Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, H4mm3R napisał:

Średnio to wygląda :thumbdown:

Zdjęcie nie do końca to oddaje ale ogólnie sam nie byłem zachwycony. Natomiast jak wpadnie wszystko to wtedy zobaczymy jak wyjdzie.

Opublikowano

Co na to APL?

Opublikowano
  • Autor

A nie wiem. Najwyżej go wykupie i sprzedam jak się będą czepiać za bardzo :)

Opublikowano
  • Autor

Mi się wydaję, że pomimo iż folia niby dobra to ten glass black nie jest taki glass. I dlatego nie wygląda to do końca super. Albo położę na ten dach jakąś bezbarwna folię, która nada połysku albo położę jakiś produkt żeby to lepiej wyglądało. 
A tymczasem wpadło czarne logo na przód.. PS. Przesrana robota :) Ale dzięki Adasiowi i Bartkowi się udało.. a @black4 nadzorował cały proces i również czynnie w nim uczestniczył :)

IMG_8160.JPG

Opublikowano

Czarna folia nigdy nie będzie jak czarny lakier ;)

Lampy też będą black?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, H4mm3R napisał:

Czarna folia nigdy nie będzie jak czarny lakier ;)

Lampy też będą black?

Pewnie masz rację. Zobaczymy co uda mi się z tego wyciągnąć. Jak będzie lipa to zdejmę i tyle. 

Lampy nie bo trzeba by było rozklejać albo RS-owe zamawiać. A nie chcę tyle wrzucać w samochód na koniec. Wpadnie jeszcze lotka w czerni, wydech już dziś będzie w czerni, logo na tył w czerni i autko wpada na detailing. 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Hey,

Efekt w całości modów będzie b. fajny.

Z tym dachem się jeszcze powalczy.

Może da radę to jeszcze poprawić.

Z wymiana ringów grilla bez ściągania zderzaka przerąbane.

Pozdrawiam

Opublikowano

No i jak tam z RS5 SB bo juz ponoc otworzyli książki na EU 

Opublikowano

Konfigurator na RSy już ponownie działa. Na polskiej stronie jeszcze nie ale to letnie kwestia kilku dni

Opublikowano

Na RS5 SB tez juz jest w DE.

Opublikowano

znaczek w czerni słabo :thumbdown:, na czarny dach moda chyba już dawno przeminęła :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jest w DE. Czekamy na konfigurator w Polsce. Ale pomimo wejścia auta w konfigurator to zamawiać jeszcze nie można.. takie mam info. Także czekamy ale przynajmniej jest pewność, że wejdzie:) 

20 godzin temu, marcin_o23 napisał:

znaczek w czerni słabo :thumbdown:, na czarny dach moda chyba już dawno przeminęła :whistling:

Subiektywna opinia. Nawet Audi w konfiguratorze do rs5 wprowadziła wyblackoutowanie oznaczeń.. jak dla mnie duży plus. 

Dach nie wyszedł jak chciałem ale zobaczymy po ceramice jak będzie wyglądał. Inna sprawa, że moda mnie g.. obchodzi ;) pzdr

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Mnie też, ale te motywy z czarnym dachem zawsze mnie bawiły :tongue4: 

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Jak modne to ja na przekór zrobiłbym biały ??

Opublikowano

Różowy...

Opublikowano
  • Autor

w deszczu jeszcze nawet spoko wygląda.. poza tym na daytonie ten dach jest subtelnym dodatkiem, a nie rzuca się chamsko w oczy.

a przy okazji końcówki też już wpadły czarne :)

497F377C-1DDB-404F-B8A0-560A2728D2B9.jpeg

14971875-C12A-48EA-86B2-DA0C9723F7F3.jpeg

52AC8E7C-05EE-4E80-9B70-AAA7BB7AA915.jpeg

Opublikowano

końcówki wydechu z większą średnicą by o wiele lepiej wyglądały. 

Bardzo ładna A4 :)

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Bristol napisał:

końcówki wydechu z większą średnicą by o wiele lepiej wyglądały. 

Bardzo ładna A4 :)

No dzięki.

Masz rację. Rozważałem to ale w końcu została seria. Nie chce żeby ten wydech udawał nie wiadomo co, jak i tak go nic nie słychać :)

Opublikowano

Rób jak ci pasuje, o to chodzi żeby tobie pasowało, wieś tuningu nie ma wiec spoko. Na ten moment efekt czerni najbardziej psuje tablica rejestracyjna :D  :D  :D 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.