Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J


Mizur138

Rekomendowane odpowiedzi

Które auto twoje? Miałeś swapa na 2.7 robić?2why??

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


Mam na oku fajna B8 więc jak pójdzie ta to będzie B8. A jak zostanie plany się nie zmienią[emoji3]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8? Nie zdradzaj B7 Crew [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś położy 50kpln za dwunastoletni samochód to zdradzi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś położy 50kpln za dwunastoletni samochód to zdradzi. [emoji38]
Cena adekwatna do stanu auta i wlozonych tam części. Zawsze mogę wyjac kilka gratow i zejść z ceny z tym problemu nie ma. Ale i tak już jest kilku chętnych nawet za to 50k. A ja też parcia na sprzedaż nie mam bo wiem co tam mam i czym jeżdżę.


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co tam mam i czym jeżdżę.


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka



Swiete slowa ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale nikt Ci za mody nie zapłaci. To zawsze są utopione pieniądze. ;)

A dwa - chętnych możesz mieć wielu, kwestia, czy któryś kupi.

W każdym razie powodzenia.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale nikt Ci za mody nie zapłaci. To zawsze są utopione pieniądze. [emoji6]
No ja doskonale to wiem,ale wsadzajac 35k(bez przeróbek silnika ) w auto na same mody to jak by liczyć bez nich wartość auto 39-40 tyś. Bo po tyle trzeba liczyć zadbaną B7 1.8t Quattro S Line po modach silnikowych to tak czy siak jak chce te 50k to i tak mi się 1/3 nie zwraca.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się ile krzykniesz 

Autko warte każdej złotówki ale jeśli 50 dych to prawda to za ta cenę znajdzie się S4 

Ja bym strzelał cena w okolicach 35-40 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę osobiście kupić starszy samochód doposażony niż nowszy i biedniejszy ;) 

Można za 5dych i S4 znaleźć,  tylko eksploatacja tego samochodu jest dość droga i nie ma część wyposażenia co tutaj. 

Za 40tyś to się nie opłaca nawet wystawiać :lol:

Powodzenia w sprzedaży, choć nie ukrywam wolałbym aby auto zostało w twoich rękach i doczekać się swapa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niwet napisał:

Ja wolę osobiście kupić starszy samochód doposażony niż nowszy i biedniejszy ;) 

Można za 5dych i S4 znaleźć,  tylko eksploatacja tego samochodu jest dość droga i nie ma część wyposażenia co tutaj. 

Za 40tyś to się nie opłaca nawet wystawiać :lol:

Powodzenia w sprzedaży, choć nie ukrywam wolałbym aby auto zostało w twoich rękach i doczekać się swapa :decayed:

No taka prawda co z tego ze kupisz S4/RS4 fajnie sie bedzie jezdzic rok a potem wymieniaj czesci i cie to zje...

A tym bardziej tak jak mowisz ze za 40 tys to nawet nie zaczynam rozmowy z kims...

Jak sie nie sprzeda to zostanie,ale mam fajna na oku B8 kto wie moze byc jeszcze wiecej mocy itp:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mizur138 napisał:

No taka prawda co z tego ze kupisz S4/RS4 fajnie sie bedzie jezdzic rok a potem wymieniaj czesci i cie to zje...

A tym bardziej tak jak mowisz ze za 40 tys to nawet nie zaczynam rozmowy z kims...

Jak sie nie sprzeda to zostanie,ale mam fajna na oku B8 kto wie moze byc jeszcze wiecej mocy itp:D

Dokładnie ;)

W naszym kraju ciężko będzie Ci sprzedać, ludzie chcą jak najtaniej i o wiele więcej wiedzą na temat danego egzemplarza niż sam właściciel:decayed: Niestety takie są u nas realia :/ 

Co B7 to B7, a nie jakieś tam be łósemki:grin: 

 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było ze nic sie nie dzieje to lece z tematem dalej :)

Wiec wpadły takie fanty i powoli sie przygotowuje na sezonik :D 

- Zawieszenie gwintowane Eibach Pro-Street-S

- Zestaw AirRide PRO przód/tył od airride-system

 Powoli sie zbieram do zalozenia AirRide no i najwazniejsze na dniach autko idzie cale do malowania tak jak chcialem wiec juz calkiem bedzie perełka :banan:

Jesli sie uda i rodzice zrobia zdjecia fantow to jak najszybciej wstawie bo niestety leza w PL :D I tutaj pytanie do was czy ruszac tez wahacze zeby to zawieszenie bylo idealnie przygotowane pod AirRide ????

 

 

 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, rozumiem ze auto zostaje w Twoich rekach? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, rozumiem ze auto zostaje w Twoich rekach? [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po dłuższych przemyśleniach ciężko jest się rozstać [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie położył nikt 50kpln. :decayed:  No offence, żeby nie było, że się uczepiłem, relax. :wink:

 

Wpada air, a jak plany z 2.7bit? Będzie co z tego? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci taki drogi gwint do aira, jak sprężyn nie wykorzystasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie położył nikt 50kpln. :decayed:  No offence, żeby nie było, że się uczepiłem, relax. :wink:
 
Wpada air, a jak plany z 2.7bit? Będzie co z tego? : )
Hmm pisało kilka osób już tak bardziej na poważnie i też byli zainteresowani ogledzinami ale ja kompletnie temat olalem bo wstawiłem tylko jedno ogłoszenie na Fb i na tym się skończyło. Za duży sentyment mam do tego auta po włożonej pracy i niezawodności go. I też taka przesiadka na B8 to tak średni pomysł już bardziej mi się podoba A6 C7 ale tutaj to bym musiał dołożyć sporo funduszu[emoji16]

Tak 2.7bit wpadnie na 100% tylko już bym chciał ale z czasem jest problem więc pierw ogarnę Air-a A potem to malowanie i to 2.7bit to taka truskawka na torcie bedzie[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj masz rację ale udało się go wyrwać nowke w cenie 3300 zł gdzie polecany mts to 2500 tyś zł więc wolałem dołożyć na lepsze amory. Kolejna sprawa to żaden producednt nie chce sprzedawać części a woli pełne zestawy. A sprężyny zawsze można sprzedać.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mizur138 napisał:

No tutaj masz rację ale udało się go wyrwać nowke w cenie 3300 zł gdzie polecany mts to 2500 tyś zł więc wolałem dołożyć na lepsze amory. Kolejna sprawa to żaden producednt nie chce sprzedawać części a woli pełne zestawy. A sprężyny zawsze można sprzedać.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

Do AIR nie trzeba gwintu, zwykły sportowy KIT np z MTS za 1000zł by wystarczył, a zaoszczędzoną kasę zainwestowałbyś w sensowne sterowanie typu accuair lub airlift. A tak to pewnie skończy się na zwykłym sterowaniu i manometrach, gdzie nigdy auta nie ustawisz równo.

Sterowanie planujesz na każde koło osobo czy tylko przód/tył? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...