Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie najdalej byliście swoją A4??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bylem na Ksiezycu :)

Opublikowano

Ja bylem na Ksiezycu :)

staaaary ja teeeż byłem 57090003.gif

Opublikowano

1000km jednego dnia z gorączką 39C na antybiotyku + kilka godzin rozbieraniia esy w ciągu dnia

co kurde się nie robi dla kawałku blachy :decayed:

Opublikowano

Pyrzowice... :wink4:.

Opublikowano

Pyrzowice... :wink4:.

ladnie :kox: :kox:

ja bylem w norwegii - ok

chorwacja - padl mi na powrocie w czechach motor..

Opublikowano

Najdalej bylem za Hamburgiem :tongue4:

Opublikowano

a ja od łożka pod prysznic z laską na plecach :polew::decayed:

Opublikowano

Tegoroczne wakacje: ~7000km.

Warszawa - Neapol - (jakieś 3000km "na miejscu") - Neapol - Warszawa

Tylko wakacje trwały miesiąc...

Straty: szyba czołowa (wymieniona na miejscu), porysowana maska (niestety jeszcze jest:/)

Opublikowano

Ładnie jeździcie panowie :good:. Ja swoim mogę się pochwalić wylotem do mielna jakieś 1000 km w całości i w zeszłym roku Węgry Balaton 1300 km bez jakichkolwiek awarii no może jedna była brak piwka na miejscu i po powrocie hehe :decayed:

A co do tego clio to raz z bratem lecieliśmy a4 do katowic i za nami leciał peugot 106. Przez jakieś 15 minut pruł 220km/h.... potem spuchł :decayed: Nasze autko to bmw 530 D.

POZDRAWIAM

ja pamietam tamte wakacje autostrada w belgii jechalem z bratem jego A6 230 a lewym pasem mijal nas koles golfem l slomiany kapelusz na glowie i na golasa to oczy mialem takie :kox:

Opublikowano

dopiero trafiłem na ten temacik...

Elbląg - Hamburg - Luxemburg - Barcelona - Murcia (południe Hiszpanii) - Barcelona - Monaco - trochę Szwajcarii, Austrii i do domku

ok. 8000km - jeden kierowca

Opublikowano

Wiele razy bylem w trasie anglia polska, polska anglia - 2000km w 1 strone. Jezdzilem na tej trasie B4 1Z, B5 AFN i B6 AVF jezdze do dzis. Jak narazie 100% bezawaryjności (odpukać!) :naughty:

Opublikowano

Iglesias - Sardynia.

1400km do promu, i 280km po promie :)

6500km w 2 miesiące.

Opublikowano

Ja właśnie zaliczyłem wycieczke do Polski, niestety bez zmiennika, a do tego wracałem sam, łącznie w 3 tyg zrobiłem 5000 km.

Świnoujście 18:00 31-07-2010 ----> Drogheda (Irlandia) 18:30 01-08-2010

troszkę ponad 24h wyszło, w sumie bez spania, tyle co na promach. A4 spisała się wyśmienicie :)

Opublikowano

Może to nie A4 ale najdalej byłem w Chorwacji, trochę kręcenia na miejscu (jakieś 1000km), potem wypad do Włoch i powrót do Polski razem wyszło coś ok 5500km (jeden kierownik, oczywiście ja) ze średnim spalaniem 8L (4 osoby + pełny bagażnik) trasa bez awaryjnie. Dzień po powrocie padła pompa wody (SKF wytrzymał 50kkm), czyli farcior. Druga długa trasa to Paryż 3500km.

Opublikowano

najdalej byłem w Hiszpani w Picassent (niedaleko walencji) z pod domu jakiś 2300km (w jedną)

Opublikowano

Najdalej byłem na urlopie na Korsyce, Kwidzyn -> Livorno, Livorno -> Bastia (prom), 12 dni objazdówki na wyspie (ok. 1200 km) i powrot w taki sam sposob:) Razem wyszlo ok. 5000 km, ale warto było i POLECAM taki wypad :good:

Opublikowano

Najdalej......Norwegia, Bergen i zaj...efajne fjordy i trasy po tunelach i serpentynach.....od mojej chałupy to było jedyne 1818 km. Polecam :good:

Opublikowano

Ja na urlopie w lipcu jak byłem , przejechałem 2500 km, w nie całe 7 dni ;-)

Przyznam się że to była moja pierwsza taka długa podróż za kółkiem ;-)

Wcześniej jeździło się też ale po stronie pasażera ;P

Wypad nad morze, do Niemiec i do domu, trochę km się zrobiło ;P

Jestem również zadowolony z autka, w maju kupiłem audi a4 avancika z niemiec , i od zakupu zero problemów ;)

Nawet na tak długiej drodze auto bez awaryjnie jeździ, jeszcze gdyby nie złapana guma po drodze było by lepiej...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chorwacja- łącznie 2400 km. Autko spisało sią na medal.

Opublikowano

Ja jak sprowadzałem swoją niunie z niemiec czyli około 1300km :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.