Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

STP POD DOSTATKIEM - sezon teraz mają

Ja się wacham z dolewką bo mnie mechanior wystraszył że PD mogą sie spier.. i poradził po prostu benzyny dolać

MORAŁ: każdy mówi co innego - chyba kupie sobie benzyniaka i przerobie na gaz :kox:

Kup sobie traktor, nie bedziesz narzekał ze ma niski prześwit :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP POD DOSTATKIEM - sezon teraz mają

Ja się wacham z dolewką bo mnie mechanior wystraszył że PD mogą sie spier.. i poradził po prostu benzyny dolać

MORAŁ: każdy mówi co innego - chyba kupie sobie benzyniaka i przerobie na gaz :kox:

Kup sobie traktor, nie bedziesz narzekał ze ma niski prześwit :polew: :polew: :polew:

i w Wylezinie i Kłoczewie na dysce furore bym zrobił, laski to by się przez wentyle pchały :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STP POD DOSTATKIEM - sezon teraz mają

Ja się wacham z dolewką bo mnie mechanior wystraszył że PD mogą sie spier.. i poradził po prostu benzyny dolać

MORAŁ: każdy mówi co innego - chyba kupie sobie benzyniaka i przerobie na gaz :kox:

Kup sobie traktor, nie bedziesz narzekał ze ma niski prześwit :polew: :polew: :polew:

i w Wylezinie i Kłoczewie na dysce furore bym zrobił, laski to by się przez wentyle pchały :polew:

chyba po oponie do kabiny :polew: :polew:

Właśnie odpaliłem sztucla przy -12 ze strzała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie tam macie takie wspaniałe balety :naughty::polew:

trza jechać w strone Garwolina :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten weekend miałem naprawdę pechowy najpierw jakiś idiota na parkingu porysował mi blache w okolicach wlewu paliwa rysa w słasciewie kilka rys w tym jedna wgniesiona kończy sie na tylnej lampie na szczescie lampa tylna ocalała :wallbash:

To pikuś najgorsze stało sie dziś turbina odmówiła posłuszeństwa rozpędzałem sie od świateł i kiedy miałem zapiety 4 bieg i około 80km/h nagle przestał silnik ciągnąc tak jakby momentalnie moc ucieło i tak turbina już mi sie nie załącza od tego czasu, teraz zamula niemiłosiernie pierwsze 3 biegi jeszcze idzie ścierpieć ale 4 i 5 to tragedia wogóle nie przyśpiesza normalnie jak bym miał silnik SDI i te 75KM.... :wallbash: :wallbash:

I teraz nie wiem czy turbina padłą czy może coś innego sie stało bo żadnego zgrzytu nie było tylko odcięło mi moc???

Ale z tego co wyczytałem to mógł sie jakiś błąd wkraść albo wina przepływomierza ale też coś znalazłem o zaworze n75....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten weekend miałem naprawdę pechowy najpierw jakiś idiota na parkingu porysował mi blache w okolicach wlewu paliwa rysa w słasciewie kilka rys w tym jedna wgniesiona kończy sie na tylnej lampie na szczescie lampa tylna ocalała :wallbash:

To pikuś najgorsze stało sie dziś turbina odmówiła posłuszeństwa rozpędzałem sie od świateł i kiedy miałem zapiety 4 bieg i około 80km/h nagle przestał silnik ciągnąc tak jakby momentalnie moc ucieło i tak turbina już mi sie nie załącza od tego czasu, teraz zamula niemiłosiernie pierwsze 3 biegi jeszcze idzie ścierpieć ale 4 i 5 to tragedia wogóle nie przyśpiesza normalnie jak bym miał silnik SDI i te 75KM.... :wallbash: :wallbash:

I teraz nie wiem czy turbina padłą czy może coś innego sie stało bo żadnego zgrzytu nie było tylko odcięło mi moc???

Ale z tego co wyczytałem to mógł sie jakiś błąd wkraść albo wina przepływomierza ale też coś znalazłem o zaworze n75....

obczaj na przewody do turbo czy czasem któryś poprsotu nie pękł, ściagnij ten z gruszki turbo i zobacz czy sie nie rozwarstwił na końcówce, też miałem z tym problem

Jak by Ci turbina padła, to by autko niemiłosiernie kopciło na biało/niebiesko i czuł byś olej, noi oczywiscie były by niezłe braki oleju - przerabiałem to :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to nie kopci nic w tym stylu tylko mocy nie ma i nie słychać świstu jutro to sprawdzę i będę wiedział dzięki :wink4:

Faktycznie turbo nie padło wrecz przeciwnie dzis znowu działało jak trzeba zupełnie jakby wczoraj sie zawiesiło zauważyłem że te cienki przewód jest troche poszarpany moze gdzieś jakieś pękniecie ale nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to nie kopci nic w tym stylu tylko mocy nie ma i nie słychać świstu jutro to sprawdzę i będę wiedział dzięki :wink4:

Faktycznie turbo nie padło wrecz przeciwnie dzis znowu działało jak trzeba zupełnie jakby wczoraj sie zawiesiło zauważyłem że te cienki przewód jest troche poszarpany moze gdzieś jakieś pękniecie ale nie zauważyłem...

Wymień dziada, bo coraz częściej bedziesz miałtakie przygody, najlepiej na sylikon :good: skracanie na długo nie pomaga bo w pewnym momencie bedzie sie zaginał i dalej pupa :gwizdanie: noi po kazdym ucieciu będzie krótszy i bedzie szybciej pekał, w wakacje tak oszczędzałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi wyslij mi nr tel. na PW bo biznesa mam do Ciebie[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:58_________________________________________________A i może ktoś ma pożyczyc na tydzień na wyjazd łańcuszki śniegowe do 205/55/r16

łańcuchy są dla cieniasów :polew:

Wątek nt. radia

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_radia_na_niefabryczne-t112310.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcesoria zamowione do instalacji nieserii radyjka

Na próbe zamontuje:

http://www.productwiki.com/upload/images/pioneer_deh_p7000bt-400-400.jpg

Podłączyłem tylko do przednich głośników i grały rewelka. Już nie mogę się doczekac jak zagra cały zestaw.

Pokaz wkrótce u mnie pod pracą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spocik spontan o 16ej, jak ktoś chetny to zapraszam na parking :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie będzie bo znowu mam wyjazd po pracy ;(

Hanson zapoznaj sie z tym tematem :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_spoty_pulawskie-t115666.0.html

Moze zrobimy grubszy spocik na ziemi lubelskiej :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 13:39_________________________________________________I po spocie :naughty: było nas az 4 :kox: sie nazywa zrobic spontan :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:51_________________________________________________Hanson jak tam powrót :mysli: ja dopiero wróciłem :evil:

Pozdro dla JanJazda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

no to Kowi teraz walkę będziesz oglądał? :)

taaaa jaknie zasne, zabiłem sie ogólmnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...