Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie po tyłeczku, jakie po tyłeczku!

bity był z przodu :D:polew:

20120630171338z.jpg

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ladne toto :naughty:

Opublikowano

No ba

Prawie jak audi :-D

Wysłane z mojego Androida

Opublikowano

A kto tam siedzi za kółkiem? :grin:

no ładna biel dubaju :wink: moje złotko perłowe :decayed: felga ta sama co u mnie. A przednie lampy widać, że zmieniane bo obrysów z "żółtkiem jajecznym" brak :decayed: tylko kierunki zostały pomarańczowe z USA :decayed: no chyba że tylko "żyrandole" miały obrys w lampach... a jak jest z kierunkami tył? tylko kwestia wymiany żarówki na pomarańcz? Co tam we wnętrzu masz? RNS-510 jest? :decayed: W USA to to pewnie grosze warte :decayed:

Fajne są reakcje niektórych ludzi - "co to za VW?", "To to nowe B7?", "VW? :shock3: " :decayed:

Opublikowano

Autko dopiero będzie robione.

Z tymi lampami się nie orientuje, te orbrysówki pewnie zmienie.

Do zrobienia:

Tylny przecimgielny

Montaż bluetooth

Montaż rns-510

Montaż czujnimów parkowania tył przód

Montaż uchwytu na Trójkąt :-P

Najlepsza klima jest - manualna :-D

Za kółkiem właściciel - ojciec.

Siedzenia skóra, pełna elektryka z pamięcią, czujnik zmierzchu i deszczu

Fakt, faktem, autno ładne:-)

Wysłane z mojego Androida

Opublikowano
Autko dopiero będzie robione.

Z tymi lampami się nie orientuje, te orbrysówki pewnie zmienie.

Do zrobienia:

Tylny przecimgielny

Montaż bluetooth

Montaż rns-510

Montaż czujnimów parkowania tył przód

Montaż uchwytu na Trójkąt :-P

Najlepsza klima jest - manualna :-D

czujnik zmierzchu i deszczu

Fakt, faktem, autno ładne:-)

No nie mów że klima manual :shock3::doh: a ja się zastanawiałem skąd się biorą te autka z manualną :decayed: Nawet w PL to chyba seria była że 2 strefy :wink:

Czujniki parkowania? nie ma w serii? Park-assist to może seryjnie nie być ale czujniki? czy to efekt zmiany zderzaków? :decayed:

RNS-510 fajna sprawa :thumbup1: ale ma jedną wadę... filmy tylko dvd :doh: avi itp. nie czyta :kwasny:

Czujniki zmierzchu i deszczu też seria :wink: Ja zacząłem myśleć o montażu składanych elektrycznie luster, bo mi tego brakuje po Audi - tam miałem :decayed:

Nakręć ojca na 18-19'' wtedy autko zacznie wyglądać :decayed:

Opublikowano

To bogata seria:-)

Składane lusterka też bym zrobił.

Manualna klima to tylko ze Stanów, oni tam klimatroników nie lubią:-P

No własnie parktronica nie ma.

W sumie taki golasek z niego, ale fotele fajne:-)

Ja Go nie mogłem na 17 w b7 namówić, a ty o 18:-P

A ty masz RNS-510 u siebie?

dopiero zobaczyłem, że masz TDI :) stąd pytanie o to który by lepiej pojechał ;)

u mnie jakieś oponki śmieszne, z przodu 225 a z tyłu jakies 240 podobno :P sprawdze w niedziele jak ojciec wróci z krakowa :P

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

Opublikowano

Adam o jakim zestawie do polerki szkła mówiłeś ?

(Urodziny się zbliżają :zyzol:)

Opublikowano

A ty masz RNS-510 u siebie?

dopiero zobaczyłem, że masz TDI :) stąd pytanie o to który by lepiej pojechał ;)

u mnie jakieś oponki śmieszne, z przodu 225 a z tyłu jakies 240 podobno :P sprawdze w niedziele jak ojciec wróci z krakowa :P

tak mam RNS-510, bez tego bym nie kupił :decayed:

no mój dieselek, krajowy na przyzwoitym wypasie, teraz legitymuje się ciut większą mocą niż ten seryjny 2,0 TSI więc mnie ciekawi :wink:

A z oponkami ciekawe... mnie dzisiaj przy mokrym asfalnie znowu zaczęła wk@rwiać zbyt wąska opona (235), na lato szukam 245 albo 255 :decayed:

Opublikowano

A ty masz RNS-510 u siebie?

dopiero zobaczyłem, że masz TDI :) stąd pytanie o to który by lepiej pojechał ;)

u mnie jakieś oponki śmieszne, z przodu 225 a z tyłu jakies 240 podobno :P sprawdze w niedziele jak ojciec wróci z krakowa :P

tak mam RNS-510, bez tego bym nie kupił :decayed:

no mój dieselek, krajowy na przyzwoitym wypasie, teraz legitymuje się ciut większą mocą niż ten seryjny 2,0 TSI więc mnie ciekawi :wink:

A z oponkami ciekawe... mnie dzisiaj przy mokrym asfalnie znowu zaczęła wk@rwiać zbyt wąska opona (235), na lato szukam 245 albo 255 :decayed:

chyba brak Q oj sory forrrmołszyn:decayed:

Opublikowano

chyba brak Q oj sory forrrmołszyn:decayed:

to tysz :decayed: ale tyle szczęścia, że ESP jakoś tam działa i da się jechać :decayed:

Opublikowano

Tak, przód 225/45 a tył 245/45. Nie wiem czemu tak.

Kupiliśmy tego cc ze świadomością, że do dyszki się wrzuci jeszcze w autko:-)

Wysłane z mojego S3 i Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakis tam spot Niedziela 21.10 godzina 15-16, parking na ósemce(czyli tam gdzie zwykle)

:wink:

Opublikowano
Jakis tam spot Niedziela 21.10 godzina 15-16, parking na ósemce(czyli tam gdzie zwykle)

:wink:

melduję swoją obecność :hi: i to za moją przyczyną powstał pomysł spota w w/w terminie i godzinie :decayed:

Opublikowano

lipa, mnie jak zwykle nie ma :(

Opublikowano
  • Autor
:thumbdown:
Opublikowano

no, co zrobić :(ale jak ogarne kwadrat w Puławach, to na spota zawsze będę mógł wtedy wpaść :)

Opublikowano

Nie marudź :wink: bierz ojcowe CC i zajeżdżaj :decayed:

Opublikowano

jeszcze troche i moje bedzie szybsze od Jego :P

kiedyś jakoś przyjade CC, ale to pewnie na przyszły rok, jak będę do Warszawki jechał, na montaż parktronica, navi itp

Opublikowano

Radek potrzebujesz wynająć lokal w Puławach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.