Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Deamian napisał(a):

Zarejestrowałem się w erWin Audi i wyskoczyła mi informacja żeby "przestrzegać TPI 2061024" ktoś wie co zawiera to TPI? 

Jest to informacja dla warsztatu, że auto zawiera Audi Connect Remote and Control i żeby na czas przeprowadzenia napraw/serwisów w warsztacie, ze względów bezpieczeństwa deaktywować połączenie, aby przypadkiem właściciel pojazdu nie aktywował zdalnie funkcji pojazdu (jak np. webasto, otwierania lub zamykania pojazdu itd.). 

Ja zawsze jak oddaję auto do ASO, umówiłem się tak z panem z serwisu, że daję słowo, że nie będę nic zdalnie uruchomiał i nie muszą wtedy deaktywować połączenia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od czego to zależy, że w jednym aucie jest wykładzina w wnęce na koło, a w drugim nie ma?

IMG-20230602-WA0018.jpg

IMG20210705182557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego, że jedną już ktoś wcześniej wyciągnął i nie włożył z powrotem. Najprawdopodobniej po kolizji nie tło pieniędzy na kupno tego styropianu.

 

Ale teraz też jak myślę, to pewnie gąbka/styropian dawana była przy kole zapasowym, żeby w razie włożenia go tam mokrego, nie rdzewiała ani nie ocierała się od opony blacha.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PaBLo81r napisał(a):

Panowie od czego to zależy, że w jednym aucie jest wykładzina w wnęce na koło, a w drugim nie ma?

 

 

Ktoś wyciągnął i nie włożył.

Wykładzina zawsze była fabrycznie montowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jednak nie zawsze była montowana wykładzina

 

u mnie też nie ma, za to jest koło i każdy jeden element wyposażenia jak klucze trójkąt itp. 

u kolegi nie ma koła, jest wykładzina

nawet akumulator miałem oryginalny jeszcze, nie chce mi się wierzyć że ktoś wyciągnął i nie włożył akurat wykładziny skoro wszystko pozostałe było, poza tym nie pierwszy raz widzę a4 bez niej

 

ona przykrywa akumulator? bo w sumie to bym sobie zamontował ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

Wydaje mi się że jednak nie zawsze była montowana wykładzin

Trochę poszukałem po sieci i z tego co znalazłem, w Avantach stosowali wykładzinę do 07/2018 później zaoszczędzono.

W Sedanie kompletnie brak wykładziny. Można po podcięciu w 2-3 miejscach dopasować wykładzinę z Avanta.

Numer części to 8W9863697E

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie,

jakie macie doświadczenia z wymianą zegarów analog na Virtual Cockpit? Działa tak jak z fabryki czy mogą wystąpić jakieś problemy? Może się coś rozłączyć lub przestać działać?

W jakiej kasie wymieniliście w polifcie 2020 a4 ? Z tego co się dowiedziałem to ok 5000-5500.

 

Przebieg ustalany jest wg. Starego licznika, dolozony jest przewod HSD do cyfrowej komunikacji licznika z jednostka nawigacji (Mapa) a sam licznik dopisywany jest poprzez serwery GEKO.

dzieki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi literami (E, D) na końcu numeru części, albo brakiem litery. Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2023 o 08:27, PaBLo81r napisał(a):

Czy może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi literami (E, D) na końcu numeru części, albo brakiem litery. Dziękuję 

Kolejne wersje zmodyfikowanej części. Jak jest wprowadzana jakaś poprawka to pojawia się kolejne litera alfabetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to jest normalne że klocek dotyka krawędzi tarczy w ten sposób? Foto przedniego hamulca seryjnego 

Screenshot_20230712_180245_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wuPiotrek napisał(a):

Jest gdzieś w avancie miejsce na roletę bagażnika po jej zdjęciu?

W garażu:decayed:

Też kiedyś próbowałem ale niestety nie ma tam nic, gdzie możnaby schować roletę aby nie przeszkadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Cernold napisał(a):

Panowie, czy to jest normalne że klocek dotyka krawędzi tarczy w ten sposób? Foto przedniego hamulca seryjnego 

 

Normalne.

 

20230712_183910.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie ładowarki indukcyjnej w schowku. Czy dla samego ładowania trzeba podłączać coś prócz zasilania do niej? Nie zależy mi na wzmocnieniu sygnału itp. Czy ładuje ona w miarę szybko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, gdybyście mieli info, że ktoś chce sprzedać avanta, polifta 2019/2020 w quattro i tdi to proszę o cynk. Budżet 130k netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyłączyć pdc w tej najuboższej wersji bez przycisku? jadę z rowerem i mi piszczy przy cofaniu, nie znalazłem w mmi

 

Inteligentny ruch swobodny to pływanie?

 

Czym są informacje przewidywalne w mmi?

Edytowane przez wuPiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wuPiotrek napisał(a):

jak wyłączyć pdc w tej najuboższej wersji bez przycisku? jadę z rowerem i mi piszczy przy cofaniu, nie znalazłem w mmi

 

Inteligentny ruch swobodny to pływanie?

 

Czym są informacje przewidywalne w mmi?

Masz podłączone śwatła bagażnika rowetowego do gniazda przyczepki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...