Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Marciol napisał:

Ja pier.... a ja robię kapitałke i turbo już od niego przyszło przerobione... to teraz się troszeczkę boje co będzie jak odbiore samochód i zacznę jeździć...

Będzie dobrze. Raczej, wielu tutaj ma turbo od niego 8 raczej się głośno nie słyszy żeby były problemy. 

Ja osobiście miałem problem z każdą turbina od niego, a jeszcze większy problem jest z załatwianiem nieprawidłowości. Praktycznie jest to niewykonalne. Gwarancja do bramy i się nie znamy.

Będziesz zadowolony, a jeśli będzie się turbo chrzanic, to zapomnij o wsparciu. Wysyłaj gdzie indziej. Mi się jedno zesralo po 17 tyś, drugie po 200 km, a teraz po 50 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Będzie dobrze. Raczej, wielu tutaj ma turbo od niego 8 raczej się głośno nie słyszy żeby były problemy. 

Ja osobiście miałem problem z każdą turbina od niego, a jeszcze większy problem jest z załatwianiem nieprawidłowości. Praktycznie jest to niewykonalne. Gwarancja do bramy i się nie znamy.

Będziesz zadowolony, a jeśli będzie się turbo chrzanic, to zapomnij o wsparciu. Wysyłaj gdzie indziej. Mi się jedno zesralo po 17 tyś, drugie po 200 km, a teraz po 50 km. 

Mam nadzieje kurczę.

Straszna lipa, tak znany człowiek a taka fuszera masakra ? Z gadki faktycznie nie za wysoki poziom sobą reprezentuje chociaż póki co to były przyjemne rozmowy o przerabianiu ale już można było zauważyć.

Nie będe się wywyższać wiekiem bo sam jestem w jego wieku :D więc sam jestem jeszcze dzieciakiem, ale bez przesady żeby nie czuć za grosz odpowiedzialności za swoją prace, ręce opadają..

Mam nadzieje że nikt od nas już mu nie zaufa, nie ma co dawać dzieciakowi zarabiać na fuszerce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mimo wszystko tak jak pisze Grzesiek i Daglas trzeba zachować chłodna głowę. Dać mu ostatnią szansę, żeby się zrehabilitował.

Jeśli dalej będzie brnął i się wykręcał dojechać go prawnie.

Marciol spokojnie może akurat w Twoim turbo będzie ok tak jak Koledzy pisali okazuje się, że u niego to loteria. Mamy Kolegę który ma jego hybrydę w S3 i zrobione grubo ponad 60 tys.km. i wszystko jest ok.

Ale odpuszczać nie można. Musi mieć świadomość, że temat jest na forum bardzo głośny i, że żaden f*ck up już tutaj nie przejdzie. 

Ma ostatni moment, żeby pójść po rozum do głowy...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ze znajomym przed chwilą któremu geremi auto robił i mówi że geremi ma bliżej 40 lat niż 23:) wiec coś tu nie halo:)

Nie stoje po niczyjej stronie, żeby nie było.

Fajnie jakby sam zainteresowany się wypowiedział a najlepiej żeby cały temat zakończył się pomyślnie dla każdej ze stron

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jestem daleki od oceniania, obmawiania, opiniowania. Sam @black4 czy @daglas wie, że ponad pół roku wstrzymywałem się z opisaniem jak potrafi 'obsłużyć' McGiver.

Ale po 3 zesranych sprezarkach, po wypinaniu się za każdym razem na mnie, gdy grzecznie kulturalnie zgłaszam że jest shit i chciałbym to sensownie załatwić, po wysłaniu mi nieskontrolowanej, krzywej  nowej turbiny i finalnie po tekstach typu 'ja tego nie produkowalem, więc mam Cię gościu gdzieś', gdzie turbo nie zdążyło jeszcze nawet być wsadzone do auta i uruchomione - sory, musiałem się wysprzeglic i to opisać, tym bardziej że wiem o wielu innych osobach tak samo potraktowanych. 

Ja nie jestem niczyim wrogiem, ale na takie traktowanie mnie jako klienta nie daje zgody. I ja rozumiem że on może się czuć poszkodowany, bo przecież nie jego części, ale sory, on z tego zyje, za to mu płace grube tysiace, ktoś dał mu coś trafnego pod czym on się podpisuje, więc na jego garbie to wisi. Łatwo jest spijac śmietankę jak wszystko dziala i ludzie chwalą, i równie łatwo przychodzi zrzucenie winy na wszystkich w koło jak coś się sypie. 

On ma mieć 40 lat ? Po glosie , po gadce, po podejściu do problemów  nie dam mu 20 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no , wszystko ładnie ładnie, tylko ktoś tu nie pisze o rzeczach najistotniejszych, ale wieczorkiem usiądę i wyprostuje troszkę ten temat, bo sobie spokojnie czekałem jak temat sie rozwinie i dopisze czego tu brakuje. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, " Łazarz " powstał i podniesie rękawice. 

