Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie foto jak macie zamontowany ten kompresor + klej do opony, bo dokupiłem i coś mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 01:31, H4mm3R napisał:

Dajcie foto jak macie zamontowany ten kompresor + klej do opony, bo dokupiłem i coś mi nie pasuje.

Dojazdówka właśnie doszła. Pasuje na styk po obwodzie. Kompresor i klej wyjąć trzeba całkiem chyba że luzem to położyć bez styropianu to może pod spodem się zmieści. Ja to wsadziłem w lewy boczek przy rozkładaniu haka i uczepiłem gumą.

Edytowane przez TooMeeK87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TooMeeK87 napisał:

Dojazdówka właśnie doszła. Pasuje na styk po obwodzie. Kompresor i klej wyjąć trzeba całkiem chyba że luzem to położyć bez styropianu to może pod spodem się zmieści. Ja to wsadziłem w lewy boczek przy rozkładaniu haka i uczepiłem gumą.

U mnie nie było tego kompresora z styropianem i byłem ciekaw gdzie on ori powinien być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 01:31, H4mm3R napisał:

Dajcie foto jak macie zamontowany ten kompresor + klej do opony, bo dokupiłem i coś mi nie pasuje.

Ja nie mam kleju do opon. Zresztą nie ma tam miejsca w styropianie. Pewnie by leżał, jak lewarek, czyli obok koła zapasowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresor i klej w styropianie oryginalnie wkładany jest w miejsce zapasu stojąc przodem do bagażnika po lewej stronie  akumulatora a na podłodze jest pasek z klamrą do przypięcia jak włożyłem zapas to się nie zmieściło. A jeszcze się dziś dojrzałem, że nie mam lewarka (chyba) gdzie powinien być? Klucz do kół i inne mam pod zapasem pod osłoną w styropianie. Jak Ori zestaw naprawczy to lewarka nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, TooMeeK87 napisał:

Kompresor i klej w styropianie oryginalnie wkładany jest w miejsce zapasu stojąc przodem do bagażnika po lewej stronie  akumulatora a na podłodze jest pasek z klamrą do przypięcia jak włożyłem zapas to się nie zmieściło. A jeszcze się dziś dojrzałem, że nie mam lewarka (chyba) gdzie powinien być? Klucz do kół i inne mam pod zapasem pod osłoną w styropianie. Jak Ori zestaw naprawczy to lewarka nie ma?

Czyli z lewej jak pokazuje ETKA ale w przypadku jak nie ma lewarka. Zamontowałem lewarek i pasek jest za krótki żeby zapiąć styropian z kompresorem i klejem. Foto z netu.

20150410_190027_zps8fjjxxbw.jpg.42f3256adafc2a915de98c5db0569ffd.jpg

Jest jeszcze taki wkład

20150410_185052_zpsfaqlmrna.jpg.8cf9b767a0198ce5af3592a72a12b939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, H4mm3R napisał:

Czyli z lewej jak pokazuje ETKA ale w przypadku jak nie ma lewarka. Zamontowałem lewarek i pasek jest za krótki żeby zapiąć styropian z kompresorem i klejem. Foto z netu.

20150410_190027_zps8fjjxxbw.jpg.42f3256adafc2a915de98c5db0569ffd.jpg

Jest jeszcze taki wkład

20150410_185052_zpsfaqlmrna.jpg.8cf9b767a0198ce5af3592a72a12b939.jpg

Ja mam ten pierwszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś przypadek z awarią układu AdBlue łącznie z komunikatem, że za 1000km nie uruchomie silnika? Właśnie mnie to spotkało w drodze na urlop po ciężkim roku pracy... Ktoś coś? Jestem w Ustce zostało mi do przejechania chyba 800km to do domu śmiało wrócę ale co z tym dalej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, TooMeeK87 napisał:

Miał ktoś przypadek z awarią układu AdBlue łącznie z komunikatem, że za 1000km nie uruchomie silnika? Właśnie mnie to spotkało w drodze na urlop po ciężkim roku pracy... Ktoś coś? Jestem w Ustce zostało mi do przejechania chyba 800km to do domu śmiało wrócę ale co z tym dalej... 

Myślę że trzeba po prostu zatankować / dolać  AdBlue .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widnieje komunikat o usterce to dolanie nic nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, nie ma komunikatu o niskim poziomie i uzupełnieniu tylko o braku możliwości uruchomienia silnika po kilometrach. 

A wie ktoś co to była za akcja serwisowa 82C1 lub 8ZC1? W serwisowce mam, że robione było lll.2019r. Nie mogę znaleźć info na czym polegała. 

Więcej info ale problem jest nie rozwiązany.IMG_20220706_204817.thumb.jpg.b5d855d48731dfea268bbd1263878474.jpgIMG_20220706_204854.thumb.jpg.bbf1109011573257bd4d7b58251d337c.jpg

Edytowane przez TooMeeK87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, TooMeeK87 napisał:

Też tak myślę, nie ma komunikatu o niskim poziomie i uzupełnieniu tylko o braku możliwości uruchomienia silnika po kilometrach. 

A wie ktoś co to była za akcja serwisowa 82C1 lub 8ZC1? W serwisowce mam, że robione było lll.2019r. Nie mogę znaleźć info na czym polegała. 

82C1 - wymiana nagrzewnicy elektrycznej, niebezpieczeństwo powstania pożaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mariusz36 napisał:

Myślę że trzeba po prostu zatankować / dolać  AdBlue .

od tego bym zaczął, potem podłączenie vaga jeśli komunikat dalej będzie i zczytanie błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś alternatywa na intercooler Wagnera pacjent A6 C7 Btdi koszt takiego to ok 4500zł znajdę coś tańszego czy pozostaje tylko on 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivan1977 napisał:

Czy jest jakaś alternatywa na intercooler Wagnera pacjent A6 C7

Nie wiem czy mają do A6 , ale możesz sprawdzić - Mp tech performance . Wsadzaliśmy do A3 8v i pasował jak Wagner a koszt o połowę taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, muszę wymienić pas pasażera, obecny ma nr 4G8857706G, chciałbym kupić komplet do obszycia, zamiennie mogę wsadzić np takie?

Przód:

ALLEGRO.PL

tył

ALLEGRO.PL

 

 

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcin_o23 napisał:

jeśli masz z dociągiem i ochroną cp to musisz takiego szukać

A jak sprawdzić czy mam z ochroną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...