Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że nic przy aucie nie robie to coś se musiałem zrobić, modzik na szybko - podwójny postój z tyłu :cool1:

 

 

DSC_2350.JPG

DSC_2353.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod lotką jest stop przecież, na drugim zdjęciu kodżu nie wciska stopu tylko tak postojowe świecą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fotka to efekt 50% moda, a druga fotka to 100% moda :naughty: na żadnym zdjęciu nie jest wciśnięty stop. Stop świeci tak jak świecił, zostały dołożone tylko drugie postoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postoje, nie wiem jak to czytałem, że skojarzyłem, że STOPy [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda Kojek , ale podświetlenie tablicy wali po gałach . Ja bym zrobił je bardziej dyskretne np. przypylić deczko LEDy czarnym szprajem .B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2017 o 19:43, dekiel 13 napisał:

Ciekawie to wygląda Kojek , ale podświetlenie tablicy wali po gałach . Ja bym zrobił je bardziej dyskretne np. przypylić deczko LEDy czarnym szprajem .B)

On zawsze na wstecznym jezdzi to i ledy muszą być mocne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy pierwsze lepsze i najtansze z allegro :cool1:

 

Kurde niby pier**la, a w nocy przyjemnie to wygląda i mi się podoba ten podwójny postój :thumbup1:

 

0EQsHa4.jpg

z5FGe9w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc od tyłu świecą normalnie tak jak ori postój, więc raczej w błąd innych nie wprowadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie by było jak by ta całość świeciła jak w skodzie rs 

ba35c4454d0cb8529f40c3f5da33.jpg

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Frond Side
edycja tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł ostatni brakujący element układanki zewn. pakietu S4 - zdeś przód :cool1: środkową kratke też mam już nową, więc pozostało tylko dokompletować boczne kratki halogenów, zaślepki sprysków i może ori halogeny. A może ktoś ma któreś z tych części na zbyciu ? 

 

zIsLWvr.jpg

O9GzdsN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie lakierujesz?

Btw coś tam z rolkami na ten sezon wymyślił w końcu?

 

PS. Do Bukowiny się w tym roku wybierasz?

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@afroo. no właśnie tego jeszcze nie wiem, gdzie bede malowal, bo osobiscie jeszcze nigdy nie oddawałem niczego do lakiernikow. Tesciu kiedys malowal zderzak w Boleslawiu i calkirm spoko wyglada, wiec tą miejscówkę bede bral chyba jako pierwsza pod uwage. A moze cos polecicie w okolicy, jakiegos dobrego lakiermistrza ? Tak do Bukowiny raczej pojedziemy. 

Jeszcze nie wiem kiedy malowanko, najpierw musze jakiegos ogarnietego plastikarza znalezc, bo bede chcial go zrobic na gladko i zaspawac miejsce na rejke.

Kolor samochodu jest nie odpowiedni :kox: LY7H / LY7J - dwa bardzo zbliżone do siebie kolory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...