Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Z eleganckiego auta robi się prawdziwy elegancki 'bandyta. Niekoniecznie dobry mod z tymi relingami jak dla mnie. Ważne że Tobie się podoba :)

Edytowane przez hubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne super to prawda ale powiem szczerze bez relingów tez mega mi się podoba

Gdyby byly do tego jakos dostepne w przystepnej cenie ori zaslepki, czy jakies listwy maskujace otwory to zdjalbym je calkiem na probe. :) jak byly pozdejmowane to auto optycznie zrobilo sie nizsze.

Z kolorami to tak zawsze - kwestia gustu, wiec nie kazdemu bedzie sie podobac, najwazniejsze, ze mi pasi. :D

Czarne super to prawda ale powiem szczerze bez relingów tez mega mi się podoba

Gdyby byly do tego jakos dostepne w przystepnej cenie ori zaslepki, czy jakies listwy maskujace otwory to zdjalbym je calkiem na probe. :) jak byly pozdejmowane to auto optycznie zrobilo sie nizsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się porozglądać po necie z chęcią też bym u siebie je wyrzucił......ogólnie to fajnie masz ją skręcona na tym gwincie, jak dla mnie idealnie siedzi, na przyszła wiosnę własnie tak będzie u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak bys cos znalazl to daj znac, podobno wychodzily wersje bez relingow, sie ostatnio dowiedzialem i nie dowierzalem. :D

Eee wlasnie nie, wcale nie jrst tak fajnie skecona. Na moje to jedzcze troche brakuje. Ale to juz teraz odpuszczam, ale napewno na przyszly sezon skręce ją tak jak sobie tego chce i spasuje z kolami, tymi lub jak te sprzedam to z innymi. :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee wlasnie nie, wcale nie jrst tak fajnie skecona. Na moje to jedzcze troche brakuje.

:facepalm::decayed:

ps Jadę dziś do kolegi grzebać przy szybach bo coś elektryka mi siadła, nadam pomysł, robi w Audi może coś się dopasuje, dam znać jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież koza jak chuuuuchu :D może jakiś ziomeczek Ci rzuci numerem zaślepek relingów bo dużo ludzi na fejsie ma wersje bez relingów z fabryki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee wlasnie nie, wcale nie jrst tak fajnie skecona. Na moje to jedzcze troche brakuje.

:facepalm::decayed:

ps Jadę dziś do kolegi grzebać przy szybach bo coś elektryka mi siadła, nadam pomysł, robi w Audi może coś się dopasuje, dam znać jak coś

To w tym aucie cos sie psuje ? ;)

Przecież koza jak chuuuuchu :D może jakiś ziomeczek Ci rzuci numerem zaślepek relingów bo dużo ludzi na fejsie ma wersje bez relingów z fabryki ;)

Otoz to - meeeeeeee e ee ;)

Ja nie mam fejsa, wiec nie wiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam fejsa, wiec nie wiem.

mówisz że póki co Nasza Klasa :decayed:

Ja kariere zakonczylem na epulsie, klasy tez nie mialem. :)

Ps. Chyba mam nr tych listew, podobno jedyne 300zl za szt w aso. :D

909 826 01 (90982601)

909 827 01 (90982701)

Od zakupu auta swirowal Zamek drzwi, dzisiaj wymieniony, lampki sie zapalaja za kazdym razem tak jak trzeba i na vagu bledow brak. ;)

xH4KrZR.jpg

roYnCPX.jpg

YeRpLPu.jpg

pAvlqHz.jpg

I pare fotek kropelkowania kwarcu na brudnawym aucie :D

UETQCdz.jpg

Lwo2P1Q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piknie kojus !

Wyrezałes ten kluczyk juz?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie da rady raczej bez dorabiania, myslalem ze bedzie sie dalo przelozyc grot ze starego kluczyka do tego uchwytu z B7, ale nie pasuje. :/ pastylke ze starego wyjalem, kluczyk zakodowalem i dziala, no ale grot nie pasi.

Pany co myslicie, gdyby tak zmienic kolor felg na przyszly sezon ??

wxZHP5r.jpg

QSgRnzk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a ktoś tam pisał ze się da przełożyć.

No to będziesz musiał dorobić 'grota'

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor felg czemu nie, tylko jakiś inny ;) a tego haka nie da się jakoś schować czy coś? nieładnie to tam wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...