Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI] Jaki olej do tdi?


marcinA4 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na MOTUL 8100 X-CESS 5W-40?

jak masz za duzo kaski to jak najbardziej mozesz go zalewac ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić w Polsce Mobila aby mieć 100% pewność,że jest nie podrabiany ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić w Polsce Mobila aby mieć 100% pewność,że jest nie podrabiany ???

poszukaj sobie ...

http://www.mobil.pl/Poland-Polish/LCW/HomePage.asp

p.s ja mam 10 km do bezposredniego dystrybutora .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na MOTUL 8100 X-CESS 5W-40?

Ja leje właśnie tego Motula. Bańkę 5L można kupić za 200zł. Do tego plusem tego oleju jest jego produkcja. Od początku do końca wszystkie komponenty produkowane są we francji. Czego nie można powiedzieć o często używanych innych znanaych olejach...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na MOTUL 8100 X-CESS 5W-40?

Ja leje właśnie tego Motula. Bańkę 5L można kupić za200zł. Do tego plusem tego oleju jest jego produkcja. Od początku do końca wszystkie komponenty produkowane są we francji. Czego nie można powiedzieć o często używanych innych znanaych olejach...

Pozdrawiam.

gdzie kupujesz za 200 zł/5l ... :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na MOTUL 8100 X-CESS 5W-40?

Ja leje właśnie tego Motula. Bańkę 5L można kupić za200zł. Do tego plusem tego oleju jest jego produkcja. Od początku do końca wszystkie komponenty produkowane są we francji. Czego nie można powiedzieć o często używanych innych znanaych olejach...

Pozdrawiam.

gdzie kupujesz za 200 zł/5l ... :question:

Dokładnie też jestem zainteresowany za taką kasę, swego czasu Hugo wspominał żę ma tanie dojście (lub dobre rabaty) oraz były zbiórki chętnych na zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o kolegę Nexus. Myślę, że allegro można sobie odpuścić... w końcu chcemy dobry sprawdzony olej a nie tylko ładne opakowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

czyli ten Motul 8100 X-cess 5W-40 5L to najlepsze rozwiązanie mam rozumieć?

Czy to już najwyższa półka czy jest jeszcze coś lepszego np. powiększ LIQUI MOLY DIESEL SYNTHOIL 5W-40?

Mowa tu o 1.9 tdi AFN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

czyli ten Motul 8100 X-cess 5W-40 5L to najlepsze rozwiązanie mam rozumieć?

Mowa tu o 1.9 tdi AFN :)

jest to dobre rozwiazanie poniewaz jest to chyba najmniej podrabiany olej do silnikow oczywiscie na ta chwile .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli LIQUI MOLY DIESEL SYNTHOIL 5W-40 specjalny do TDI to nie polecacie? za mało tego jak dla mnie i sadze, ze to jakis wynalazek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyśliłem sobie tak: mam 185tyś km(AKN) jutro jadę na wymianę i zaleje Mobil1 5W 50 syntetyk+ filterek MANN albo HAGE... takie niebieskie pudełko :wink: i teraz potrzebuje szybkich opinii i porad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze naj lepszy jest castrol oczywiscie jezeli nie jest podrabiaby ja wożę sobie z Niemczech wiec spoko predzej gdy mialem paska jezdzielm na shellu i nie wiedziec palil mi olej przy orginalym przebiegu 170tys mechanik nie wiedzial co jest na 1000 przejechanych kilometrow 2 setki musialem dolac po jakims czasie zrobilem zmiane oleju na castrola naczytalem sie troche ze polecany przez vw w testach jeden z lepszych oleji wiec postanowilem sprobowac gdy nalalem castrola skonczylo sie ubywanie oleju z tego co czytalem w necie to nie jestem pierwszym ktoremu shell ubywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymyśliłem sobie tak: mam 185tyś km(AKN) jutro jadę na wymianę i zaleje Mobil1 5W 50 syntetyk+ filterek MANN albo HAGE... takie niebieskie pudełko :wink: i teraz potrzebuje szybkich opinii i porad

Ja jeżdżę dokładnie na takim olejku tylko filtr mam knechta. Mam w tej chwili prawie 189 tys. km (AFN) i jest rewelka, na razie przejechane od wymiany 9tys i ostatnio dolałem po pełną miarkę jakieś 150g oleju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczytałem wszystkie opinie na temat oeju do TDi i mam mały metlik w głowie.

Posiadam A4 Avant 1,9 TDI (130 KM) oznaczenie silnika AVF, zalany jest Castrol 0W/30 ale zbliza mi sie wymiana. Wyczytałem,ze norma dobra dla TDi z pompowtryskiwaczami jest 505.01 zastanawialem sie nad Mobilem 1 0W/40, ktory jednak na opakowaniu ma oznaczenie 505.00 i stad moje watpliowsci. Czy moge smiało lac czy szukac oleju tylko z norma 505.01??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...