Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

w AFN co 60 tys?

nom :wink4: Czyli wychodzi na to że różnicy nie ma... jeśli zalewamy dobre paliwo, bo pompki są wrażliwe na nie i jak się wysr@ją to koszt wcale nie jest mały... Właśnie ile pompki? komplet? Bo ile wtryski do AFNa to wiemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w AFN co 60 tys?

nom :wink4: Czyli wychodzi na to że różnicy nie ma... jeśli zalewamy dobre paliwo, bo pompki są wrażliwe na nie i jak się wysr@ją to koszt wcale nie jest mały... Właśnie ile pompki? komplet? Bo ile wtryski do AFNa to wiemy ;)

to ile te wtryski do AFNa bo ja to nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile te wtryski do AFNa bo ja to nie wiem :decayed:

ori: 200-500 komplet używki :decayed:

216-tki koło 1000-1200 :mysli: (ale to większe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd co 90-110 tysi (zależy czy jesteś hazardzistą :polew: )

Pompki po regeneracji ok. 500 zł szt.

A pompki nie są taklie delikatne jak np. silniki TDCI forda z Common Rail, także jak tankujesz na większych stacjach to nie będzie problemu

A dołączając się do tematu to AJM duużo fajniejszy w jeździe. Polecam

Spalanie miałem w tym roku na feriach 5,5l z trumną na dachu i 4 os. na pokładzie (v=110~140) :slina: Sie zgarbiłem bo samochód był zapchany na max. Jak wracałem to deptałem go do 180 i spalanie skoczyło do 6.5 Dodam, że jazda była tylko po autostradach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobiłem 500km na połowie baku :kox: srednie spalanie policzony wyszło cos 5-5,5l prędkosc 140-160 wiec jest za***iście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem dzisiaj trase Ryki -wawa/wilanów - konstancin- góra kalwaria - kołbiel - Ryki i tylko raz przytarłem :wallbash: w wawie na koleinach a tak to eleganckie mamy drogi :decayed:

Pany wczoraj namierzyłem rezacza w Rykach srebrnym kiblem B5, wstawił sobie światełka z polifta wiec pewnie i forum zna bo zwykli użytkownicy nie przywiazuja wagi do tego :gwizdanie: a i kierunki białe miał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem dzisiaj trase Ryki -wawa/wilanów - konstancin- góra kalwaria - kołbiel - Ryki i tylko raz przytarłem :wallbash: w wawie na koleinach a tak to eleganckie mamy drogi :decayed:

Pany wczoraj namierzyłem rezacza w Rykach srebrnym kiblem B5, wstawił sobie światełka z polifta wiec pewnie i forum zna bo zwykli użytkownicy nie przywiazuja wagi do tego :gwizdanie: a i kierunki białe miał :naughty:

Jak bylem na spocie w Warszawie to był jeden chłopak od nas tzn srebrnym b5. Mówił, że w Rykach tylko na święta jest.

Ale nie pamiętam czy to był avant czy limuzyna. Może to ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem dzisiaj trase Ryki -wawa/wilanów - konstancin- góra kalwaria - kołbiel - Ryki i tylko raz przytarłem :wallbash: w wawie na koleinach a tak to eleganckie mamy drogi :decayed:

Pany wczoraj namierzyłem rezacza w Rykach srebrnym kiblem B5, wstawił sobie światełka z polifta wiec pewnie i forum zna bo zwykli użytkownicy nie przywiazuja wagi do tego :gwizdanie: a i kierunki białe miał :naughty:

Jak bylem na spocie w Warszawie to był jeden chłopak od nas tzn srebrnym b5. Mówił, że w Rykach tylko na święta jest.

Ale nie pamiętam czy to był avant czy limuzyna. Może to ten sam.

całkiem możliwe to był kibel (sedan) spotkałem go pod ABC na smrodkach :gwizdanie:

Kurde musze kupić wieksze koło bo nie robota nawet vectra B stoi u mnie pod blokiem na 17 OZ :wallbash: jeszcze przed chwilą trafiłem na fajne B5 srebrne przedlift też z soczewka przełozoną na 17kach z LPU :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 18:47_________________________________________________Roberto kiedy zjeżdżasz na Ryki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek zjeżdżam, a co tam??

a diagnostycznego loga 011 bym chciał strzelić :evil: bo ostatnio go troche przegoniłem i mysle że będzie poprawa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobimy :good:

:good:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 12:49_________________________________________________Bigos na Rykach stoi A4 1,8T na handel w jedynym słusznym sportowym nadwoziu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobimy :good:

:good:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 12:49_________________________________________________Bigos na Rykach stoi A4 1,8T na handel w jedynym słusznym sportowym nadwoziu :kox:

Czyli w jakim? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobimy :good:

:good:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 12:49_________________________________________________Bigos na Rykach stoi A4 1,8T na handel w jedynym słusznym sportowym nadwoziu :kox:

Czyli w jakim? :kox:

:bicz:

Jeszcze sie pytasz przecież wiadomo ze mowa tu napewno nie o sedanowym kiblu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibel karwa :jerk:

:decayed:

sedan będzie :kox: czarny najlepiej :kox: a na 1.8T przy ok 100 km dziennie mnie nie stać :stop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee to kibli nie ma w ryckim na handel :gwizdanie: nikt tego nie sprowadza

:nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee to kibli nie ma w ryckim na handel :gwizdanie: nikt tego nie sprowadza

:nabijasie: :nabijasie:

:bicz:

ponoć taka bida na rynku pracy a u mnie pobijają rekordy w stażu - dziś jeden sie zawinął po 5 godzinach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...