Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

o f*ck :embarrassed: nie wiedziałem' date=' :no:, widzę że to niedziela , w miare mi to pasuje, jak mnie coś nie zje to postaram się być, ale ja nikogo z Was nie znam :mysli: Przygarniecie kropka :naughty: ?

[/quote']

A co Ty w samochodówce uczysz? Rejtana 18 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś chciałem SI GT a tu okazuje się, że miłośnik marki ucieka do Audi... coś w tym musi być :)

ciekaw jestem jednego - jak 4.2FSI V8 brzmi w porównaniu ze starą poczciwą 4.2 V8 :gwizdanie:

Ja dalej jestem wielkim miłośnikiem Subaru , i myśle że nim pozostanę, poza tym, mam STI 450KM i Forestera 2.5 T 230 KM. i uważam że to są znakomite samochody !. Ale z racji tego że przerobiłę STI do sportu i zabawy, potrzebowałem samochód na co dzień, na trasy itd. Wybór był zupełnie przypadkowy , ale uważam że RS4 to fenomenalny samochód, zrobiłem nim 6 tys. km i jest genialny, choć parę wad ma, ale nie ma idealnego samochodu, choć RS4 jest temu bardzo bliski :hi:

opisz te wady bo jestem bardzo ciekaw :)

1. za mały zbiornik paliwa 63 litry

2. za mało schowków podręcznych, na fajki, butelke wody itp. wszystko mi musi lądować na siedzeniu pasażera

3. mało miejsca z tyłu, choś mi akurat to nie przeszkadza

4. wkurzające odpalanie na przycisk "start" z wciśnietym sprzegłem i włączeniem zapłonu wkładając i przekręcając kluczyk

5. parktronik powinien być sprzężony z NAVI i pokazywać na ekranie info o przeszkodzie

6. uchwyt w drzwiach po stronie wewnetrznej jest przelotowy i nie mozna tam sobie położyć paczki fajek i zapalniczki :evil:

7. jak jest brudne auto , brudzą sie nogawki spodni :decayed:od wychodzenia z auta, bo jest spojler progowy dość wystający i trzeba robić duży krok aby wysiaśc nie ubrudzonym, a to jest dość mało ergonomiczne :>

więcej grzechów nie pamiętam :rolleyes:

2.Zgadzam sie schowkow bardzo malo

3.Za male auto i to mi przeszkadza :tongue4:

4.Juz jak to czytam to brzmi skomplikowanie :D

5.tez tak mysle tymbardziej kiedy mamy tyl i przod :thumbdown:

w takim aucie palic :wallbash::tongue4: ale podsufitka juz i tak ori czarna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj live :> jest :kox: :kox: :kox: co będę pisał RS4 jeszcze białe :kox: :kox:

Nawet fotkę mam :naughty:

5177a8c5e58c3484.jpg

Dzięki cafit za poświecenie czasu i pokazanie furki do zobaczenia na spocie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony jak dziecko w Disney Parku :decayed: jakby tak jeszcze dał się przejechać to pampers do wymiany :polew: live to musi być niezły :kox:

szkoda że fotele nie są w pełni elektryczne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony jak dziecko w Disney Parku :decayed: jakby tak jeszcze dał się przejechać to pampers do wymiany :polew: live to musi być niezły :kox:

szkoda że fotele nie są w pełni elektryczne :tongue4:

I tak są za***iste :tongue4: i jeszcze to "ściskanie" elektryczne na wersji sport :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy :audi: maniak powinien się przynajmniej raz w życiu przejechać RS4 :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega carfit nie śmigał dziś cieszyńskim expressem w kierunku Czech :mysli: Bo coś takiego białego dziś rano widziałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na dniach zrobić porządne zdjęcia i pochwalić się na forum w zakładce "moja a4" swoim sprzętem. Ale jak sobie obejrzałem to rs4 to chyba poczekam troche z prezentacją mojej a4 na forum - bo po czymś takim to na razie nie ma sensu:) Piękne Auto marzeń dla większości a tylko dla wybrańcw Auto na codzień. Pozdrawiam i życzę średnich prędkości w codziennej jeździe jak na torze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, śliczne autko :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...