Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

BGM, a cóż to?

przyszły bolid rafalka'x :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: i to od poniedziałku :buahaha:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BGM, a cóż to?

VW robi? robiło takie cudo 1,9 SDI 40 KM :kox: Znalazłem w kodach silników na AKP :wink4:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:02_________________________________________________

:polew: i to od poniedziałku :buahaha:

:kox: kle kle kle kle...

Opublikowano

o kurde, to chyba służyło do napędu taczki

Opublikowano

VW BGM 40 1.9 4 2/2003 w prod. VW Marine ON SDI

Wygląda na to że to jest nawet w produkcji :kox: Bo to jest silniczek do motorówki :polew:

Opublikowano

to blisko byłem :tongue4:

Opublikowano

ja troche nie w temacie ale zastanawie mnie dlaczego kowi ma pozaklejane klamki tasmą czyżby mu ped powietrza pourywał ;P

A i jeszcze do BIGOSA ten koleś w leo to byłem ja a twoje a4 zdawało mi sie że gdzies już widziałem i sie nie myliłem ;D Pzdr

Opublikowano
  • Autor

ja troche nie w temacie ale zastanawie mnie dlaczego kowi ma pozaklejane klamki tasmą czyżby mu ped powietrza pourywał ;P

Aktualnie moje padło przechodzi powrót do serii :naughty:

Opublikowano

znaczy z Chevroleta na Daewoo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

był ktoś może dzisiaJ(SOBOTA) na lotnisku w ułężu??? podobno byłe lepiej niż zwykle jest :naughty: mieli pobijać 9s na 1/4 czy jakoś tak :mysli:

Opublikowano

nie ale byłem na Okęciu :decayed: liczy się ? :kox:

Opublikowano

to zalezy jakie czasy tam mieli ;P

Opublikowano
  • Autor

to zalezy jakie czasy tam mieli ;P

ty to mógłbyś na jakiegos spota podjechać :gwizdanie: jak bedzie :good:

Opublikowano

no no :decayed: mógłby :decayed:

Opublikowano

Robert, mógłbyś mi swoją instalkę vaga przesłać mi na maila? Mam wersję 401-9 ale coś mi się sypie.

Kolegom w pracy parchy bym powagował :lol1:

Opublikowano

a może koledzy przyjadą do Lublina w niedziele na tor?

Opublikowano

Kowi tak sie przyglądałem tym plasterkom na klamkach i myśle ze teraz to jest główny punkt konstrukcyjny :polew: Mam wrażenie że jak bym je usunął to by drzwi odpadły :decayed:

Ale poza tym klamy wyglądają bosko :good:

Opublikowano
  • Autor

Kowi tak sie przyglądałem tym plasterkom na klamkach i myśle ze teraz to jest główny punkt konstrukcyjny :polew: Mam wrażenie że jak bym je usunął to by drzwi odpadły :decayed:

Ale poza tym klamy wyglądają bosko :good:

sie smiejesz sie :polew: kolekcjonuje własnie nowe, jeszcze 2 sztuki mi są potrzebne :gwizdanie:

a może koledzy przyjadą do Lublina w niedziele na tor?

Ja 26-27 juz w Warszawie siedze :thumbdown:

Opublikowano

Adam, sprawdź pocztę

Opublikowano

Adam, sprawdź pocztę

Ok, dzięki.

Opublikowano

Dla wtajemniczonych którzy to tak mieli wpaść na kawkę do mnie do pracy ale się zebrać nie mogli :przebiegly:

NIEAKTUALNE

Dziś byłem tam po raz ostatni :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.