Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie najdalej byliście swoją A4??


grabson765

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem na Ksiezycu :)

staaaary ja teeeż byłem 57090003.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000km jednego dnia z gorączką 39C na antybiotyku + kilka godzin rozbieraniia esy w ciągu dnia

co kurde się nie robi dla kawałku blachy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyrzowice... :wink4:.

ladnie :kox: :kox:

ja bylem w norwegii - ok

chorwacja - padl mi na powrocie w czechach motor..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne wakacje: ~7000km.

Warszawa - Neapol - (jakieś 3000km "na miejscu") - Neapol - Warszawa

Tylko wakacje trwały miesiąc...

Straty: szyba czołowa (wymieniona na miejscu), porysowana maska (niestety jeszcze jest:/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie jeździcie panowie :good:. Ja swoim mogę się pochwalić wylotem do mielna jakieś 1000 km w całości i w zeszłym roku Węgry Balaton 1300 km bez jakichkolwiek awarii no może jedna była brak piwka na miejscu i po powrocie hehe :decayed:

A co do tego clio to raz z bratem lecieliśmy a4 do katowic i za nami leciał peugot 106. Przez jakieś 15 minut pruł 220km/h.... potem spuchł :decayed: Nasze autko to bmw 530 D.

POZDRAWIAM

ja pamietam tamte wakacje autostrada w belgii jechalem z bratem jego A6 230 a lewym pasem mijal nas koles golfem l slomiany kapelusz na glowie i na golasa to oczy mialem takie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero trafiłem na ten temacik...

Elbląg - Hamburg - Luxemburg - Barcelona - Murcia (południe Hiszpanii) - Barcelona - Monaco - trochę Szwajcarii, Austrii i do domku

ok. 8000km - jeden kierowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy bylem w trasie anglia polska, polska anglia - 2000km w 1 strone. Jezdzilem na tej trasie B4 1Z, B5 AFN i B6 AVF jezdze do dzis. Jak narazie 100% bezawaryjności (odpukać!) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iglesias - Sardynia.

1400km do promu, i 280km po promie :)

6500km w 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaliczyłem wycieczke do Polski, niestety bez zmiennika, a do tego wracałem sam, łącznie w 3 tyg zrobiłem 5000 km.

Świnoujście 18:00 31-07-2010 ----> Drogheda (Irlandia) 18:30 01-08-2010

troszkę ponad 24h wyszło, w sumie bez spania, tyle co na promach. A4 spisała się wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie A4 ale najdalej byłem w Chorwacji, trochę kręcenia na miejscu (jakieś 1000km), potem wypad do Włoch i powrót do Polski razem wyszło coś ok 5500km (jeden kierownik, oczywiście ja) ze średnim spalaniem 8L (4 osoby + pełny bagażnik) trasa bez awaryjnie. Dzień po powrocie padła pompa wody (SKF wytrzymał 50kkm), czyli farcior. Druga długa trasa to Paryż 3500km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najdalej byłem w Hiszpani w Picassent (niedaleko walencji) z pod domu jakiś 2300km (w jedną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdalej byłem na urlopie na Korsyce, Kwidzyn -> Livorno, Livorno -> Bastia (prom), 12 dni objazdówki na wyspie (ok. 1200 km) i powrot w taki sam sposob:) Razem wyszlo ok. 5000 km, ale warto było i POLECAM taki wypad :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdalej......Norwegia, Bergen i zaj...efajne fjordy i trasy po tunelach i serpentynach.....od mojej chałupy to było jedyne 1818 km. Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na urlopie w lipcu jak byłem , przejechałem 2500 km, w nie całe 7 dni ;-)

Przyznam się że to była moja pierwsza taka długa podróż za kółkiem ;-)

Wcześniej jeździło się też ale po stronie pasażera ;P

Wypad nad morze, do Niemiec i do domu, trochę km się zrobiło ;P

Jestem również zadowolony z autka, w maju kupiłem audi a4 avancika z niemiec , i od zakupu zero problemów ;)

Nawet na tak długiej drodze auto bez awaryjnie jeździ, jeszcze gdyby nie złapana guma po drodze było by lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sprowadzałem swoją niunie z niemiec czyli około 1300km :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...