Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że procedura jest taka że auto wjeżdża na bieżnie drogową w fabryce tam jest rozgrzewamy i sprawdzane.Potem jedzie na test drogowy a potem na tor.

Myślę że w fabryce nic mu się złego nie dzieje jeżeli już o bardziej dostae popalić w transporcie tzn załadunku i rozładunku że statku/lawet.

Byłem kiedyś świadkiem jak to wygląda i dla świętego spokoju wolał bym tego nie widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A RSy oddają chociaż z pełnym bakiem czy na rezerwie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie ale dalej pod gorke bo mrozy i nie moga mi to oddać za wcześnie bo jak wilgoc nie do końca pod odparuje to folia się może pomarszczyc.W najgorszym wypadku muszę czekać do pon. 

20180208_113949.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi to ile Ty miałeś tych km jak wsiadłeś? 60?! No nie przyjąłbym chyba takiego auta..

A to, że czekasz to tylko Ci współczuć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko przyszedł drugi RS do mnie do salonu i tez ma pod 70 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdzi napisał:

Spoko przyszedł drugi RS do mnie do salonu i tez ma pod 70 km.

Znaczy się ktoś tam podczas ładowania na statek ma dobry fun i upala sobie fajne furki :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi super auto!! fajnie "śledzić" Cię na forach już z 10 lat :wink::grin:. bardzo jestem ciekaw Twoich wrażeń z obcowania z RS'em. będę z ciekawością zaglądał i czytał. 

odnośnie komfortu to trochę szok. na drodze płaskiej jak stół na pewno jest fajnie, ale ja nie mogę się przekonać do felg większych niż 19" w aucie do codziennej jazdy.  Robię rocznie 40k km, a drogi w PL są różnej jakości. zawieszenie może sporo przyjąć, ale gorzej z felgą przy niskim profilu na 20" czy 21" :). jeździłem parę dni RS7 performance z zawieszeniem sportowym i DRC, ale nie testowałem na krawężnikach i dziurach więc ciężko o jakąś opinię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdzi napisał:

Spoko przyszedł drugi RS do mnie do salonu i tez ma pod 70 km.

Moim zdaniem klient powinien być poinformowany w czasie zakupu, że jest taka procedura.. 70km to nie jest wstępne dotarcie i wjazd na tir czy prom.. Tylko jazda po torze lub na drogach po porcie :) Dziwna sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto marzenie ale te 70km nabite ....  jak wyzaj pisza, powiedziec ze cos takiego robia i ze udokumentuja to ze 70km bylo na torze a nie robol jakis zamiast z pkt a do b se mogl pojechac na osiedle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zapytać w Audi Sport (?) czy taka procedura jest stosowana.

Jak bym nie miał nic przeciwko. Taki egzemplarz RS4 (lub inny RS) powinien być sprawdzony na żywo.

Może być nowy RS z przebiegiem 100 km :)

Edytowane przez krzychu252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczenie że ktoś jeździł sobie samochodem po porcie lub z fabryki do domu (po osiedlu) jest absurdalne.

Jeździł bo mu ktoś dał kluczyki i papiery i ubezpieczenie ?

A po jeździe wrócił do fabryki na foliowanie i zabezpieczenie  nadwozi?

Bez przesady.

I z drugim egzemplarzem tak samo ?

"Robol" ma dostęp do samochodu? Może wyjechać sobie z fabryki na miasto ?

Edytowane przez krzychu252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, krzychu252 napisał:

Przypuszczenie że ktoś jeździł sobie samochodem po porcie lub z fabryki do domu (po osiedlu) jest absurdalne.

Jeździł bo mu ktoś dał kluczyki i papiery i ubezpieczenie ?

A po jeździe wrócił do fabryki na foliowanie i zabezpieczenie  nadwozi?

Bez przesady.

I z drugim egzemplarzem tak samo ?

"Robol" ma dostęp do samochodu? Może wyjechać sobie z fabryki na miasto ?

Bardziej jednak chodzi o to, że klient o takiej procedurze powinien wiedzieć zawczasu. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Czyli dealer powinien poinformować Kupującego o takich procedurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, krzychu252 napisał:

Masz rację. Czyli dealer powinien poinformować Kupującego o takich procedurach.

Może i mi mówili nie pamiętam bo wymieniłem chyba z 500 maili odnośnie zakupu.Mysle że auto nigzie nie było upalne bo tak wygląda pod spodem.20180209_141257.jpg

 

Niestety auto przerosło trochę oczekiwania zwłaszcza zderzak z przodu więc niestety muszę czekać do poniedziałku.Ilosc detalu do wklejenia to jakaś maakra. 

 

20180209_141348.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie było upalane przez żadnego "Janusza". RS jest testowany na torze i każdy ma około 100 km przebiegu. Jak kupowałem swoje auto chcieli mi w podobnej kasie do mojego sprzedac RS3 co stało na salonie i wtedy mi to mówili więc jest to pewna informacja. P.S. zwykłe b9 wogóle do mnie nie przemawia ale RS4 w tej budzie jest obłędne. Gratulacje :thumbup1:

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemoncjo, kwestia zawieszenia, ja u siebie mam na standardowym zawieszeniu 20" i jezdzi sie mega komfortowo, sadze ze spokojnie moglbym 21 cali zalozyc i ciagle by bylo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdzi napisał:

Może i mi mówili nie pamiętam bo wymieniłem chyba z 500 maili odnośnie zakupu.Mysle że auto nigzie nie było upalne bo tak wygląda pod spodem.20180209_141257.jpg

 

Niestety auto przerosło trochę oczekiwania zwłaszcza zderzak z przodu więc niestety muszę czekać do poniedziałku.Ilosc detalu do wklejenia to jakaś maakra. 

 

20180209_141348.jpg

Nie ma co się dziwić bo przedni zderzak zobacz jakie ma kształty.

 Ciężko pewnie im dojsc do niektórych zakamarków no i boją się,ze zaraz po wyjeździe folia moze się rozejść itd. od zmiany temperatur ;) Chłopaki robią pewnie przy 19>>> wiec dobrze jak foli sobie posiedzi na aucie w takiej temperaturze przez kilka dni... 

Oni maja gotowy szablon naskrobany przez program czy  lecą z cała folia na dany element i potem docinaja wsio ? 

Kilometrami bym się nie przejmował przynajmniej masz sprawdzone auto. Modele A8 prawdopodobnie tez są sprawdzane na trasie testowej przed wyjazdem do klienta, taka fura musi być sprawdzona przed odbiorem imo. 

Jak coś to można zawsze skręcić dla świetego spokoju i ładnego wyglądu na 0 :grin:

 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ogi napisał:

lemoncjo, kwestia zawieszenia, ja u siebie mam na standardowym zawieszeniu 20" i jezdzi sie mega komfortowo, sadze ze spokojnie moglbym 21 cali zalozyc i ciagle by bylo dobrze. 

Pisałeś, że założyłeś profil 40 zamiast 35 żeby mieć większy komfort na tych 20" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...