny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.