Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

jak będziesz chciał opinii czy to przez soft czy nie to na spocie pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "szrot" stoi na stole operacyjnym i wyszły niezłe jaja. Fachwocy z ASO sie na chu....się znają. :( Zmiana softu to podobno jedno ale druga sprawa jakis mądry założył zwykłe koło bez dwumasy , wiec teoretycznie było OK:( i powinno być normalnie. Tak czy inaczej dołozyłem jeszcze uszczelniacz na wał kpl wraz z obudową bo była pęknięta w ASO 430PLN zamiennik 330 PLN, łożysko na wałek igiełkowe 43 PLN plus kpl. srub na dwumase 53 PLN:((. Zrobie zdjęcia to wrzuce jutro jak ktroś to wykombinował. Ciekawe czy teraz sprzęgło bedzie chociasz chodziło jak hydrauliczne a nie jak na lince :( Jak znam zycie nie wpłynie to na prace silnika i władowałem sie w niezłe bagienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani zakup tak wychodzi. Spoko obrobisz sobie furaka i będziesz wiedział czym jeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa , jak sie okarze ze jeszcze "komar" w nim zdechł to chyba go spale :)

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

A swoja droga ciekawe czy ktoreys z kolegów miał juz zrobiony taki patent z dwumasem w B7 i czy to mu jezdziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z Płocka orientuje się ktoś co to za hamownia w Staroźrebach powstała? I jakiś chiptuning chyba razem:whistling:

Jakiś kontakt macie? Był ktoś?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jej niema a co tam chciałeś zawirusować?

Nie tyle zawirusować bo mam wolnossaka co zmierzyć jego moc:wink:To co szybko się zwineli już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Auto zjechało juz z warsztatu. Ten dziwny dzwięk jak dziurawy tłumnik czy jak silnik V8 to było prawdopodobnie od dwumasy :) Autko zalane jest nowymi płynami oliwa Castrol syntetic wymienione fitry no i troche zaczelo przypominac jazde audi.

Sprzegło teraz chodzi jak masełko :) a swoja droga tak sie zastanawiam bo to ktore zostało zdjete z auta wygladało całkiem niezle. Zastanawia mnie tez to ze zwykłe koło było niższe od oryginalu dwumasy o jakies 7-9 mm, jak to wszystko bylo spasowane ze działało ? Wezme za tydzien na spota to koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dzis spot mosty 19:00??

w razie gdyby mial byc prosze o sms 502-841-738 to moze nie zapomne podjechac

co do cen w autoforum to chlopaki przesadzacie piszecie do mnie i jest taniej nie zawsze wiele taniej ale zawsze taniej ;)

Tylko audicą do nich nie podjedzie bo autoryzacji nie mają:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kto z Płocka lub okolic na vaga ?

Ja mam a co potrzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...