Ciekaw jestem co wymyślisz i jak to się będzie miało do twoich krzyków przez telefon. :kawa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, McGiver napisał:

no no , wszystko ładnie ładnie, tylko ktoś tu nie pisze o rzeczach najistotniejszych, ale wieczorkiem usiądę i wyprostuje troszkę ten temat, bo sobie spokojnie czekałem jak temat sie rozwinie i dopisze czego tu brakuje. 

czytaj, czytaj. Porządki zrób też w papierkach bo inspekcja pracy z fabrycznej w bstk jest już poinformowana, jak coś to ja ich poinformowałem aby nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia na dalszy rozwoj tematu i logiczne wyjasnienia (o ile jest tu co wyjasniac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, gorąco w temacie u Ciebie... :blowup:

Ale może wreszcie się wyjaśni z pozytywnym skutkiem :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę z podziwem Twój temat jakiś czas, ale to co ostatnio się dzieje to przerasta ludzkie pojęcie...
Myślałem że uda Ci się ogarnąć temat tej turbiny, ale widzę że nie...

Ciekawi mnie jeden fakt.
O Geremim w tym temacie słychać już od jakiegoś czasu, a On chce zabrać głos dopiero po tym jak HOLMATRO wyłożył karty na stół... Chyba dorobiłeś do tego już niezłą historyjkę.

Masz szczęście że za taką akcję nikt gęby jeszcze Ci nie obił. Przynajmniej tak domniemam ;)
 

Jeżeli jest tak jak pisze kolega Mosek to nie traciłbym czasu na produkowanie się tutaj :)

 

Swoją drogą powodzenia HOLMATRO w ogarnięciu samochodu ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co to za historie się tu pojawią. Ja czekałem cierpliwie bardzo długo z każdym tematem i problemem, miesiącami. I słowa nie powiedziałem złego, nawet po dwóch uwalonych sprezarkach. 

Żyła mi pękła teraz, powody znacie bo opisałem szczegółowo. 

Czekam z niecierpliwością, jak opiszę to On, i jak to się będzie miało do prawdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to się z nim nie dogadasz, bo za dużo zostało już powiedziane. 
Kasy pewnie utopiłeś w brud, więc ja bym sprawę zgłosił na policję lub do US, bo inaczej nic tutaj nie ugrasz... Opinie już ma tutaj zszarganą, więc będzie liczył każdą złotówkę w tym momencie, a kontrola US też nie skończy się na grożeniu paluszkiem ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdź do rzecznika konsumenta jeszcze. Skoro on ci sprzedal produkt, to on za niego odpowiada. Tam nie będzie mógł zwalić winy na kogoś innego kto to wykonywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlaczego masz utapiać swoje pieniadze ciezko zarobione, a gnojek bedzie siedzial dalej i bedzie ludzi robił za przeproszenime w chu bez zadnych konsekwencji. Bo co, on jest tylko posrednikiem to nie ma zadnego poczucia?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie liczcie na gwarancję na zadne hybrydy ani regenrację, turbiarz zawsze powie,że procedura montażu była zła, albo turbo źle uzytkowane, mozesz sie kłócić ale cięzko udowodnić ze nie ma racji... pewniak to tylko nowe turbo oem od sida/aso. Co do kolektora to mialem na mysli, ze dostales nowe turbo a kolektor jest krzywy... tragedia. Co do osoby, samego geremiego od poczatku typ byl podejrzany ze wzgledu na jego super za***iste hybrydy do 1.8T robiace po 300km na 1.2B czy ile tam i mega zapasie... ale szkoda poruszać tematu. ? Az ciekaw jestem na rozwoj wydarzeń, szkoda tylko ze wygląda ze na tym ucierpisz finansowo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, arek_cccp napisał:

Niestety nie liczcie na gwarancję na zadne hybrydy ani regenrację, turbiarz zawsze powie,że procedura montażu była zła, albo turbo źle uzytkowane, mozesz sie kłócić ale cięzko udowodnić ze nie ma racji... pewniak to tylko nowe turbo oem od sida/aso. Co do kolektora to mialem na mysli, ze dostales nowe turbo a kolektor jest krzywy... tragedia. Co do osoby, samego geremiego od poczatku typ byl podejrzany ze wzgledu na jego super za***iste hybrydy do 1.8T robiace po 300km na 1.2B czy ile tam i mega zapasie... ale szkoda poruszać tematu. ? Az ciekaw jestem na rozwoj wydarzeń, szkoda tylko ze wygląda ze na tym ucierpisz finansowo ? 

jezdze na takiej hybrydzie, boost w peaku 1.15 bar ze spadkiem do 1bar. 245-250g/s, dziekuje dowidzenia ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście robiłem hybryde w perun turbo ponad 20 tys km za nią i nie ma z nią żadnych problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arek_cccp napisał:

Niestety nie liczcie na gwarancję na zadne hybrydy ani regenrację, turbiarz zawsze powie,że procedura montażu była zła, albo turbo źle uzytkowane, mozesz sie kłócić ale cięzko udowodnić ze nie ma racji...

Dlatego moje zdanie jest takie zeby w takim przypadku, wybierac opcje z montazem, i nie ma wtedy dyskusji, to ze ktos cos spier...... nawet pol polski jadac.
Sam jezdze klepakiem dlatego temat turbo beznyny i speców nie znam zbyt wielu, ale powiem Ci tyle, ze jest tu sporo zmiennych i w sądzie cięzko będzie cokolwiek udowodnić zwłaszcza że to wszystko "customy".
Nie znam niestety rzeczoznawcy który by podszedł do takich przeróbek z pozytywnym nastawieniem.

Jezeli masz chociaz jakies wiadomosci na mailu lub na forum potwierdzające zakup itd, to jakas nikła szansa ale jest, jak wszystko na telefon to raczej wątpie.

Pytanie która sie nasuwa numer 1, czy otrzymałes jakikolwiek dokument sprzedaży, paragon, fakture, umowe, cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...