Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Pomyśl czy by nie psiknąć listw i tylnego dyfuzora :P 

Mogło by fajnie wyglądać do tej dokładki od Cupry... 

Zastanowie się nad tym, choć powiem Ci szczerze nie myślałem o tym???

Ciapne to w przyszłym tygodniu plasti dipem i zobaczymy jak to będzie..

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Nudzi Ci sie chyba jak w domu jestes xD ?

kiedy znow spotkanie?

Jak zawsze jest coś do roboty i chwila wolnego:decayed:

W przyszłym tygodniu można się spotkać bo teraz właśnie zmienia się rozrząd i hamulce :grin:

I dzięki za spotkanie w niedziele i dla @karol1981 .. troche małe grono ale myśle, że z czasem się powiększy :hi:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

Hamulce i rozrząd zrobione:decayed:

Dzięki dla @H4mm3R za zestaw rozrządu :hi:

Również Dzięki dla @rsdziadek za swap hamulców i dla @Wandej za tarcze i klocki :hi::hi::hi:

20180913_083816-1008x756.jpg

20180913_083825-1008x756.jpg

Opublikowano

No i pięknie jak wrażenia ? Wosk na zaciski położony ? :decayed: 

Opublikowano

Łeee czerwone, takie oklepane hehe :P no ale teraz to przynajmniej widać, że jest tam porządny zacisk ;)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Norbas napisał:

No i pięknie jak wrażenia ? Wosk na zaciski położony ? :decayed: 

Narazie zrobiłem dopiero 10km także mechanicznie jeszcze niewiem ale chyba wszystko ok :decayed: 

A żadnego wosku nie kładłem.. co to??

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Łeee czerwone, takie oklepane hehe :P no ale teraz to przynajmniej widać, że jest tam porządny zacisk ;)

Kamil, oklepane może i jest na forum, ale tak na drodze nadal wrażenie robi także jest super :gicior:

Opublikowano

W sumie to bardziej ceramika by tam stylka, oczywiście jak ktoś lubi się bawić ? ja dawałem wosk zobaczymy jak długo się utrzyma, jeszcze kropelki są ?924A106E-3CFC-422C-98C3-6E4A5E98636D.jpeg

Opublikowano
  • Autor

A jaki wosk położyłeś???

Opublikowano

Syntetyczny a potem naturalny :) 

Opublikowano
  • Autor

Popatrze za ceramiką i pomyślimy:gicior:

Opublikowano

Modzik na duży plus oczywiście :thumbup1: nie myślałeś od razu o swapie na 345 ?

Jakie tarcze i klocki wrzuciłeś ?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, qruku napisał:

Modzik na duży plus oczywiście :thumbup1: nie myślałeś od razu o swapie na 345 ?

Jakie tarcze i klocki wrzuciłeś ?

Było zastanowienie, ale jakoś zdecydowałem jednak 320 :decayed:

Zestaw używany przez kilku klubowiczów tj. Tarcze zimmermann i klocki ferodo :thumbup1:

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Było zastanowienie, ale jakoś zdecydowałem jednak 320 :decayed:

Zestaw używany przez kilku klubowiczów tj. Tarcze zimmermann i klocki ferodo :thumbup1:

Tył też od razu robiłeś?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

Tył też od razu robiłeś?

Jasne:gicior:

 

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Jasne:gicior:

 

288? Pokaż jak z tyłu wygląda, bo też mam taki zestaw i zastanawiam się nad tym wzorem felg.

edit: Fajnie jakbyś dał foto bokiem żeby przód i tył uchwyciło :)

Edytowane przez Marcin Lipiński

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Marcin Lipiński napisał:

288? Pokaż jak z tyłu wygląda, bo też mam taki zestaw i zastanawiam się nad tym wzorem felg.

edit: Fajnie jakbyś dał foto bokiem żeby przód i tył uchwyciło :)

Tak 288..

Tak wyglądają

 

20180825_173227-918x1632.jpg

A na autku zrobie za pare minut..

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Szybko działasz, ale rzeczywiście te 320  przy 19"  to jednak mało ??:D

Opublikowano

Kawał dobrej roboty. ? zakładaj i hamuj  ??

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, karol1981 napisał:

Szybko działasz, ale rzeczywiście te 320  przy 19"  to jednak mało ??:D

Karolku wystarczająco jest :thumbup1:

26 minut temu, jacek70 napisał:

Kawał dobrej roboty. ? zakładaj i hamuj  ??

Jacku już są założone :gicior:

Opublikowano
  • Autor

20180913_160118-1612x1209.jpg

20180913_160127-1612x1209.jpg

20180913_160135-2016x1512.jpg

@Marcin Lipiński tak to wygląda..

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.