Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem kierowcą ale i tak zabawa była :ok2:

Zauważyliśmy klubowego avanta b5 na WKZ a później zamieniliśmy parę słów z jego właścicielem. Pozdrowienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Noi ja zdrowy rano wstałem aż szok, ale nie pamiętam nic :decayed: wie ktoś coś wiecej na temat adaptacji tej przepływki? kiedys wymieniałem i nic nie adaptowałem :no:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 16:45_________________________________________________

Ja byłem kierowcą ale i tak zabawa była :ok2:

Zauważyliśmy klubowego avanta b5 na WKZ a później zamieniliśmy parę słów z jego właścicielem. Pozdrowienia :hi:

było go na spoty do nas zaciagnąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi ja zdrowy rano wstałem aż szok, ale nie pamiętam nic :decayed: wie ktoś coś wiecej na temat adaptacji tej przepływki? kiedys wymieniałem i nic nie adaptowałem :no:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 16:45_________________________________________________

Ja byłem kierowcą ale i tak zabawa była :ok2:

Zauważyliśmy klubowego avanta b5 na WKZ a później zamieniliśmy parę słów z jego właścicielem. Pozdrowienia :hi:

było go na spoty do nas zaciagnąć :naughty:

Rozmawialiśmy o tym i mam nadzieję, że na kolejnym spocie się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił, że śledzi to co się u nas dzieje (chodzi o wątek spotów LRY)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kierowcą ale i tak zabawa była ok2

Zauważyliśmy klubowego avanta b5 na WKZ a później zamieniliśmy parę słów z jego właścicielem. Pozdrowienia hi

Witajcie i Pozdrowienia dla ciebie i dziewczyny.

A co do spotów to postaram się zawitać jak czas pozwoli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kierowcą ale i tak zabawa była ok2

Zauważyliśmy klubowego avanta b5 na WKZ a później zamieniliśmy parę słów z jego właścicielem. Pozdrowienia hi

Witajcie i Pozdrowienia dla ciebie i dziewczyny.

A co do spotów to postaram się zawitać jak czas pozwoli :hi:

:good:

Będzie trzeba ustalić jakis spocik, bo przez świeta nie wyszło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę bym się pożegnał z moją pięknością :wallbash: źle oceniłem przyczepność nawierzchni która okazała sie lodem i tak przeciąłem drogę z pierwszeństwem i jak na złość jechał samochód nie wiem jakim cudem nie uderzyłem dosłownie bardzo mały ułamek sekundy zadecydował ze nawet nie dotknąłem go :notworthy:

Co lepsze ja sobie pojechałem dalej jak gdyby nigdy nic bo w końcu nic sie nie stało a ten pojechał za mną wybadał po śladach na które podwórko wjechałem i do mnie z pretensjami ze go nie stuknąłem i dziewczyna mu się przestraszyła :tongue4:

A spocik pasowałoby w styczniu zrobić jesli o mnie chodzi to 9 albo 23 styczeń mam wolne 16-17 siedzę w lbn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę bym się pożegnał z moją pięknością :wallbash: źle oceniłem przyczepność nawierzchni która okazała sie lodem i tak przeciąłem drogę z pierwszeństwem i jak na złość jechał samochód nie wiem jakim cudem nie uderzyłem dosłownie bardzo mały ułamek sekundy zadecydował ze nawet nie dotknąłem go :notworthy:

Co lepsze ja sobie pojechałem dalej jak gdyby nigdy nic bo w końcu nic sie nie stało a ten pojechał za mną wybadał po śladach na które podwórko wjechałem i do mnie z pretensjami ze go nie stuknąłem i dziewczyna mu się przestraszyła :tongue4:

A spocik pasowałoby w styczniu zrobić jesli o mnie chodzi to 9 albo 23 styczeń mam wolne 16-17 siedzę w lbn :)

Dobrze, że Ci się nic nie stało :gwizdanie:

Moja dziewczyna z koleżanką tak przecięła trasę lubelską w Moszczance. Jechały na Kock. Facet któremu śmignęły przed maską gonił je z 16 km. A one bały się zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio wbił bym sie w lanosa na krzyzówce koło urzedu, ja hamowałem ale d*pa za ślisko to wpiz*e i driftem poszedłem , też o mały włos bym :wallbash:

A co spotu, też mi nie pasuje 16-17 bede w wawie, noi ogólnie musze ogarnać autko bo narazie tryb awaryjny :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może 9 styczeń??

Hmm moze :mysli: najwyzej przyjade w trybie awaryjnym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawa przerywacza ??? :mysli:

Krzyniek teraz nie w głowie przerywacz teraz to apokalipsa, przepływomierz zawyza dawki, nie ma sygnału od wtryskiwacza sterujacego, masakra jakaś i jestestem w trakcie wyboru laptopa, musze nabyć własny kabelek bo nie robota :gwizdanie:

Dawaj do nas na spota :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawa przerywacza ??? :mysli:

Krzyniek teraz nie w głowie przerywacz teraz to apokalipsa, przepływomierz zawyza dawki, nie ma sygnału od wtryskiwacza sterujacego, masakra jakaś i jestestem w trakcie wyboru laptopa, musze nabyć własny kabelek bo nie robota :gwizdanie:

Dawaj do nas na spota :kox:

no tak jak się coś wali to na maxa :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarne to niebawem :gwizdanie: bedzie zapierd@@lał jeszcze :rolleyes: 160 kuca musi byc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...