Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozwiązaniem jest kupno radyjka blaupunkta Wczoraj założyłem model MP48 i działa bez przejściówek (obsługuje 3 kostki) a mam układ aktywny i ori concert I

to tak o tym juz wiemy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ksenonami dużo roboty jest? Żeby zamontować przetwornice i żarniki (lampę mam przystosowaną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ksenonami dużo roboty jest? Żeby zamontować przetwornice i żarniki (lampę mam przystosowaną).

W sumie to nie, musisz wyjąć lampy i gdzieś umieścić przetwornice, zamontować żarniki w lampach i podłaczyc pod instalcje ori kable przetwornicy, u mnie to było P&P z kolegą to montowałem

A z radiem zdziałałeś już :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio trzyma się na jednym bolcu i nie mogę go wyciągnąć, brat mówił, że w serwisie mieli problemy żeby je wyjąć więc mi bez narzędzi może być jeszcze trudniej. Ale już wiem gdzie trzyma więc w tygodniu jak będę miał więcej czasu to będę je męczył dalej.

Mam nadzieję, że z ksenonami pójdzie mi lepiej niż z radiem ale to też w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jesli zestaw jest w miare wykonany to nie powinieneś mieć problemu :wink4:

Pamietaj o ramce do radia :naughty:

a i moje popolifty juz polakierowane suszą sie :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________Jutro u Hansona na sklepie impreza wbijać :evil: ceremonia naklejenia nalepki klubowej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązaniem jest kupno radyjka blaupunkta Wczoraj założyłem model MP48 i działa bez przejściówek (obsługuje 3 kostki) a mam układ aktywny i ori concert I

to tak o tym juz wiemy :tongue4:

pisalem bardziej żeby się pochwalić niż zeby pouczać ale po pobycie z Kowim w K2 to się już nie dziwie jego postom..... :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 08:03_________________________________________________

Spoko jesli zestaw jest w miare wykonany to nie powinieneś mieć problemu :wink4:

Pamietaj o ramce do radia :naughty:

a i moje popolifty juz polakierowane suszą sie :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________Jutro u Hansona na sklepie impreza wbijać :evil: ceremonia naklejenia nalepki klubowej :kox:

.. i odsłuch radia marki marki blupunkt u mnie pod pracą......

hmm ale pijany jestem i pieszkom do pracy a nie autem marrki Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązaniem jest kupno radyjka blaupunkta Wczoraj założyłem model MP48 i działa bez przejściówek (obsługuje 3 kostki) a mam układ aktywny i ori concert I

to tak o tym juz wiemy :tongue4:

ty a kiedy naklejamy w takim razie :chytry:

pisalem bardziej żeby się pochwalić niż zeby pouczać ale po pobycie z Kowim w K2 to się już nie dziwie jego postom..... :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 08:03_________________________________________________

Spoko jesli zestaw jest w miare wykonany to nie powinieneś mieć problemu :wink4:

Pamietaj o ramce do radia :naughty:

a i moje popolifty juz polakierowane suszą sie :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________Jutro u Hansona na sklepie impreza wbijać :evil: ceremonia naklejenia nalepki klubowej :kox:

.. i odsłuch radia marki marki blupunkt u mnie pod pracą......

hmm ale pijany jestem i pieszkom do pracy a nie autem marrki Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, koleiny problem mam :embarrassed:

Brat kupił mi ksenony. Mówiłem mu że mam lampy z oznaczeniem d2s. Dostałem zestaw HID H7. Będzie pasować bez problemu czy mam oddać/zamienić na D2S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jaka jest różnica w cenie między ori D2S a HIDem? :) a zwykła żarówka H7 wchodzi bez problemu w te soczewy co masz? jeśli tak to i HID też da radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jaka jest różnica w cenie między ori D2S a HIDem? :) a zwykła żarówka H7 wchodzi bez problemu w te soczewy co masz? jeśli tak to i HID też da radę :wink4:

I znów Agnieszka miała rację :gwizdanie:

Ale wolałem się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanson1982

Pytałeś jak te ledy wyglądają na aucie

o właśnie tak :)

7cac172f60338e66med.jpg[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 13:10_________________________________________________7cac172f60338e66m.jpg

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 13:12_________________________________________________Te z naszego banera bardziej mi się podobają

11dada0ac0188c8f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armistaed jak tam radio i xenony :chytry: pochwal sie cos :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te ledy to ja pytałem. Myślałem, że wyglądają ładniej.

Radio musiałem chwilowo siostrze oddać bo to jej corsa ale cały czas myślę o przełożeniu na stałe do mojego.

Ksenony leżą w pudełku, powiedziałem sobie że nie zamontuje ich dopóki nie naprawię regulacji świateł tzn w jednej lampie coś popsułem. Gdybym teraz zamontował Hidy to na pewno bym się nie wziął za zrobienie regulacji a tak mam motywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te ledy to ja pytałem. Myślałem, że wyglądają ładniej.

Radio musiałem chwilowo siostrze oddać bo to jej corsa ale cały czas myślę o przełożeniu na stałe do mojego.

Ksenony leżą w pudełku, powiedziałem sobie że nie zamontuje ich dopóki nie naprawię regulacji świateł tzn w jednej lampie coś popsułem. Gdybym teraz zamontował Hidy to na pewno bym się nie wziął za zrobienie regulacji a tak mam motywację.

no musisz bo przy hidach będzie czesto uzywana :naughty: wiem z autopsji, a tym bardziej ze nie masz sprysków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanson1982

Pytałeś jak te ledy wyglądają na aucie

o właśnie tak :)

7cac172f60338e66med.jpg[br]

toć to rejestracja z moich stron :decayed: bigos_s czyżby to Twoje auto :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...