Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zacznie mi uciekać ten olej po takim przejściu ?

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te silniki z fabryki wyjezdzaly na 0w. i na takim powinien jezdzic.

wysłane z prodiża

Opublikowano

No dobra ale po takim zabiegu nie zacznie mi uciekać uszczelkami ?

PS. mało kto w tych silnikach ma 0w

Opublikowano

Nic się nie stanie . Jeśli będzie wyciek to nie przez zmianę oleju ale z winy uszczelki czy simeringa.

Opublikowano

A jaką płukanke do tego ? To sie wlewa do tego starego co mam teraz tak ?

Przejde na tą 10 a potem na 0 zobaczymy co to będzie

Opublikowano

Ja za pierwszym razem użyłem płukanki z Motula, by dobrze wyczyścić silnik. Jest na rozpuszczalniku i wszystko po niej schodzi... Olej, po zlaniu był czarny!!

Zalałem Motula 10w40 i przejechałem 1300km w jeden dzien :) Po czym znów płukanka z LM, tym razem. Po zlaniu olej był prawie czysty...

Zalałem Motula 0w40 i cieszę sie cicha praca silnika i zero wycieków.

Polecam taki zabieg, teraz wiem ze silnik w środku lśni!!

Edytowane przez nimok

Opublikowano

Endriu nie moge nigdzie znaleźć tego Motul X-cess 0w40

Jaką to 0w40 wlać, chodziło Ci o motula 8100 x-max 0w40 ?

Opublikowano

jo

Opublikowano

http://pro-choice.pl/8100-xmax-0w40-5l-p-23.html

sklep kolegi dzik z forum. masz pewnosc ze oryginal i dobra cena.

wysłane z prodiża

Opublikowano

a co Wy na to

http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

wg tego najlepszym olejem który nie ma polimeryzacji i nie zostawia osadow to fuchs titan gt1 pro c-3 sae 5w30

Edytowane przez kubson

Opublikowano

a co Wy na to

http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

wg tego najlepszym olejem który nie ma polimeryzacji i nie zostawia osadow to fuchs titan gt1 pro c-3 sae 5w30

wg tego magnatec 10w40 wypada jako jeden z lepszych, bierzesz go pod uwage?

jeszcze zapytam ile chcesz wydac na oliwe?

Edytowane przez KubaMpakiet

Opublikowano

o kant d*py takie testy od ruskich. analogiczne do testoow na tym smiesznym uezadzeniu typu walek obraxający sie. towot mozna tak testowac a nie olej silnikowy.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Jutro zamawiam olej. Musze po płukance przejść na tego motula 10w40 czy moge od razu na 0w40 ?

Opublikowano

ja bym pojezdzil 3 tys na 10w40 po castrolu.

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu

Opublikowano

po castrolu ? tu był chyba wlany mobil "chyba"

Opublikowano

na jedno wychodzi

wysłane z prodiża

Opublikowano

Nie ma sesu lac szajstrolla.

Pakuj od razu właściwą oliwę

Opublikowano

Witam - stałłem się ostatnio właścicielem srebrnej strzały no i przyszedł czas na wymiany olejów i filtrów w tym moja prośba do znawców tematu :

-jaki wlać olej silnikowy (Brak informacji w książce czym był zalany)

-jaki olej wspomagania (niski stan w zbiorniczku a ten co jest jest koloru brązowego)

-jaki olej do automatycznej skrzyni biegów

-jakie filtry do modelu A4 B5 - 1.8 1999r typ silnika APT stan licznika 144 tyś

-jaka płukanka

Zgóry dziekuje za odpowiedz - może któryś z forumowiczów prowadzi sklep internetowy w którym to wszystko to mogę kupić - Dzięki!

Opublikowano

pisz do kolegi dzik. sprawdzona marka na forum. www.pro-choice.pl

wysłane z prodiża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.