Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

A co trafił Ci sie na światłach ten Avancior :naughty: :naughty:

Nie :no: U mnie w LRA widziałem go już kilka razy :mysli: Ale mi się wydawało że on miał rurki wydechu do dołu :mysli: czyli, że klekot :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:mysli: ja to nie widziałem takiej fury

Handson, a co Ci się z pompkami dzieje??

No na razie mam "tylko wyciek". A reszte to będe wiedział 27 bo do głodka się umówiłem na przegląd. Mam nadzieje że reszta jest OK. Objawy mam kiepe bo jak się teraz zimno zrobiło to przy odpaleniu nie łapie gar od razu (przez pierwsze kilka sekund nierówno pracuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: ja to nie widziałem takiej fury

Handson, a co Ci się z pompkami dzieje??

No na razie mam "tylko wyciek". A reszte to będe wiedział 27 bo do głodka się umówiłem na przegląd. Mam nadzieje że reszta jest OK. Objawy mam kiepe bo jak się teraz zimno zrobiło to przy odpaleniu nie łapie gar od razu (przez pierwsze kilka sekund nierówno pracuje)

U mnie jest tak samo, po odpaleniu przez chwilę chodzi jak by na trzech grach, gdzieś był na ten temat wątek, jak go znajdę to podrzucę tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanson przed chwilą widziałem Cie :naughty: goniłes chyba posta napisac na forum :nabijasie:

:decayed: a Ty mnie widziałeś jak jade i od razu komentarz?? Kurcze wifi masz w Lanosie?? :polew: :polew:

:kox: :kox:

Mam full opcje lanosa wiec i wifi ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi a WiFi sam wyrezałeś czy trafiłeś na rodzynka z pakietem Lanos full opszzyn body kit z WiFi, ceramizerami i pieskiem kiwającym głową na tylnej półce :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos taki sam jak twój :naughty: przecież widziałeś :nabijasie: :nabijasie: graliśmy w snejka na GiLu(odpowiednik FIS audi) :nabijasie::lol1:

Obowiązkowo naklejki w postaci dziur po kulach, żeby auto było bardziej gangsta...

Mam po poprzednim właścicielu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, czy Twój lanos ma ledy? Widziałem takiego ostatnio :buhaha:

Tyyyy że mam lanosa turbo z wifi to nieznaczy odrazu że jakieś druty świecące bede miał :rant::ban:

:polew: :polew:

Ostatnio przymierzałem do chlapaków na tył czerwne druciarstwo :przebiegly::dziura:

A po dęblinie lata taki jak mój tyle że przedlift bodajze 1,8 to zapewne on załozył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie, gdzie jest najbliższa hamownia? :gwizdanie:

Chciałbym sprawdzić ile KM ma mój parch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lublina jechać nie będę, trudno znajdę jakąś w Warszawie :(

Na mineralnej u rogala masz hamownie, w kreator mocy też tylko adresu nie znam, a co cie tak napadło na sprawdzenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Lublina jechać nie będę, trudno znajdę jakąś w Warszawie :(

Na mineralnej u rogala masz hamownie, w kreator mocy też tylko adresu nie znam, a co cie tak napadło na sprawdzenie :mysli:

Żeby nie pchać się w Warszawę to KreatorMocy będzie najbliżej na:

ul.Młodnicka 31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam katalizatora, egr zaślepię. Ładnie się zbiera, ciekawy jest ile wyjdzie :decayed:

Patrzyłem w Lublinie 100zł za jeden pomiar, z takim podejściem to miasto długo będzie zapyziałe :sick3:

Pewnie odwiedzę MRmotors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...