Opublikowano 14 Grudnia 20205 l Panowie prawdopodobnie będę robił przekladke lamp przednich (bix sekretny przedlift) i zastanawiam się nad Full led przed lift i Full led poliftowy (tak wiem z czym się to wiąże). I tutaj pytanie duża różnica między tymi ledami? @Cuber z tego co wiem każda generację przechodziłeś. Mozesz podzielic sie twoimi doświadczeniami z lampami?
Opublikowano 14 Grudnia 20205 l wrzuciłem sobie do bagażnika pojemnik transportowy z A4 B8 Avant, całkiem przydatna rzecz, w C7 sedan mam trochę luzu na na inne drobiazgi, jakby ktoś chciał to mam kilka sztuk na sprzedaż, oryginalne (nr oem: 8K9061170 - cena aso 1040pln), fotki u mnie:
Opublikowano 15 Grudnia 20205 l 17 godzin temu, Cuber napisał: Ori nie do końca pasuje , rzeźba musi byc lekka chociaz nie jestem pewien na 100 % Tak, potwierdzam. Rozmawiałem z ludzikiem, który montował i mówi, że się da, ale trzeba pokombinować ?
Opublikowano 15 Grudnia 20205 l 16 godzin temu, marcin_o23 napisał: wrzuciłem sobie do bagażnika pojemnik transportowy z A4 B8 Avant, całkiem przydatna rzecz, w C7 sedan mam trochę luzu na na inne drobiazgi, jakby ktoś chciał to mam kilka sztuk na sprzedaż, oryginalne (nr oem: 8K9061170 - cena aso 1040pln), fotki u mnie: wygląda całkiem nieźle!
Opublikowano 30 Grudnia 20205 l Panowie czy ktoś (oprócz Marcina, bo to wiem) zmieniał sprężyny w zawiasie 1BA na Eibach Pro Kit i poraczy jakimiś fotkami przed/po ? I czy wizualnie 1BA + Eibach Pro kit będzie stał niżej/wyżej niż fabryczny 1BE lub BV ?
Opublikowano 30 Grudnia 20205 l cześć Panowie, czy ktoś jest w stanie pomierzyć bagażnik w avancie? Wg autocentrum szerokość bagażnika to 105cm. Wysokości do podsufitki nie znalazłem. Długośc do oparcia to 118cm? W a4 B7 mam 101cm szerokości i liczyłem, że przy ewentualnej przesiadce z a4 na a6 zyskam te minimum 10cm szerokości.
Opublikowano 30 Grudnia 20205 l 7 godzin temu, jolley napisał: cześć Panowie, czy ktoś jest w stanie pomierzyć bagażnik w avancie? Wg autocentrum szerokość bagażnika to 105cm. Wysokości do podsufitki nie znalazłem. Długośc do oparcia to 118cm? W a4 B7 mam 101cm szerokości i liczyłem, że przy ewentualnej przesiadce z a4 na a6 zyskam te minimum 10cm szerokości. Szerokość 106cm Długość 118cm Wysokość 72cm
Opublikowano 4 Stycznia 20215 l Panowie ma ktoś foto poglądowe jak do C7 wchodzi felga 9J et26 20' ? Przy zawiasie Sline / Eibach Pro Kit ?
Opublikowano 12 Stycznia 20215 l W dniu 30.12.2020 o 17:51, WojtekA4B8 napisał: Szerokość 106cm Długość 118cm Wysokość 72cm dzięki damn, szerszy i wyższy kufer mam w moim Focusie mk1 kombi do tyrania, nie pocieszyłeś mnie Edytowane 12 Stycznia 20215 l przez jolley
Opublikowano 12 Stycznia 20215 l 2 minuty temu, Muskel1 napisał: Skoda Octavia ma dużo miejsca. też tak myslałem - szerokość kufra wg autocentrum 101cm. Superb to samo. W sumie nie ma się co dziwić. Coraz większe koła idą do tych aut, szersze nadkola to i kufry się kurczą na szerokość.
Opublikowano 12 Stycznia 20215 l Nie tyle koła co sprzęt elektroniczny co do boczków wciskają kosztem powierzchni.
Opublikowano 18 Stycznia 20215 l Panowie przednie zaciski pod tarcze 356 z a8 d4 pasują do naszych c7??
Opublikowano 22 Stycznia 20215 l Panowie tylny zderzak obtakim nr oem 4G9 807 511 ap aq ab to jest polift s line?
Opublikowano 25 Stycznia 20215 l Autor W dniu 22.01.2021 o 16:10, damian19886 napisał: Panowie tylny zderzak obtakim nr oem 4G9 807 511 ap aq ab to jest polift s line? Nie wiem co to za numer bo nie wchodzi w etce , być moze samej skorupy jest to numer 4G9 807 607 Avant polifty końcówki P ( z zaslępką ucha holowniczego ) Q ( dodatkowo parktronik ) R ( dodatkowo parktonik z czujnikami z boku zderzaka)
Opublikowano 26 Stycznia 20215 l W dniu 25.01.2021 o 10:15, Cuber napisał: Nie wiem co to za numer bo nie wchodzi w etce , być moze samej skorupy jest to numer 4G9 807 607 Avant polifty końcówki P ( z zaslępką ucha holowniczego ) Q ( dodatkowo parktronik ) R ( dodatkowo parktonik z czujnikami z boku zderzaka) Podziękował.
Opublikowano 11 Marca 20215 l Panowie jest tu ktoś kto przechodził osobiście w po lifcie przejście z lamp przednich Full Led na Matryxy ?
Opublikowano 11 Marca 20215 l 4 godziny temu, KoJ@K napisał: Panowie jest tu ktoś kto przechodził osobiście w po lifcie przejście z lamp przednich Full Led na Matryxy ? Kaju ogarnia temat gybys miał na sprzedaż full led od polifta dawaj znać bo szukam
Opublikowano 11 Marca 20215 l 3 godziny temu, tazzi napisał: Kaju ogarnia temat gybys miał na sprzedaż full led od polifta dawaj znać bo szukam mam fabrycznie nowe full ledy jak szukasz
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto