Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przestan histeryzowac, ja też mam na blacie 300 000 km i jezdze na 5W40

płukanka liqui moly, olej tez, synthoil high tech 5w40

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tak więc będzie 5w40 pewnie valvoline bo mogę go mieć od ręki, na pewno nie castrol. Płukanka to ta LIQUI MOLY Engine Flush - płukacz silnika 300ml - Ceneo.pl ?

Bierz z linii PRO LINE:

Liqui Moly Pro-Line Engine Flush 0,5L sklep-oleje.pl

Opublikowano

Ja wlałem do swojego Motula 8100 X-clean 5W40. Polecam bo silnik pracuje dużo ciszej w porównaniu do Motula Specyfic 5W40.

Opublikowano

Witam,

planuje wymienic oleje i wszystkie płyny i nie wiem jakie wybrac...

Olej w skrzyni, w dyfrze, silnikowy, płyn hamulcowy i nie wiem co i ile litrów kupic i moze coś więcej wymienic?

SIlnik to 1.8 T q Q z 2003 roku (163km) manual. jakie doradzacie najlepiej i ile do czego wchodzi zeby miec na zapasik lekki :P

Opublikowano

Bierz Motula. Tu dobierzesz wszystko http://oelberater.de/

Opublikowano

i jesteś pewny że tam wszystko jest tak jak ma byc tak?

a jaki olej skrzynia, dyfer i silnik tak? czy coś jeszcze mam wymienic za 1 zamachem :)?

Opublikowano

olej do dyfra i skrzyni tylko ori

skrzynia 3 litry, dyfer 1.5 litra

do silnika Motul 5W40 lub Liqui Moly synthoil high tech 5w40

płyn hamulcowy Ate Typ200 1 litr

płyn do chłodnicy 8 litrów

płyn do wspomagania ori lub ori citroenowski LHM

Opublikowano

ori tzn jaki dokładnie? i czemu nie Motul?

Płyn do chłodnicy jaki najlepiej?

I czy podczas tego jakieś inne rzeczy pasuje wymienic w sensie filtry czy sam olej styka?

Chodzi mi o skrzynie, syfer+ płyn hamulcowy?

Opublikowano

możesz wlać do skrzyni i dyfra Ravenol, trzeba tylko odpowiedno go dobrac

RAVENOL

Opublikowano
i jesteś pewny że tam wszystko jest tak jak ma byc tak?

a jaki olej skrzynia, dyfer i silnik tak? czy coś jeszcze mam wymienic za 1 zamachem :)?

Do skrzyni i dyfra Motul Gear 300. Zaden ori - jest 3x drozszy. Ja u siebie jezdze juz 4 rok na tym oleju w skrzyni i chodzi swietnie. Do wspomagania Febi 06161. Silnik Motul X-Max 0W-40 502.00. Hamulcowy moze byc ATE. To jest set dla Ciebie. Plyn chlodzacy zalej Hepu G12+. Kolega dzik z forum zrobi dobre ceny.

Opublikowano

Endriu, zagolopowałes sie z tym Febi, ....ujnia

Opublikowano

Przeciez Febi robi dla audi na 1szy montaz do wspomagania. Bardzo dobry olej 06161

Opublikowano

porównaj sobie te dwa płyny, zupełnie co innego

dla mnie NR1 to LHM citroena, nic go w tej materii nie przebije

Opublikowano

Witam , 2 tyg temu zakupiłem asiunie 2.5 V6 TDI 163 kuce i będe chciał zmienic olej silnikowy i teraz pytanie czy mam go zalewać takim jakim jezdzi do tej pory czyli 5W-40W castrol magnatec taki lał gosciu od kturego kupowałem bryke , teraz pytanie jaki mam dalej lac taki jak wymieniłem czy iny 10W-40W czy zostać przytym 5W-40W.??

Opublikowano

Razor - plukanka i Motul X- cess 5w-40

Opublikowano

Ok dzięki , ale sory ze zapytam czy musze robic to płukanko czy moge odrazu zalać tym olejem co wymieniłes , stary tez jest 5W-40W tylko ze castrol magnatec.

Opublikowano

Plukanka obowiazkowa po szajstrolu. Ja do tego silnika zalal dwie butelki. Dobrze przeplukac i zlac ten szlam.

Opublikowano

I zapomnij ze istnieje coś takiego jak castrol

Opublikowano

Ostatnio byłem w aso po jakieś uszczelki no i tam zawsze w koszu stoją darmowe ramki do tablic audi mowie wezmę bo mi się jedna polamala, ale doj**ali na nich znak castrola, wiec stwierdziel ze nawet ich nie założę mimo ze za darmo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.