Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie najdalej byliście swoją A4??


grabson765

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd dokladnie rok temu poludnie Francji 2400 km w jedna strone :chytry: po drodze zatrzymanko u mamusi Paris :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w czerwcu 2009 w tydzien zrobilem jakies 2700 km, Rybnik-Dortmund-Miedzyzdroje-Rybnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 4 dni nie spalem i caly czas jechalem sam od brata z irlandii

cala irlandia -> 17h promem do francji -> cala francja -> belgia -> niemcy -> polska

4 dni nie spania ( przed dzien picie z bratem... potme podroz prom podroz i szkola )

wrocilem o 6 rano ... ale dizeki energy drinka nie bylem zmeczony i na 7;30 poszedlem na zajecia i polozylem sie spac dopiero o 21-22 ;)

jazda caly czas w deszczu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 4 razy do roku jade z niemiec do pl i po polsce tydzien dwa to taki wypad wychodzi zawsze na 3500-4000 km, w niemczech wiecej poruszam sie firmowym wozem, poza wyapdami weekendowymi ale to tylko pare setek km na miesiac, wyjatkiem sa odwiedziny znajomch po auto i to jezdzenie i szukanie dla kogos znajomego auta to w cigu dnia 1000 km mozna bez problemu walnac...czasami bez skutku... i nastepnego dnia to samo...poszukiwania!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najdalej byłem i już zostałem w Polsce w moim miescie Lublinie heh z UK wszyło ok 2tys km moją starszą niunią A4 B5 1.8 125ps (RHD)z przed liftu nawet oleju nie ruszyło płynęła sobie na promie nawet hehe a do 190 darłem po autobanie tylko że załadowany i z żoną wiec jakoś niebyła wtedy zbyt ładna pogoda bo by jeszcze pocisnęła teraz wypoczywa a ja śmigam po liftową 1.9 tdi 110ps (LHD)

pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Invergordon (Szkocja) z przyczepą po motocykl w obie strony ok 6000 km w 3 dni 2 kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechocinek - Horsens (Dania) - ok 2000 km w dwie strony, zachowanie auta - wzorowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Jelenia Góra -Sławno jakieś 1100 km tam i z powrotem i tak ze 3 razy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska-CHorwacja-Polska ok. 3200km... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdynia - Kopenhaga ( Dania ) - Kongsberg ( Norwegia ) jadac mostami przez Szwecje - 5 dni szkolen - pozniej nawrotka do - Kopenhagi i....... - Hamburg ( zabranie 2 znajomych :) ) - Frankfurt ( Niemcy ) - Okolice Insbrucka ( Austria ) ( gorska droga Austria-Wlochy miazdzy cyce ;) )- Okolice Milanu ( Wlochy ) - Cala poludniowa Francja z przystankami na lazurowym wybrzezu ( po prostu pieknie!! ) - i cel finalny :) Tarragona ( Hiszpania ) tutaj 2 tygodnie wypoczynku i powrot juz najkrotsza trasa do Gdyni . Wsumie wliczajac jezdzenia po okolicach wyszlo ponad 12tys kilometrow :D , problemow absolutnie zadnych, czarna sprawowala sie na 5 z plusem zarowno na autostradach jak i kretych trasach lazurowego wybrzeza Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Invergordon (Szkocja) z przyczepą po motocykl w obie strony ok 6000 km w 3 dni 2 kierowców.

Gdynia - Kopenhaga ( Dania ) - Kongsberg ( Norwegia ) jadac mostami przez Szwecje - 5 dni szkolen - pozniej nawrotka do - Kopenhagi i....... - Hamburg ( zabranie 2 znajomych :) ) - Frankfurt ( Niemcy ) - Okolice Insbrucka ( Austria ) ( gorska droga Austria-Wlochy miazdzy cyce ;) )- Okolice Milanu ( Wlochy ) - Cala poludniowa Francja z przystankami na lazurowym wybrzezu ( po prostu pieknie!! ) - i cel finalny :) Tarragona ( Hiszpania ) tutaj 2 tygodnie wypoczynku i powrot juz najkrotsza trasa do Gdyni . Wsumie wliczajac jezdzenia po okolicach wyszlo ponad 12tys kilometrow :D , problemow absolutnie zadnych, czarna sprawowala sie na 5 z plusem zarowno na autostradach jak i kretych trasach lazurowego wybrzeza Francji.

ladne wyniki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najdalej 824 km jednorazowo po naszych bezdrożach :) w tym dwie przerwy jedna posiłek dla mnie druga posiłek dla niuni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okolic Poznania - Praga: 999,6 km (zabrakło 400 metrów do magicznego 1000 :decayed:)

Samochód stał tam z 4 dni i ruszam z parkingu po deszczowej nocy, podjeżdżam pod hotel się załadować a tam wody pełno leci po silniku... w pierwszej chwili się wystraszyłem, ale za czyta ta woda otwieram maskę na "półce" od aku deszczówki pełno. Otwory pozapychane, jak ruszyłem to zaczęło lecieć... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja trasa może nie najdłuższa ale za to pokręcona:

sobota 16.30 kolega przyjeżdża do mnie. Brak pomysłów na wieczór. Zabieramy 2 dziewoje i kumpla (syn właściciela stacji cpn :) który na zasponsorował 75 l Pb 98) Śmigamy autem po okolicy do godziny 17.00 syn właściciela CPN-u wpadł na pomysł odwiedzić znajomych którzy byli w tym czasie w Mielnie na wakacjach. Z miejsca wyjazd. o 21 kontrola policji, totalne trzepanie auta. O 23.20 przejeżdżaliśmy przez jakąś wieś a tam była zabawa w OPS wiec zawitaliśmy na parę minut:). godzina 0.55 (dokładnie) Mielno. Impreza do 5 rano :P. 7.30 powrót, niestety mieliśmy pecha 2 h stania w korku. Ale na późny obiadek zdążyliśmy do domów. ]

Auto Audi 100 2.3 E. Trasa 1068 km. Auto spaliło 105 l benzyny i 1.2l oleju 4 l płynu do spryskiwaczy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...