Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wyjmowałem, rozłożyłem tylko oparcia.

 

IMG_20190805_185814.jpg

Opublikowano
23 godziny temu, Rumaq napisał(a):

@longer_xd udało mi się dorwać w sensownych pieniądzach lusterko z b5 ?

Mi się udało dorwać 3 w sensownych pieniądzach, ale żadne nie działało :D

Powodzenia z pracą, czekam na aktualizację :)

Opublikowano

Sufit masz czarny?

Jak tak to dorwałeś jakiś fajny materiał zbliżony do ori?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.04.2023 o 21:27, tasior87 napisał(a):

Sufit masz czarny?

Jak tak to dorwałeś jakiś fajny materiał zbliżony do ori?

Dopiero będę szukał materiału ale całość mam zamiar oddać do tapicera, więc pewnie coś zaproponuje. Ogólnie myślę nad materiałem czarnym albo coś w stronę alcantary.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.04.2023 o 11:38, Rumaq napisał(a):

Ciężko powiedzieć. Instrukcja, którą mam dotyczy również silników 2.7 i nie ma żadnej informacji, że tam ma być lany 75w90. Z kolei wyszukiwarki doboru oleju (ravenol, motul. itp.) zalecają 75w90.

 

engine.jpg.de27fae2e8972e956f5436b5ca83f3ff.jpg

 

 


Mam podobną Audi do Twojej, ale w automacie, doradzisz jak dorwać tego typu instrukcje do auta? :)

Opublikowano
W dniu 2.05.2023 o 20:22, Rumaq napisał(a):

Dopiero będę szukał materiału ale całość mam zamiar oddać do tapicera, więc pewnie coś zaproponuje. Ogólnie myślę nad materiałem czarnym albo coś w stronę alcantary.

Jakbyś znalazł jakiegoś tapicera który obije na nowo alcantara/czarny materiałem sufit i słupki daj znać, szukam kogoś bo mam baldachim niestety

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, dimiC napisał(a):


Mam podobną Audi do Twojej, ale w automacie, doradzisz jak dorwać tego typu instrukcje do auta? :)

Mogę podesłać na maila.

 

6 godzin temu, Aleksandrooo napisał(a):

Jakbyś znalazł jakiegoś tapicera który obije na nowo alcantara/czarny materiałem sufit i słupki daj znać, szukam kogoś bo mam baldachim niestety

Spoko, jak ogarnę to dam znać. Powinienem się wyrobić w tym roku ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana, ponieważ do B5 wpadnie nowy letni setup. Zakupiłem nowe felgi, ten sam wzór ale 18. Nie wiem, czy opony zakupie jeszcze w tym sezonie, czy jednak w kolejnym.

image2(1).jpeg.38e686d6d6fbd31978cdac6b53897dc9.jpeg

 

Tymczasem poprzedni komplet wpadł do nowego nabytku. Mama po długich latach przerwy planuje wrócić za kierownicę, więc dostała mały prezent.

IMG_1595.jpg.08357f4e3006162e49de8d74d4ca0323.jpg

 

image1(1).jpeg.5d13ca22cf9b9f78bd8a78acd935c7ea.jpeg

Opublikowano
2 godziny temu, Rumaq napisał(a):

Mała zmiana, ponieważ do B5 wpadnie nowy letni setup. Zakupiłem nowe felgi, ten sam wzór ale 18. Nie wiem, czy opony zakupie jeszcze w tym sezonie, czy jednak w kolejnym.

 

Felgi ładne, ale co do setupu uwierz mi, lepiej by Ci się jeździło na felgach z oponami :D


A tak poważnie udane zakupy 2, prezent mały, ale mam nadzieję cieszy bardzo :) A jakbyś się rozmyślił z 18-stkami to nie zmarnują się, o ile masz jeszcze gdzieś mój numer ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ale raczej się nie rozmyślę ? 

