Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

silnik 1Z - duuuużo km od domu i duuuuuży kawał fajnej drogi do przejścia w Cieszynie. 180km/h (mierzone przez GPS) a but nie był w podłodze (żal mi było silnika bo już był głośny i bałem się o popychacze żeby przez maskę nie wyleciały) :)

mnie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kompletem osob, felgi 225/45/17 polecial 210km/h na 15" i na pusto udalo mi sie rozkulac do 215, oczywiscie wg licznika. Mamy A4 kolo Gliwic wiec jest gdzie testowac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

196km na łysych oponach 205/55r16 na odcinku 4km, sprawdzane wielokrotnie, liczba osób zawsze 4-5 i bagaże, po wymianie opon na nowe 185km, też na krótkim odcinku(no może na dłuższym odcinku do 190 bym doszedł), do 180 idzie szybko a potem jak krew z nosa, myślę że to wina opon, na 15 calowych może bym przekroczył tą nie możliwą granice dla mnie 200km tak zaprykowanym autem, w porównaniu do GPS licznik zawyżą o 8km ale GPS był no name wiec też nie ma się co sugerować.

200km ale jechałem sam i z wiatrem, na krótkim odcinku, gdyby był dłuższy kilka km by było więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez w poblizu A4 i jeszcze nigdy nie udalo mi sie przekroczyc (niestety) predkosci wiekszej niz 200 km/h. Ale ciagle probuje... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Niemcach ostatnio leciałem załadowany w 4 osoby + bagaże i licznikowo 220 km/h i co lepsze nic nie czułem, że to koniec ale nie spojrzałem ile obrotów miałem.

GPS - pokazywał 204km/h 224/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym z ostatnich numerow Motoru lub Auto Swiata jest duzy artykul o tym ze liczniki samochodowe zawyzaja predkosc w kazdym aucie- robione to jest ze wzgledow bezpieczenstwa. ja jak jade 160 to gps pokazuje 154 wiec chyba moj licznik duzo nie zawyza :) takze raczej nie ma sensu sugerowac sie wskazaniami licznika. bo moga 3 audi jechac obok siebie 200 km/h a 1 bedzie miala na liczniku 220 2. 210 a 3. 205 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 2. 210 a 3. 205

tak to nie jest w nowych autach granica bledu licznikowa to okolo 5km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moja dziewczyna posiada toledo II z silnikiem TDi 110KM i ostatnio podczas testowania przy 160 km/h jakby zaczął zwalniać podczas gdy moje a4 z tym silnikiem leci ok 190 km/h, co moze byc przyczyna takich slabych osiagow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moja dziewczyna posiada toledo II z silnikiem TDi 110KM i ostatnio podczas testowania przy 160 km/h jakby zaczął zwalniać podczas gdy moje a4 z tym silnikiem leci ok 190 km/h, co moze byc przyczyna takich slabych osiagow?

nie ten dzial kolego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moj AJM z 2000 roku na fabrycznych 115KM rozpedza sie tylko do 175km\h na kolach 15 calowych . Predkosc sprawdzilem na liczniku i klimatroniku. Jaki stawiacie powod tak niskiej predkosci maksymalnej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moj AJM z 2000 roku na fabrycznych 115KM rozpedza sie tylko do 175km\h na kolach 15 calowych . Predkosc sprawdzilem na liczniku i klimatroniku. Jaki stawiacie powod tak niskiej predkosci maksymalnej ???

Licznikowe 175 :mysli: to na bank z nim cos nie tak, zrób logi moze masz jakaś nieszczelność w układzie albo pompki kaput :mysli:

Mój po modach mysle ze vmax zrobi do 220, przy 200 mam 4tys obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój 110km w automacie z 96 roku 195 km/h na autobanie ,co mnie zaskoczyło samego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim na 205/55/16 195 ale ciagnal jeszcze wmiare tylko droga sie konczyla i to swiezo po zakupie.Mysle ze licznik by zamknal.

Poprzednia A4 1Z na tych samych kolach 175km/h na tej samej drodze i pedal w podlodze potem lekka gorka i za cholere.Cos musialo byc nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj poprzedni beczkowoz - AFN z 97 poszedl licznikowe 205 na kolach 15''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój AJM tylko 196km... :(

To ciekawe :mysli: :mysli: cos jest chyba nie tak :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój AJM tylko 196km... :(

mój jak był seryjny latał licznikowe 215

teraz zamyka skrzynię na 5 biegu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój AJM tylko 196km... :(

mój jak był seryjny latał licznikowe 215

teraz zamyka skrzynię na 5 biegu :evil:

:kox:

ja 200km/h bez problemu, więcej nie było gdzie sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 110PS

letnie opony 16" 55/205 Vmax 200km/h na równej drodze, a z górki 210km/h i to nie był koniec przyspieszania, zakręt, deszczyk i padnięte łozysko mnie powstrzymało...

zimówki 15" 65/195 Vmax 200km/h

wartośći licznikowe, do 190 idzie zawsze, a dalej to zależy od paliwa i wiatru. Testy robione na krótkich odcinkach max 5km :>

na długich prostych coś bym jeszcze wykrzesał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...