Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę bałem się, że czarny rs4 będzie słabo wyglądał, że będą ginąć na nim detale, ale i tak wygląda kosa a na żywo zapewne jest męga. Chyba będę staroświecki ale jednak czarny w połączeniu z black pakietem to moje ulubione zestawienie. Moja Q7 też jest cała w czarnej optyce a na zdjęciach mało fotogeniczna, ale za to na żywo nie ma konkurencji ... moim zdaniem :wink:

 

IMG_0328.JPG

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no czarny też ma swój klimat. Ja też uważam, że czarnuch to taki drogowy bandyta. Q7 niezła :) ja swoją rozmiękczyłem kolorem szarym z pakietem czerń i też detale ciut giną ale fajnie to wygląda. Po umyciu bardziej widać detale. Bo jak przybrudzony to nawet niekiedy nie widać, że lusterka są czarne.

Na białym bardzo wszystkie detale widać - to fakt. Ale biały nie każdemu podejdzie. Nogaro blau to taki moim zdaniem najlepszy kolor, który łączy w miarę ciemny kolor i podkreśla wszystkie detale. Z pakietek z niebieskimi przeszyciami w środku też kosa. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

O gustach niby się nie dyskutuje...

Ja jednak pozostanę przy ulubionej kombinacji 0000 all black :D

BTW. Nogaro blue, Nardo grey, Misano red, Suzuka grey, Daytona grey, Floret silver matte też bym w RS nie pogardził :thumbup:

Oczywiście w pakiecie czerń :D

Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, black4 napisał:

Witajcie,

O gustach niby się nie dyskutuje...

Ja jednak pozostanę przy ulubionej kombinacji 0000 all black :D

BTW. Nogaro blue, Nardo grey, Misano red, Suzuka grey, Daytona grey, Floret silver matte też bym w RS nie pogardził :thumbup:

Oczywiście w pakiecie czerń :D

Pozdrawiam

 

 

W tym jesteśmy zgodni pakiet czerń poradzi sobie ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Lakier Glacier white to zdaje się 3 warstwowa perła metallic...

Będzie dobrze :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jest  bialy bialy a Nie zoltawy.Widzalem na RS3 i RS6 i w czerni bedzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2017 o 12:18, turdzi napisał:

 Dziś wielki dzień.Zobaczyc na żywo po raz pierwszy samochód który się zamówili- bezcenne.

 

Mogę powiedzieć tylko tyle że żadne zdjęcie w Internecie nie oddaje tego jak auto wygląda na żywo a wygląda fantastycznie.To chyba najbardziej wściekłe RS ever nawet RS6 stojące obok wyglądało zwyczajnie.

I te felgi.Tyle gadania o nich a jest tak jak przypuszczałem.Zadne zdjęcie nie oddaje ich charakteru , na żywo są fantastyczne !!! 

 

 

20171125_104849.jpg20171125_110705.jpg20171125_110530.jpg20171125_110746.jpg20171125_104919.jpg

Na tym czarnuchu pięknie widać poszerzenia błotników:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem RS4 w pozycji w której nie każde Audi czuje sie komfortowo :) 

 

bTW super zdjęcia :image.jpgimage.jpg

 

 

http://www.largus.fr/essais/audi-rs4-avant-2018-les-plus-belles-photos-de-notre-essai-757143-minidiapo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdzi napisał:

Tymczasem RS4 w pozycji w której nie każde Audi czuje sie komfortowo :) 

 

bTW super zdjęcia :image.jpgimage.jpg

 

 

http://www.largus.fr/essais/audi-rs4-avant-2018-les-plus-belles-photos-de-notre-essai-757143-minidiapo.html

Póki półosie przednie nie będą wychodzić z miski olejowej to te auta w ekstremalnych warunkach nie będą się dobrze prowadzić:kwasny:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎25 o 19:07, turdzi napisał:

Apropos felg ta na żywo sa na prawde mega.Sa bardzo wklesle co wogle nie wychodzi na żadnych zdjęciach.Dodatkowo co fajne to jest to wzór tylko dla RSa i niedostępny dla żadnego innego modelu A4/S4 , do chwili zamiam Chińczycy nie zaczną klepać podróbki :D 

Na żywo nie widziałem, ale na zdjęciach właśnie wyglądają jak jakieś chińskie podróbki :decayed:

Oczywiście kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wandej napisał:

Póki półosie przednie nie będą wychodzić z miski olejowej to te auta w ekstremalnych warunkach nie będą się dobrze prowadzić:kwasny:

M3 to to nigdy nie bedzie ale tez nie ma byc bo kierowane jest do innej grupy i budowane wedle innej filozofi.Najwazniejsze jest to ze z generacji na generacje prowadzenie jest coraz lepsze ale na koniec końców zawsze to bedzie tradycyjne dosc ciezkie AWD wiec baletnicą na torze nigdy nie bedzie.

