Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny porządny wózek na podkarpaciu :D
@majty2009, powiedz, jaki to warsztat w Rzeszowie, o którym pisałeś, że zepsuł robotę? Dla potomnych, żeby tam nie wbijać :P

Btw. szukam info na temat Twoich opon Matador. Jak się spisują/spisywały? Jak na morkym-suchym? Jak z hałasem?

Opublikowano

Jaki ten świat mały. Tak sobie przeglądam Twój wątek, patrzę :zyzol: a tu moje zawieszenie z A5 :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.03.2018 o 13:53, jolley napisał:

Kolejny porządny wózek na podkarpaciu :D
@majty2009, powiedz, jaki to warsztat w Rzeszowie, o którym pisałeś, że zepsuł robotę? Dla potomnych, żeby tam nie wbijać :P

Btw. szukam info na temat Twoich opon Matador. Jak się spisują/spisywały? Jak na morkym-suchym? Jak z hałasem?

 

jolley a dzięki dzięki :) cały czas działam w temacie, czekam teraz na montaż hybrydy K04 bo pojeździłem juz 330KM sie wydaje mało hehe :)

co do warsztatu to MDM Rzeszów koło Rotundy, dużooooo pieniędzy i straconego czasu :/ 

Oponki jak na razie ok :) na mokrym mało pałuje :P to się za dużo nie wypowiem :) ale na suchym bardzo dobrze się kleją :)

W dniu 21.03.2018 o 16:54, kamelus_ napisał:

Jaki ten świat mały. Tak sobie przeglądam Twój wątek, patrzę :zyzol: a tu moje zawieszenie z A5 :polew:

hehe tak jak mówisz :) latam cały czas na nim :) ale coś by się zdało jeszcze usadzić niżej :P

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Kozak fura! ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

witam

jaki kolor polecicie na zmiane koloru audi :P

chodzi mi po glowie taki 

audi-rs6-avant-c7-c627013112017074805_1.

Opublikowano
  • Autor

albo co polecicie fajnego z palety audi w perle :)

Opublikowano

Ten jest kozak 

FB_IMG_1560171598793.jpg

FB_IMG_1559229023809.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano
5 godzin temu, majty2009 napisał:

witam

jaki kolor polecicie na zmiane koloru audi :P

chodzi mi po glowie taki 

audi-rs6-avant-c7-c627013112017074805_1.

tan jest mega 

Edytowane przez barca8585
pomyłka

Opublikowano

eeeee a co z tą hybrydą?? ?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, barca8585 napisał:

tan jest mega 

ale co to za kolor jaki kod? :)

co do hybrydy jest ;) juz dawno dawno ale nie ma czasu na forum :) obecnie K04 Hybryda od Peruna 377KM i 470NM 

Opublikowano
5 godzin temu, majty2009 napisał:

...

co do hybrydy jest ;) juz dawno dawno ale nie ma czasu na forum :) obecnie K04 Hybryda od Peruna 377KM i 470NM 

no to fajne wartości... to już max czy raczej tak bezpiecznie? ? Atakujesz 400?? ?

Opublikowano
2 godziny temu, pawelosinski83 napisał:

no to fajne wartości...

baa jakoś się odpycha?

kiedyś jak dostałem od nich info to jest coś max do ~400ps i potem max do ~450ps

chyba że się teraz coś pozmieniało?

Opublikowano
8 godzin temu, majty2009 napisał:

ale co to za kolor jaki kod? :)

Nardo Gray z palety audi RS. Też na niego choruję ?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

no to fajne wartości... to już max czy raczej tak bezpiecznie? ? Atakujesz 400?? ?

pompa wysokiego cisnienia w szczycie nie wyrabia i jest do zmiany :) i pewnie cos okolo 400 by wypluło :) Gregor mowił ze jakies 15KM min 

max to ponoć 450KM :)  ale u mnie max te 400 :) SWAPA bym zrobil ale nie ma u nas na miejscu nikogo zeby szybko zrobil 3.0 TFSI i zeby dostac zdrowe 3.0 TFSI ?

Opublikowano

@majty2009 pytaj chłopaków z genowefy oni mają dużo dziwnych silników, albo chłopaki z gti parts

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.06.2019 o 20:49, qlimazz napisał:

Nardo Gray z palety audi RS. Też na niego choruję ?

to jest to samo co maja Skody RS? nie znasz kodu lakieru? 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jak połączyłeś wydech z s4 z silnikiem? Chodzi mi o przejście z 2 rury na 1, która wychodzi od turbo...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

witam

ktoś powie mi co to za falgi ? i jakie najlepiej szukac do A4 B8 rozmiar 19-20 cali?

 

plus kolor, kod lakieru z AUDI?

 

 

spacer.png

 

Edytowane przez majty2009

Opublikowano

Felgi to Vossen CVT :good:

Opublikowano

to srebrny mat , kolor na zamowienie lub lakierowana po zakupie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.