Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wykręcasz go i nakladasz wężyk. 

Opublikowano
19 godzin temu, przem8 napisał(a):

Wykręcasz go i nakladasz wężyk. 

Ok

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Panowie mam problem z pompą w mojej b6 AMB quattro. A mianowicie pompa siadla. Podczas wymiany zauważyłem że nasi tam byli i dali jakiś chiński koszyk który ni c**ja nie chce wyjść. Kupiłem więc orginaliny w którym jest tylko jedno wejście na przewód paliwowy. I teraz nie wiem jak powinno być. 

20230306_155538.jpg

20230306_155534.jpg

Opublikowano

Zeby wyjąć koszyk to trzeba najpierw odkręcić zabezpieczenie. żadnych naszych tam nie było. 

Opublikowano

Tak ciężko było wziąć numery z kosza pompy, żeby kupić taką samą?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć Panowie, odgrzebie temat… otóż pare dobrych lat temu zrobiłem przekładkę z fwd na Q. Całe programowanie zostało ogarnięte to porządku, pompa wymieniona na nową i wszystko śmigało. Od pewnego czasu przy wskazówce na 1/4 baku i zasięgu na 120km paliwo tj nie dochodzi i szarpie, przerywa, strzela z rury. Ledwo dojechałem na stacje wlalem do pełna, ku zdziwieniu weszło 44l. Na vcds wskaźniki i Ohmy nie wykazywały jakiś błędów. Gdzie szukać przyczyny? Pływak, pompa, a może coś innego? Dodam ze obecna pompka to dw200 wymieniona 4 lata temu.

Opublikowano
ALLEGRO.PL

Panowie ktoś kupował od nich? To faktycznie oryginał?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No dobra nikt nic ale zaryzykowałem i kupiłem, na dniach zamontuje.

Opublikowano

Jak faktycznie VDO i przyjdzie w pudełku z Continentala to może być ori, ja tak miałem ze swoją (było widać zeszlifowane logo audi)

Opublikowano

Przyszła, niestety nie w ori pudełku i nie widzę tam żadnego logo poza nr i kodem qr(coś ala bo to malutkie) niestety na swojej pompie też niczego nie mam bo już raz ją wyjąłem ale na miejscu z sklepach nic nie było i włożyłem z powrotem.

Jeśli masz fotkę pokaż jak to u Ciebie wygląda.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
Godzinę temu, Pieterb napisał(a):

Przyszła, niestety nie w ori pudełku i nie widzę tam żadnego logo poza nr i kodem qr(coś ala bo to malutkie) niestety na swojej pompie też niczego nie mam bo już raz ją wyjąłem ale na miejscu z sklepach nic nie było i włożyłem z powrotem.

Jeśli masz fotkę pokaż jak to u Ciebie wygląda.

Mi się wydaję, że oryginalnie tam żadnych napisów nie było jeżeli chodzi o sam wkład. Też się właśnie zastanawiam nad tą, bo jeżeli chodzi o zamienniki, to mam jakiegoś pecha.

Opublikowano

Ma ktoś aktualne zdjęcia z pierwszego postu ? Odkręciłem dekiel po prawej stronie, część wyjęła się z deklem, natomiast dół został w zbiorniku. Jest tam długa, czarna rurka garbowana, która uniemożliwia wyciągnięcie reszty. Czy trzeba ją w zbiorniku odkręcić, czy próbować wyciągnąć z dolną częścią pompy ?

Opublikowano

No, nie inaczej. Trzeba ją odpiąć.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
Godzinę temu, Pieterb napisał(a):

No, nie inaczej. Trzeba ją odpiąć.

Znając życie będzie na tej zajebiaszczej opasce ?

Opublikowano
15 godzin temu, r7adek napisał(a):

Znając życie będzie na tej zajebiaszczej opasce ?

Nie wiem, u mnie jest zapinka taką która odpinany i wyciągam przewód z króćcem.

Pompka leży i czeka na wymianę, może w tym tygodniu dan radę. I filr kupiłem od razu wymienię.

Edytowane przez Pieterb

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam wszystkich zabrałem się za wymianę pompy paliwa gdy już ją wydobyłem moim oczom ukazał się taki widok 

moje pytanko od czego jest ten wężyk i czy to tak zostawić czy założyć inny 

audi a4b6 18t ośka

20230422_092828.jpg

20230422_092904.jpg

20230422_092941.jpg

20230422_093101.jpg

Edytowane przez arasss1979

Opublikowano

Temat rozwiązany

Edytowane przez arasss1979

Opublikowano

Może łaskawie napisze odpowiedź na swoje pytanie aby temat był kompletny i w przyszłości ktoś mógł skorzystać z wiedzy którą zdobyłeś  ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 24.04.2023 o 21:22, Elhape napisał(a):

Może łaskawie napisze odpowiedź na swoje pytanie aby temat był kompletny i w przyszłości ktoś mógł skorzystać z wiedzy którą zdobyłeś  ?

zostawiłem tak jak było

Opublikowano

Tyż pompę wymieniłem i w końcu w aucie cisza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.