Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Hubertus01 napisał:

Czy felgi 18 cali 8j et 25 wejdą do budy B9 czy mogą wystawać?

Będą w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy android auto ograniczone jest do konkretnych aplikacji? Niewiele tego jest. Czy można jakoś włączyć Natflixa, Youtube, Prime, czy Player? Dobrze, że przynajmniej jest Spotify. Żeby było jasne, chodzi o oglądanie na postoju. Ktoś to ogarniał w polifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego to zależy, że pokazuje się nazwa utworu? Na pozostałych stacjach trzeba ręcznie w prawo i pokazać tekst, ale traci się ten widok.

269865081_4796382910456627_1013143641226028179_n.thumb.jpg.337e8c8bff1aeb74c16f41520daf93d6.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stacji radiowej. Zależne od informacji RDS, którą przesyłają.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 na śniegu potrafi (i to czasami dość często) odciąć napęd. Dosłownie tak jak bym odpuścił do końca gaz, aż czuć szarpnięcie. Dzieje się to przy przyspieszeniu w poślizgu, przy gwałtownej utracie trakcji. Trochę inaczej to działa niż kontrola trakcji, bardziej gwałtownie oraz nie zapala się przy tym żólta kontrolka, pre sense ani nic. Zastanawia mnie czy po prostu układy bezpieczeństwa tak działają w tym aucie czy może po chipie (auto po programie na około 190KM) wyłapuje jakieś tryby awaryjne (zbyt gwałtowne przyspieszenia czy coś). Silnik zero błędów. Na suchym asfalcie nigdy żadna niepokojąca sytuacja nie miała miejsca. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 21:53, black70 napisał:

Czy można jakoś włączyć Natflixa, Youtube, Prime, czy Player? Dobrze, że przynajmniej jest Spotify. [...] Ktoś to ogarniał w polifcie?

To nie jest kwestia ograniczeń samochodu, tylko telefonu. Podobnie jest z Apple Car Play - dostępne są tylko wybrane aplikacje.

Po pierwsze aplikacja musi wspierać widok Car Play / Android Auto. A po drugie (przynajmniej w przypadku iOS) musi zostać dopuszczona przez producenta oprogramowania.

Z tego co wiem, to jedyną opcją na odblokowanie niektórych aplikacji jest zrootowanie urządzenia

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem oświetlenie QQ2 zauważyłem ostatnio że lewa strona oświetlenie konturowe świeci slabiej niż prawa. Z tyłu nawet jeszcze słabiej. Co może być powodem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kristof91 napisał:

Mam problem oświetlenie QQ2 zauważyłem ostatnio że lewa strona oświetlenie konturowe świeci slabiej niż prawa. Z tyłu nawet jeszcze słabiej. Co może być powodem? 

Tylko konturowe? Może zamień LED-y miejscami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, nerwos napisał:

Tylko konturowe? Może zamień LED-y miejscami..

Właśnie tylko kontur z lewej strony swieci slabiej. Prawa swieci normalnie. Ambient swieci wszedzie tak samo. Mam wrażenie że wcześniej było normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ambiente QQ2 można wybrać kolor podświetlenia biały? I czy jest on biały tak jak w QQ1 czy jakoś gorzej/inaczej to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzieś zdjęcie przycisku w boczku kierowcy (tutaj akurat z angola). Co to za przycisk i do czego służy?

Screenshot_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie… Mam zalozone felgi 8,5J x 20” et 35 opony to Pzero w rozmiarze 255 30 20, jak jest mokro to przy na maxa skreconych kolach slychac stukanie tak jakby jechalo sie po jakis muldach czy belkach czy cos w tym stylu… czy ktos ktos jezdzi na takim zestawie i mial podobny problem?? Nie wiem juz sam czy to przez rozmiar opon czy ze to akurat opony Pirelli. Wielkosc felg nie powinna przeciez z niczym kolidowac. Czy moze powinienem zmienic opony na 265/30/20??

Edytowane przez cubasx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 10:01, wuPiotrek napisał:

Znalazłem gdzieś zdjęcie przycisku w boczku kierowcy (tutaj akurat z angola). Co to za przycisk i do czego służy?

Screenshot_2.jpg

Wyłącznik alarmu jak zostawiasz np psa w aucie.

w nowszych wersjach jest jeszcze auto na lawecie aby nie wyło podczas transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 14:04, black70 napisał:

Hahaha, ładowarka indukcyjna... Marzenie... Usunęli ze specyfikacji. Z przodu jest drugie gniazdo USB obok guzika startera a z jego prawej strony okrągłe 12V. Dzięki. Uspokoiłeś mnie z tymi USB w podłokietniku. Autko na razie oglądałem pobieżnie, bo odbiór w przyszłym tygodniu. Kiedyś pytałem się o klapę. Faktycznie, są tam 2 przyciski. Otwierania gestem chyba nie ma.

Wiem, że trochę późno piszę, ale potwierdzam. W polifcie w podłokietniku USB-C, a koło zapalniczki USB-A, oba działają z MMI. Kabel który wybrałeś podczas konfiguracji będzie z końcówką USB-A, przynajmniej ja taki dostałem.

Aplikacje są zablokowane przez telefon, a nie przez samochód, więc jak już kolega pisał root Androida, albo jailbreak iPhone. Nie wiem jak na androidzie, ale na iPhonie nawet wiadomości nie można czytać, Siri je dyktuje.

Przez OBD eleven można odblokować VIM, ale będzie to działo tylko dla wideo z pamięci zewnętrznej. Co warto też odblokować to klawiaturę ekranową... standardowo jak ruszysz to się wyłączy, co jest strasznie upierdliwe i bezsensowne. Ja do czasu odblowkowania wpisywałem adres na telefonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam, aż Google naprawi błędy w android auto, bo nie da się tego używać. Pisałem o tym tutaj: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vvv napisał:

Wiem, że trochę późno piszę, ale potwierdzam. W polifcie w podłokietniku USB-C, a koło zapalniczki USB-A, oba działają z MMI. Kabel który wybrałeś podczas konfiguracji będzie z końcówką USB-A, przynajmniej ja taki dostałem.

Aplikacje są zablokowane przez telefon, a nie przez samochód, więc jak już kolega pisał root Androida, albo jailbreak iPhone. Nie wiem jak na androidzie, ale na iPhonie nawet wiadomości nie można czytać, Siri je dyktuje.

Przez OBD eleven można odblokować VIM, ale będzie to działo tylko dla wideo z pamięci zewnętrznej. Co warto też odblokować to klawiaturę ekranową... standardowo jak ruszysz to się wyłączy, co jest strasznie upierdliwe i bezsensowne. Ja do czasu odblowkowania wpisywałem adres na telefonie.

 

Nie łatwiej adres dyktować?

Co prawda na CarPlay mam mały problem - czasami za pierwszym razem po włączeniu carplay, jak wybiorę w mapach mikrofon to jest monit że nie można mnie usłyszeć i nie wyszukuje adresu. Za drugim razem działa zawsze i w sumie bezbłędnie. Nie zauważyłem tego problemu na Android Auto ale nie używałem też go zbyt długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie parę razy próbowałem z carplay i dyktowaniem i miałem ten monit, że mnie nie słuchać, więc się zraziłem. Sprawdzę jeszcze raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...