A3 na wstępie ogarnąłem wszystkie filtry, oleje i kilka pierdół. Poniżej widać, że raczej filtr nie był ostatnio wymieniany.. Dziś została jeszcze odstawiona na kompletny rozrząd + świece.

thumbnail_image0(1).jpg.5e78c7b985049c9b3b84d324027e8620.jpg

 

thumbnail_image1.jpg.5ef0b667a86981e15062e905d3c30abe.jpg

Opublikowano
40 minut temu, Rumaq napisał(a):

Poniżej widać, że raczej filtr nie był ostatnio wymieniany

3-4 lata pewnie, sądząc po tym jak wygląda.

Opublikowano
W dniu 14.06.2023 o 19:33, Rumaq napisał(a):

Mała zmiana, ponieważ do B5 wpadnie nowy letni setup. Zakupiłem nowe felgi, ten sam wzór ale 18. Nie wiem, czy opony zakupie jeszcze w tym sezonie, czy jednak w kolejnym.

Dobry wybór. :wink:

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, george napisał(a):

Dobry wybór. :wink:

Trochę się nasłuchałem i zakupiłem z końcówką AH :)

Edytowane przez Rumaq

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na gałce zmiany biegów wychodziło ewidentne zmęczenie materiału, dlatego wpadła renowacja od colourlock. Widać duży kontrast pomiędzy odświeżoną, a jeszcze nie zrobioną.

 

fff.thumb.jpg.0646978e540e53106dc5566d4befe066.jpg

 

thumbnail_image0(3).thumb.jpg.632a10006cf97c5ef2b7b36ad739f76e.jpg

Opublikowano

Ładnie wyszło ;) Kiedyś robiłem coś podobnego z kierownicą - efekt nie na lata, ale przynajmniej nie kłuje w oczy :) 

 

Masz kierownicę elegancko ogarniętą, to teraz razem z odświeżoną gałką całość będzie wyglądać jak należy ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 13.07.2023 o 09:03, Rumaq napisał(a):

Na gałce zmiany biegów wychodziło ewidentne zmęczenie materiału, dlatego wpadła renowacja od colourlock. Widać duży kontrast pomiędzy odświeżoną, a jeszcze nie zrobioną.

 

fff.thumb.jpg.0646978e540e53106dc5566d4befe066.jpg

 

thumbnail_image0(3).thumb.jpg.632a10006cf97c5ef2b7b36ad739f76e.jpg

Pokryłeś to bezbarwnym czy tylko tym ich mleczkiem ?

Opublikowano
  • Autor

Tylko mleczkiem.

Opublikowano
W dniu 23.07.2023 o 19:00, Rumaq napisał(a):

Tylko mleczkiem.

Efekt nie będzie długotrwały, a możliwe, że gałka się będzie kleić do ręki. Sam malowałem wieki temu fotele i kierę. Niby mleczko miało wystarczyć ale te malowane elementy zestawem colourloka trzeba zabezpieczać lakierem bezbarwnym o którym nie mówią bo do niego trzeba już mieć pistolet. Wcześniej nawet nie mieli bezbarwnego w ofercie dla zwykłych Kowalskich. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto szykuje się na zimę i kilka rzeczy jest do pracy. Wstępnie planowałem wymienić uszczelki pod pokrywami zaworów ale po drodze doszło kilka innych rzeczy więc działamy.

- uszczelki pod pokrywami zaworów + półksiężyce

- zaślepki wałków

- uszczelniacze wałków

- oring podstawy filtra oleju/wymiennika ciepła

- uszczelniacz wybieraka biegów

- klapki przeciwmgłowych (tutaj pewnie wpadną całe lampy nowe)

- przewód wspomagania

 

image000000(1).jpeg.0aa1126b4b6bf3501868676d4f2b6834.jpeg

 

image000000(2).jpeg.50a12fca6ed68ce0d747937427b101e5.jpeg

 

image000000(3).jpeg.35539f1bfd6a24c569528db8189ee83b.jpeg

 

image000000(4).jpeg.595819b578ef03f30419616cbc0563b1.jpeg

 

image000000.jpeg.0615710a34838eccec3bf8f5a1f34e4c.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.