Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeeebany tyle czasu :decayed: ja musze logi zrobić, bo czas nagli a przydało by sie temat ogarnąć, jeszcze nie odwiedzałem szrotów, póki co czekam na transakcje z cycem tym z góry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to ode mnie zależało to bym się rok temu obronił :polew:

na ten week zostaje racze w wawie, ale w następny możemy zrobić jakieś logi, może i u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nastepny jestem niestety w wawie :thumbdown: wiec trza do Armisteada podskoczyć :decayed: ogólnie ciesz sie że nie musisz na moja wioske wjeżdżać, jest przejabana wszedzie remonty żadne światła nie działają, wczoraj wieczorem prawie przód straciłem jak chciałem przejechać przez warszawska :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem wściekły TIR przez krzyżówke przeleciał a ja zza innego tira wychylałem sie żeby przejechac na Słowackiego, nic kurwuńka nie widać, a te cymbały jeszcze zpaieprzają przez wahadło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi dziś Adusia źle zaczęła chodzić ;( chodzi jak traktor... :(

nie dziw sie jak zalałes gnojówki :gwizdanie: co Ci sie tam dziej kolego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kolego powazna sprawa jez z tym do mechaniora niech Ci zciaga głowiće. Na 2 zaworze cos nie tak masz pewnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógł przeskoczyć rozrząd?? bo on zaczął głośno chodzić jak mi zdechł :wallbash:, zapomniałem że jest na biegu i zaciągnąłem ręczny i bez dodawania gazu puściłem szybko sprzęgło... no i poszedłem otwierać drzwi od garażu. Jak wróciłem i go odpaliłem to się przeraziłem że tak głośno chodzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógł przeskoczyć rozrząd?? bo on zaczął głośno chodzić jak mi zdechł :wallbash:, zapomniałem że jest na biegu i zaciągnąłem ręczny i bez dodawania gazu puściłem szybko sprzęgło... no i poszedłem otwierać drzwi od garażu. Jak wróciłem i go odpaliłem to się przeraziłem że tak głośno chodzi....

mogło tak być, jak robiłęm rovera też przestawiłęm o jeden ząbek rozrząd i chodził podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy nic się nie stanie jak przez sobotę i niedziele przejeździe z tym... bo nie mam bata żeby mi to jutro zrobili. a w sobotę i niedziele mam wesele wiec muszę mieć samochód.

jak byśz rańca podjechał i nie mieliby roboty to może by to zrobili, po drugie to raczej bym z tym nie jeździł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy nic się nie stanie jak przez sobotę i niedziele przejeździe z tym... bo nie mam bata żeby mi to jutro zrobili. a w sobotę i niedziele mam wesele wiec muszę mieć samochód.

Ja też :gwizdanie:

Mam kilku kolegów, którym coś stukało czy dzwoniło w silniku i tak jeździli. Kończyło się wymianą silnika :kwasny:

Klepie jak diesel i to po uruchomieniu na plaka ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...