Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B9 Fellows


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , posiada ktoś AA/CP bezprzewodowo w przedlifcie? Chodzi o to jakich adapterów używacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dawid195a napisał(a):

Cześć , posiada ktoś AA/CP bezprzewodowo w przedlifcie? Chodzi o to jakich adapterów używacie...

Ja mam polift, ale bez AA bezprzewodowego. Używam AAWireless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2023 o 15:38, sosim napisał(a):

Ja mam polift, ale bez AA bezprzewodowego. Używam AAWireless.

Dzięki , myślałem że każdy polift ma bezprzewodowe , dzięki za info choć nie ukrywam baredziej mi chodzi o CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i wygląda na to, że jednak jest nowsza wersja (P350) niż P330. 

Kilka dni temu jeszcze nie było.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety fakt, że ukazała się nowa wersja P350, jest tylko częściowo prawdziwy…

Nadal nie ma publicznego linka  pobierania z Grupy VAG (Skoda, VW, Audi...) - nawet z wyprzedzeniem bez aktualnej integracji z odpowiednimi portalami aktualizacji map odpowiednich producentów.

Wspomniany P350 to dostępna na rynku karta SD (V03959802TS), którą wiele osób po prostu kopiuje i oferuje w Internecie. Dlatego moja rekomendacja - poczekaj i zobacz. Gdy tylko będzie to oficjalnie dostępne wrzucę jak zwykle na forum.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo już brakuje pomysłów.

Po wymianie tarcz i klocków z przodu wyskoczyła informacja o zużytych klockach chociaż wcześniej jej nie było.

Wymieniłem czujnik i nic to nie zmieniło a najciekawsze jest to że nie ma błędów w 03 ABS ani w 17 Wskaźniki.

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 12:04, Góral65 napisał(a):

Mam pytanie bo już brakuje pomysłów.

Po wymianie tarcz i klocków z przodu wyskoczyła informacja o zużytych klockach chociaż wcześniej jej nie było.

Wymieniłem czujnik i nic to nie zmieniło a najciekawsze jest to że nie ma błędów w 03 ABS ani w 17 Wskaźniki.

:eusathink:

Nie wiem jak to wygląda w B9 ale w B6/7 kontrolka zużytych klocków była taka sama jak kontrolka poziomu płynu hamulcowego. Tutaj pewnie jest info oddzielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2023 o 07:54, Muskel1 napisał(a):

Jakiej firmy czujnik?

Czujnik ori

 

11 godzin temu, Wandej napisał(a):

Nie wiem jak to wygląda w B9 ale w B6/7 kontrolka zużytych klocków była taka sama jak kontrolka poziomu płynu hamulcowego. Tutaj pewnie jest info oddzielne.

Stan płynu hamulcowego w normie.

Najdziwniejsze jest to, że dzisiaj rano odpalam auto i nie ma komunikatu, nie mam pojęcia gdzie nie było styku:mysli:, kostkę sprawdzałem i czyściłem kilkukrotnie.

No cóż widocznie cuda się zdarzają.:)

 

Edytowane przez Góral65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem dziś do manuali instrukcję obsługi do przedlifta w formacie PDF z możliwością wyszukiwania w niej fraz.

 

Edytowane przez Muskel1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2023 o 13:10, Muskel1 napisał(a):

Niestety fakt, że ukazała się nowa wersja P350, jest tylko częściowo prawdziwy…

Nadal nie ma publicznego linka  pobierania z Grupy VAG (Skoda, VW, Audi...) - nawet z wyprzedzeniem bez aktualnej integracji z odpowiednimi portalami aktualizacji map odpowiednich producentów.

Wspomniany P350 to dostępna na rynku karta SD (V03959802TS), którą wiele osób po prostu kopiuje i oferuje w Internecie. Dlatego moja rekomendacja - poczekaj i zobacz. Gdy tylko będzie to oficjalnie dostępne wrzucę jak zwykle na forum.

Ktoś to już sprawdzał ?

 

IMG_9905.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fachowców od całkowitego laika z dwoma lewymi rękami - pierwszy raz w życiu planuję modować samochód.

Kupiłem A4 B9 40 TFSI quatto S tronic. Czy mogę do auta wsadzić dyfuzor z przedliftowego B9?

Chodzi o aspekt fizyczny i montażowy, czy to w ogóle są kompatybilne dupki.

 

Mam stockowy:

 

spacer.png

 

A chciałbym z dwoma okrągłymi wydechami:

 

spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie problem z wydechami, polift ma krótsze rury wydechu żeby było miejsce na plastiki. reszta pasuje (dokladka z polifta jest zamienna z przedliftowa sline)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...