Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

czytam . i nie bilem akurat do tego ze Ty tak napisales tylko ogolnie.

Ja też do nikogo nie "biję". Z natury jestem naprawdę spokojny :)

Zgadza się, jeżeli chce się stwierdzić, czy aoto jest awaryjne czy nie, 18tyś km to stanowczo za mało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam . i nie bilem akurat do tego ze Ty tak napisales tylko ogolnie.

Ja też do nikogo nie "biję". Z natury jestem naprawdę spokojny :)

Zgadza się, jeżeli chce się stwierdzić, czy aoto jest awaryjne czy nie, 18tyś km to stanowczo za mało.

Pozdrawiam

:hi: zgadza sie, ale wiem ze niektorzy sobei z tego sprawy nie zdaja i np mowia "nie no w moim to sie nic nie psuje igielka, 2 lata jezdze i cacy" , a ile km robisz rocznie ... hmm "kolo 10tys" - no to jak slysze takie cos to mnie zalewa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toście się koledzy wymienili opiniami o przebiegach....a teraz do rzeczy, to warto się przesiąść na to BMW :kox: :kox:

Może nie tyle przesiąść co kupić drugie obok Audi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toście się koledzy wymienili opiniami o przebiegach....a teraz do rzeczy, to warto się przesiąść na to BMW :kox: :kox:

Może nie tyle przesiąść co kupić drugie obok Audi :tongue4:

żeby na bierząco widzieć tą przewagę :audi::naughty:

W środku poczujesz przewagę BMW, choćby po materiałach we wnętrzu.

Zimą poczujesz przewagę/wadę* BMW - mowa o RWD.

Wiadomo, że jesteśmy na forum Audi, więc większość będzie za A4, ale nie jest to tak oczywisty wybór...

P.S. Na forum BMW ktoś oczekiwał odpowiedzi co lepsze - nowe A6 czy 530d. Większość była za E60, ja natomiast wyraziłem swoje preferencje - wybrałbym A6 Avant 3.0 TDI Quattro.

Kiedyś będąc nastolatkiem kochałem BMW, choć takiego nie posiadałem. Teraz bardzo polubiłem Audi, szczególnie B7 (choć jeżdżę B6), ale nie jestem przekonany, by sprzedać 320d, dołożyć 12-15tyś zł i kupić B7 2.0 TDI. Chyba, że Quattro - wtedy widziałbym duży plus Audi :)

-----

*) niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, bo jakoś mi dzisiaj BMW padło na głowę...Jakoś tak naszła mnie chęć na zmianę, ale że B6 Q jest poza moim zasiegiem (chyba), to zacząłem myśleć o Beemce.

Czy o silniczku 320d 136KM możecie coś powiedzieć krótko?

(Na fora BMW dopiero się wybieram :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B M W

Ę I Y

D A P

Z Ł A

I D

E E

S K

Z

Się popisałeś :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A tak na marginesie, to ciekawe co ma marka samochodu do debilizmu jego kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem wam ze ja nie na widzę marki BMW :kwasny: Jak zobaczę na forum coś o BMW to mi się w brzuchu gotuje!! więc pisze takie coś :decayed:

Kolego, ten temat nie powstał po to, aby wyrażać swoje subiektywne odczucia. Tutaj raczej dyskutujemy od strony technicznej ... Mnie z kolei się w brzuchu gotuje jak czytam to "nie na widzę" ... Naprawdę, mógłbyś coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem wam ze ja nie na widzę marki BMW :kwasny: Jak zobaczę na forum coś o BMW to mi się w brzuchu gotuje!! więc pisze takie coś :decayed:

hmmm , mi tam jakoś bardzo się podobają i bardzo fajnie jeżdżą :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei się w brzuchu gotuje jak czytam to "nie na widzę" ... Naprawdę, mógłbyś coś z tym zrobić?

No wiesz. Legendy krążą o właścicielach BMW i ich poziomowi intelektualnemu.

A tu proszę...

Oczywiście podejrzewam , że to dysleksja, dysortografia lub inne modne świstki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...