To co mnie najbardziej interesuje to czy zrobili to RS4 troche ostrzejsze niz RS5.Sporo francuskich redakcji testowalo to auto z okazji premiery na Paul Ricard i na razie z nieoficjalnych opini większośc woli RS4 ponad RS5 co wskazuje na to ze jednak settup tego auta jest troche inny.Zapewne większa masa z tylu tez wpływa na to ze auto bedzie bardziej podatne na zmiany obciążenia co moze owocować "ciekawszym" prowadzeniem.

Z jakiś tam powodów żaden artykuł nie moze byc opublikowany przed 7 grudnia wiec trzeba chwile poczekac ale zapowiada sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ta czarnule w Oslo Vest dzisiaj i rzeczywiscie jest mega ,to auto trzeba zobaczyc na zywo.

Tak BTW to juz jest sprzedana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem była juz sprzedana zanim nawet tam wjechała na wystawę.Ktos musiał mieć niezle dojścia bo nie było to auto zamówione przez sieć dealerskia czy nawet importera było to auto demonstracyjnie fabryki.A powód jest taki ze na ten samochod jest obecnie kontyngent i NO zostało przydzielone 15 sztuk na 2018 i wszystkim poszły w ciagu godziny od otwarcia zamówień.

Nie wiem co sądzisz o felgacha ale dla mnie na żywo wyglądają zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, turdzi napisał:

Nie wiem co sądzisz o felgacha ale dla mnie na żywo wyglądają zupełnie inaczej.

Na zdjeciach wogole cale auto jakos tak sie nie rzuca w oczy ,chyba dlatego ze stoi w srodku i ma ciemny kolor.

Felgi sa wporzadku ,napewno lepsze niz te ktore masz w stopce na niebieskim ,do tego one beda pasowaly do kazdego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co mam w stopce widzalem na żywo w RS5.Sa fatalne i ogóle nie widac w nich małego ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2017 o 12:18, turdzi napisał:

 

 

Mogę powiedzieć tylko tyle że żadne zdjęcie w Internecie nie oddaje tego jak auto wygląda na żywo a wygląda fantastycznie.To chyba najbardziej wściekłe RS ever nawet RS6 stojące obok wyglądało zwyczajnie.

 

 

 

 

eee no trochę pojechałeś z tym, że RS6 przy RS4 wygląda zwyczajnie. . . Nie ma co porównywać tych dwóch samochodów. . . nie te półki. Zresztą zobaczymy jak będzie wyglądać nowe RS6. . . 

Co nie zmienia faktu, że faktycznie nowe RS4 robi robotę, chociaż na zdjęciach wg. mnie słabo wygląda (mało fotogeniczne ;) ), w realu całkowicie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam.Nowy design RSow i ogolnie nowych modeli ma mnóstwo fajnych detali przechodzących jeden w drogi.

Jezeli sie popatrzy na RS3 a zwłaszcza RS5 i RS4 to maja duzo wiecej woltów dyfuzorow in innych rzeczy.Do tego na przykład Matrixy i ich design wynika bezpośrednio z lini i przetłoczen na karoseri i woltów w zderzakach.Na żywo wyglada to na prawde mega i stojące przed RS6 wyglądało bardzo pospolicie.Oczywiscie nadal jest mega ale ma juz kilka ładnych lat i sie poprostu opatrzyli zwłaszcza jak stoi obok najnowszych modeli zaczyna widac po nim wiek zarówno z zewnątrz jak i w środku.Co nie zmienia fatu ze jak każde audi wyjątkowo dobrze znosi próbę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację Pawłowi, rs6 przy nowych eresach trąci już myszką w środku też.

BTW jestem ciekawy turdzi jak długo Ci zejdzie aby przyzwyczaić się do białej przestrzeni przed przednią szybą w czasie jazdy. Ostatnio jeździłem kilka dni białą a6 i strasznie rozpraszała / dekoncentrowała mnie biała maska. Jednak ciemny kolor auta lepiej wpływa na koncenyrację na otoczeniu w czasie pojeżdżawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było Rs6 jest nadal mega i uwazam ze nadal wyglądem bije m5 i E63 ale przy tym co w środku prezentuje A4/5 , Q7 o nowym A7 juz nie wsponinajac to jest to obiekt muzealny.Niestety i stety doczekaliśmy sie w samochodach tego przez co przechodził rynek telefonów komórkowych pare lat temu.W tej chwili po trzech latach technologia w środku jest całkowicie przeterminowana.jeszcze pare lat temu model z dzis a model z wczoraj różniły sie designem w tej chwili to juz obiekty muzealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...