Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uuuuu to TEMPO na maskę PLAK na oponę i trza będzie się pojawić :dance2:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no pucuj, pucuj, kiedyś trzeba obadać tą twoje fure

Opublikowano

LRY 88VP czyj to bolid ? czarne B5 avant :eusathink: Właśnie mijałem go w centrum :wink:

Brzmiało ładnie.

Opublikowano

jak diesel to może Hanson:whistling:

Opublikowano

A cholera wie może i diesel. felga taka trochę do Kowiego podobna.

Opublikowano
A cholera wie może i diesel. felga taka trochę do Kowiego podobna.

Jak podobna do Kowiego to paskudna :facepalm::decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no to piszę ;)

więc jeśli się zdarzy koledzy, że na tygodniu się spot zorganizuje, to chętnie przyjadę się przywitać :)

bo jak pisałem w spotkaniach na drodze, na weekend wybywam, aczkolwiek pewnie w niedalekiej przyłości i weekendowo będę dostępny, ale to kwestia miesiąca, dwóch lub kilku ;)

Opublikowano
  • Autor

A to masz tu robte na stałe teraz przez dłuższy okres:eusathink:

Opublikowano

ano robota jest, a na weekendy śmigam do rodziny do zmc, ale jak pisałem, poszukam jakiegoś mieszkanka, pewnie w Puławach, więc będę bardziej na miejscu.

Opublikowano
pewnie, albo jak bedziecie mieć czas na tygodniu to chętnie przyjadę nawet na chwilę, gdzieś się przywitać :)

to na wątku LRY pisz:wink: bo u nas z systematycznością spotów jest bardzo źle:thumbdown:

nikt nie chce to co się dziwisz...

nawet jak prponuje to nikt sie nie dopisuje

Opublikowano
  • Autor

stary jak piszesz tekst "robimy spota? jutro o 16" to wiesz :facepalm: szkoda że nie za godzine:grin:

jak ostatnio zrobilismy spota o którym pisałem tydzień wczesniej to nikt nie raczył sie odezwać:wink:

Opublikowano
stary jak piszesz tekst "robimy spota? jutro o 16" to wiesz :facepalm: szkoda że nie za godzine:grin:
to żart był, pisałem dużo wcześniej i ni widu ni słychu:nuda:

każdy aby przegląda i w d...

chociaż jeden w roku można zrobić:decayed:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

akurat tyle mija gdzieś od ostatniego:grin:

Opublikowano
  • Autor
ano robota jest, a na weekendy śmigam do rodziny do zmc, ale jak pisałem, poszukam jakiegoś mieszkanka, pewnie w Puławach, więc będę bardziej na miejscu.

swego czasu w stawach było tanio, z tym że tam że tak powiem koniec świata jest, z internetem i zasiegiem gsm ciezko, Puertoss odkąd tam sie wprowadził tak zaginał na forum:decayed:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

No to paput organizuj coś, bo jak zoorganizuje to i tak tylko LRY bedzie, a tam u was to przynajmniej egzotyczne rejestracje przyjeżdzały:wink:

:grin:

Opublikowano
ano robota jest, a na weekendy śmigam do rodziny do zmc, ale jak pisałem, poszukam jakiegoś mieszkanka, pewnie w Puławach, więc będę bardziej na miejscu.

swego czasu w stawach było tanio, z tym że tam że tak powiem koniec świata jest, z internetem i zasiegiem gsm ciezko, Puertoss odkąd tam sie wprowadził tak zaginał na forum:decayed:

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

No to paput organizuj coś, bo jak zoorganizuje to i tak tylko LRY bedzie, a tam u was to przynajmniej egzotyczne rejestracje przyjeżdzały:wink:

:grin:

co jam mam organizować? pisze i nic, tys teraz wyższy rangą:decayed: ruszofffy bonzo, słuchamy propozycji:grin:

Opublikowano
  • Autor

no jak piszesz nie powaznie to co chcesz osiagnąć:polew::polew::polew:

Opublikowano
no jak piszesz nie powaznie to co chcesz osiagnąć:polew::polew::polew:

pisałem wcześniej

Opublikowano
  • Autor

To napisz jest spot tego dnia i tego ewentualnie za tydzień a nie chłopaki robimy spota??:wink:

Opublikowano

jak mówiłem, ja mogę na tygodniu, nawet na samo przywitanko wpaść, ewentualnie w niedziele późniejszym wieczorem bo często wtedy już jestem w LRY, z resztą o czym nie wiedziałem, byłem widziany pare razy właśnie w niedziele w okolicy fotoradaru przy wjeździe do Ryk, dobrze, że to nie fotoradar mnie widział :D

a na sobotnie czy normalno niedzielne spoty to za jakiś czas gdy/jeśli coś w Puławach znajdę, powoli się przymierzam.

ajak się zdarzy, że dam radę w normalnym terminie spotowym, to też się zjawię :)

Opublikowano

Ja jutro wieczorem na chwilę wpadam do Riczmond, teściową wywieść :decayed:

Można by było przywitać "Nowego" Kolegę :wink: co by się dobrze czół w LRY :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

A ten twój wieczór to o której:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.